Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kendini Çirkin Hissetme

Kemal K.

Mars Yolcusu
kendimi çirkin hissediyorum ki öyleyim , dışarıdan antipatik görünüyorum , zayıfım ama kalçam büyük pantolon üzerinden komik duruyor, dışarıdan eşcinsel gibi görünüyor bu durum. Tavsiyelerinize açığım.

Moderatörün son düzenlenenleri:

BetraS

Mezun
kendimi çirkin hissediyorum ki öyleyim , dışarıdan antipatik görünüyorum , zayıfım ama kalçam büyük pantolon üzerinden komik duruyor, dışarıdan eşcinsel gibi görünüyor bu durum. Tavsiyelerinize açığım.
dostum burnum biraz büyük diye sürekli dalga geciyorlar benimle. Spora yazilabilirsin vucudunu toparlarsın ve yüzünü kafaya cok takma eğer yaşın 15 20 arasındaysa zamanla yüzün oturur daha iyi olur dalga geçerlerse de elinden geldiğince umursamamaya çalış

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Spora yazıl , dövüş sporu öğren vücudun geliştikçe özgüvenin özsaygın artıcak zamanla ulan ne saçma sapan dertlerim varmış diyeceksin kendini muhteşem hissediceksin girişken olmaya zorla kendini tiyatro kursuna yazıl,Dil öğrenebilirsin,hayatında hiç çalışmadıysan işe gir oto sanayi,fabrika,garsonluk gibi özgüvenine çok faydası olucaktır

İradeavcısı

Jüpiter Yolcusu
Aynı dertlerden (hepsi değil) bende müzdaribim hatta fotoğraf çekinmeye karşı bir korkum var kameralar açılınca koşarak kaçıyorum.

kendine nofabır

Ay Yolcusu
bende de vardı hayatımı baya etkiliyodu umursamamayı öğrenmek uzun zamanımı aldı kendiliğinden de oldu diyebilirim. Yaşım büyüyünce yüzüm de oturdu ergenlik psikolojisi de gitti.

Turkish Psycho

Yeni Fapstronot
Açık konuşacağım, kendini tipsiz hissediyorsan tipsizsindir. Tipsiz olmasan neden bunları düşüneceksin ki..? Ben de çok tipsizim; insan zamanla alışıyor, ona göre adapte oluyor ve yaşamaya devam ediyor.

Kemal K.

Mars Yolcusu
Açık konuşacağım, kendini tipsiz hissediyorsan tipsizsindir. Tipsiz olmasan neden bunları düşüneceksin ki..? Ben de çok tipsizim; insan zamanla alışıyor, ona göre adapte oluyor ve yaşamaya devam ediyor.
hocam gerçekten tipsizim , burun olsun çene olsun , alın yapım bile kötü çıkıntılı alnım var . kilom fazla değil ama gıdım çok var , burun desen büyük ve kemerli . kaşlarım aşırı kalın ve düşüyor evet garip gelecek ama kaşlarımı gün içinde sürekli kaldırıyorum , kaldırmazsam çok kötü bir görüntü oluyor kaşlarım yaşlı insanlarınki gibi düşüyor.

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
hocam gerçekten tipsizim , burun olsun çene olsun , alın yapım bile kötü çıkıntılı alnım var . kilom fazla değil ama gıdım çok var , burun desen büyük ve kemerli . kaşlarım aşırı kalın ve düşüyor evet garip gelecek ama kaşlarımı gün içinde sürekli kaldırıyorum , kaldırmazsam çok kötü bir görüntü oluyor kaşlarım yaşlı insanlarınki gibi düşüyor.
Değiştiremeyeceğin şeyler için kafa yorma çok takıyorsan burun ameliyatı ol dişlerinden memnun değilsen tel taktır vs kendine acıyarak birşeyleri değiştiremezsin spora başla zaten testosteronun ve kas kütlenin artmasıyla bu kusurların gözüne batmıyacak bile özsaygın artıcak cesaret özgüven gelicek öyle yüce hormondur testosteron. Onun dışında giyinmesini bilin ünlü aktörlerin nasıl giyindiğine bak kafanda fikir oluşur

Sarkå

Ay Yolcusu
ben ağır bi depresyona girdikten sonra tipsizim düşüncesini biraz daha kırdım şuan arada bi kendimi cok tipsiz görsemde gecici oluyor sana önerebileceğim şeyler yüzünde leke silvilce vs varsa maske yapabilirsin (aşırıya kaçma ben birsürü maske yapıp 2-3 gün yüzüm kızarık gecirdim) hem kendini iyi hisseder zaman gecirirsin hem de sonuçları zamanla hoşuna gitmeye başlar giyim kuşamına dikkat edebilirsin giyim kuşamını değiştirince cevreden wow ne kadar şıksın vs gibi övgüleri zamanla almaya başlayacaksın buda hoşuna gider ve özgüvenini arttırır spora gidebilirsin diyeceğim ama çok klasik bir şey herkes diyip duruyor ztn yediklerine dikkat edebilirsin gıdık için sakız ciğnemek iyi gelir cenen biraz daha belirginleşir buda hoş bi hava katar kaş ve burun konusunda ileride lazer epilasyon ve estetik düşünebilirsin unutma çirkin insan yoktur bakımsız insan vardır

