Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Kim(dim, im, olacağım)

captanhero

Mars Yolcusu
5a352658c5a888.7146465415134326648096.png
1. Gün bitti.

Toplam 2 saat uyudum, buna rağmen kahveyle olsun zorlamayla olsun gene de ders çalışıp planımın çoğunu uyguladım.

Sunu fark ettim uykuyu tam almayınca günden alabileceğim maksimum verimi alamıyorum. Ama bir şekilde günü de gecirebiliyorum

Kütüphaneden eve döndüğümde tekrar dışarı çıkmak için hazırlanıyordum ve küçük canavar dışarı çıkma yat ve bana istediğimi ver dedi. Bir anlık bir karardı. Giyindim çıktım. Yolda gene aklıma geldi ama sonra aklımdan çıktı.

Saat 00.29 uyuycam inşallah.

Ve unutmadan Kasım ayı için irade kampı üyeliği aldım bakalım hayırlısı

Selamun aleyküm - cap

captanhero

Mars Yolcusu
2-image-35370.png
2. Gün de bitti.
Kütüphanede dersimi çalıştım. Akşam da dini bir sohbete gittim.

Şuanlık tek sıkıntim surtunmeyi tam manasıyla bırakamam. Tramvatik masturbasyon sendromunu yıllardır yapmama bağlıyorum. Amacım onu da zamanla bırakmak.

Günü tam manasıyla doldurunca kriz gelmiyor bunu fark ettim

Selamun aleyküm - cap

captanhero

Mars Yolcusu
number3_PNG14962.png
3. Gün de bitti şükür.

Kütüphane gene klasik sonrasında eve geldim yattım uyudum. Kalktığımda bir arkadaş ile konuşmaya başladım ve beni uzucek şeyler yaşandı biraz sonra neyse toparladık üzüntü geçti gene mutlu mutlu konuştuk.

Ben şunu düşünmüştüm üzülürsem eğer mast yaparım veya yatağa surtunurum(travmatik mast sendromu) halbuki böyle olmadı. Üzüntü yerini tekrar mutluluğa bıraktığında surtundum.

Sonra odamı topladım. Denemelerimi hazırladım ve uyudum.

Bu sürtünme sürece zarar verebilir evet verebilir. Ama emin olun ki cidden elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Umarım zamanla bundan da kurtulurum.

Selamun aleyküm - cap

captanhero

Mars Yolcusu
images (2).png
4.gun deneme günümdü.
Denemeyi tüm odagim vererek sabah çözdüm.
Sonrasında acayip sıkıldım, bizimkilerde boş boş evde oturuyordu. Malum pazar günü.
Ben de sıkıldım evde ve fap yapmiyim diye dışarı çıktım.

Uzun zamandır pizza yememiştim onu yedim ama beni kötü etkiledi. Neyse çıktım yürümeye devam ettim. Namazı kıldım ve arada sırada gittiğim bir yere gittim orda da şekerli sütlü bir kaç şey içtim onlarda kötü etkiledi. Bunu hissettim. Bildiğin sehvetim arttı.

En son eve dönerken telefonumda indirdiğim bir filmi izliyordum hiç alaka yokken birden çıplak bir sahne başladı hemen kapattım sonucunda baya canım sıkkın döndüm. Halbuki hiç bir şey yaşamamıştım kötü denilebilecek.

Sabah denemeden sonra Leyla ile Mecnun izlemistim. (Yeni çekilen)
Abi lm'de bile cinsellik var artık. Ordan temel atıldı bana. Akşamı da kötü hissetmeyle dayanamadım ve saatlerce youtubeda takılma sonucu bosaldim.
5.gunde 4. Günün heba ettiği bir gün oldu. Tüm gün yattım. Görüyorsun di mi nasıl vaktini çalıyor.

Bunun tek bir yolu var. Hiç bir dizi ve film izlemiycem.

Bu 4 günlük surecimde bile iyi bir şekilde etkilediğini hissettim. Denemede bildiğiniz dostlar tüm odagim, dikkatim denemedeydi. Bu aşırı güzel bir şey

Selamun aleyküm - cap

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6