İradeavcısı

Jüpiter Yolcusu
Değiştiremeyeceğin şeyler için kafa yorma çok takıyorsan burun ameliyatı ol dişlerinden memnun değilsen tel taktır vs kendine acıyarak birşeyleri değiştiremezsin spora başla zaten testosteronun ve kas kütlenin artmasıyla bu kusurların gözüne batmıyacak bile özsaygın artıcak cesaret özgüven gelicek öyle yüce hormondur testosteron. Onun dışında giyinmesini bilin ünlü aktörlerin nasıl giyindiğine bak kafanda fikir oluşur
Şahsen estetik önermem
Çünkü ameliyattan sonra burun o kadarda istenilen gibi iyi olmuyor.
Çoğunluk pişmanlıkla sonuç alınabilir
Tavsiyem kabullenmen benimde burnum büyük maske takarken zorluyor ve normal hayatta güzel durmuyor ama alışacağız mecbur

Turkish Psycho

Yeni Fapstronot
Yaşını bilmiyorum, ergenlik yaşıysa normal diyebiliriz. Kabullenmeyi bilmelisin. Ben tipsizliğimden açıkçası pek rahatsız değilim, çevremdeki insanlar sahtelikten uzak oluyor örneğin.

M

Misafir

Misafir
15 16 yaşındayken kendimi dünyanın en çirkin, en başarısız insanı gibi hissediyordum. Ancak yaşım ilerledikçe bu düşüncelerim kendiliğinden gitti. Ders çalışmaya başlamaktan böyle şeyler aklıma gelmemiş olabilir tam olarak nasıl bu düşüncelerden kurtuldum bilmiyorum. Ancak irade ile özgüven arasında bir ilişki olabilir. Araştırmak lazım. Çünkü bu düşüncelerimin gittiği sırada düzenli ders çalışıyordum ve irademi güçlendiriyordum.

nova

Merkür Yolcusu
Geçmiyor o, 13 14tüm oyle hissediyordum, 22yim hala aynı, hayatımda 19 yasımda girdigim 1 2 ay haric hep kendimi cirkin hissettim, belki gerçekten öyleyimdir bilemiyorum. Cözüm basit bunu kafana takmayacaksın, sporunu bakımını yapacaksın, yüzün yaglıysa bir bakım sabunuyla düzenli yıkayacaksın, giyimine temizligine önem vereceksin gerisini s*** edeceksin. Ben buyum diyeceksin, daha fazlası olmama gerek yok, olabildigim en iyi statuye gelmek icin cabalıyorum diyeceksin, zaten dünyada azınlık olanların yakısıklı erkekler oldugu gercegini, cirkin erkek sayısının cogunlukta oldugunu kabul edeceksin ve 'beni begenen begenir begenmeyen de buyursun kapı orada' felsefesiyle yasayacaksın. İste cirkin adamın felsefesi budur. Bu arada az uz degil baya bi kız arkadasım oldu suana kadar, hicbiri bi barbara palvin degildi ama oldukca hos kızlardı, bazen bunlar bende ne buluyor derdim, sevgilim varken bile cirkin bulurdum kendimi, ama bu artık depresif bir havada degil bahsettigim felsefede ilerliyordu, 'zaten zekiyim' diyorum bazen 'bir seyimiz de eksik olsun, amaaaan'.

Wiccan666

Merkür Yolcusu
İzlemenizi öneriyorum
Üçü de boş video.Özelliklede ihramcızade denilen ak troll kanalı koymanız kötü olmuş. Uzak durun böyle parti yardakçılarından.
O hediye dağıtma olayında ötekisine daha fazla veriyorsa tabi ki de sonuna kadar sorgularım onun ne özelliği var lan ona çok veriyor diye ?
Anlattıkları tamamen züğürt tesellisi. Çirkinler isyan edince hemen şükret derler.Gözün kulağın,ayağın,ellerin var derler, ee kardeşim yakışıklı adamlarda da var o ki ? Çirkin adam bunu dile getirdiğinde neden hemen şükret diyorlar ozaman yakışıklı elemanlara da söyleyin şükretsinler. Şükür meselesi sadece çirkinleri susturmak için mi oluyor anasını satim.

Wiccan666

Merkür Yolcusu
Geçmiyor o, 13 14tüm oyle hissediyordum, 22yim hala aynı, hayatımda 19 yasımda girdigim 1 2 ay haric hep kendimi cirkin hissettim, belki gerçekten öyleyimdir bilemiyorum. Cözüm basit bunu kafana takmayacaksın, sporunu bakımını yapacaksın, yüzün yaglıysa bir bakım sabunuyla düzenli yıkayacaksın, giyimine temizligine önem vereceksin gerisini s*** edeceksin. Ben buyum diyeceksin, daha fazlası olmama gerek yok, olabildigim en iyi statuye gelmek icin cabalıyorum diyeceksin, zaten dünyada azınlık olanların yakısıklı erkekler oldugu gercegini, cirkin erkek sayısının cogunlukta oldugunu kabul edeceksin ve 'beni begenen begenir begenmeyen de buyursun kapı orada' felsefesiyle yasayacaksın. İste cirkin adamın felsefesi budur. Bu arada az uz degil baya bi kız arkadasım oldu suana kadar, hicbiri bi barbara palvin degildi ama oldukca hos kızlardı, bazen bunlar bende ne buluyor derdim, sevgilim varken bile cirkin bulurdum kendimi, ama bu artık depresif bir havada degil bahsettigim felsefede ilerliyordu, 'zaten zekiyim' diyorum bazen 'bir seyimiz de eksik olsun, amaaaan'.
Çirkin birinin sevgilisi olmaz o yüzden inanmıyorum çirkin olduğunuza.Eğer çirkin olup sevgiliniz olduysa, ya kız arkadaşınız da çok berbattır yada tipinin haricinde farklı özellikleriyle kızı etkilemişsinizdir. Ya da ortalama üstü tipe sahip ama kendini çirkin görüp forum köşelerinde boşa ağlayan tipsinizdir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6