Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

KLC7 Günlüğü/ Monk Mod

KLC7

Yeni Üye
İyi akşamlar arkadaşlar. Bu sayfayla ve verilen mücadele ile haftasonu yani 2 gün önce tanışma fırsatı buldum. Çok hoşuma gitti. Çünkü insanları bataklığa sürükleyen konularla mücadele ederek o bataklığa sürüklenenleri oradan çıkararak vizyon kazandırmaya yönelik yapılan kutsal bir mücadele olduğu gördüm. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim. Bu kutsal mücadeleyi sadece kişisel gelişim programı olarak değerlendirmiyorum. En önemlisi bence nesillerin başına bela olabilecek sektör haline gelmiş PMO bataklığını kurutmaya yönelik bir mücadele olarak değerlendiriyorum.
Bu mücadelenizde yanınızda olmak elimden geldiğince katkıda bulunmak ve buradaki programlara bağlı kalabilmek için kendime Monk Mod u seçtim. Neden bu program derseniz. Uzun zamandır sosyal medya kullanmıyorum. Ve sosyal medyaya da bi dur denmesi gerektiğini düşünüyorum. Sebepleri çok. Paketli gıdalar ve özellikle şeker konusuna da uzun zamandır mesafeliyim ama bazen bu mesafe maalesef bozuluyor.Uzun zamandır da bazı konulara çalışmak istiyordum fakat sürekli bişeylerin çıkmasını bahane ederek kitaplardan da uzak olmam neticesinde bu mod ile kendimi disipline edebileceğime inanıyorum. İnşallah bu süreçte muvaffak olurum.
90 günlük bu süreci bugün sabah başlattım inşallah. Öncelikle kendime küçük bir not defteri ayarladım ve o gün içerisinde neler yapacağımı ve nelerden uzak kalacağımı yazdım. gün sonunda tamamladıklarımın yanına tik koyarak takip edeceğim. Sabahları erken kalk bu hedefler arasında. Bu sabah da erken uyandım biraz kitap okudum. Sonrasında spor yaptım evde.( yol bisikletim var. kışın trainer ile evde takılıyorum.) Soğuk duşu da denedim bu arada. Kısa bi süreliğine. Hoşuma gitti devam edeceğim inşallaH. Sonrasında işteydim. İşten gelince yemek dinlenme derken vakit çabuk geçiyor. Bu arada haberler için sadece tv yi açıyorum yarım saat civarı sonrasında kapatıyorum. Akşamları geç saatlere kadar oturmayı tavsiye etmiyorum. Erken uyuyun erken uyanın ben öyle yapmaya çalışıyorum.(22:00-04:00 gibi uyku saati)
1. Gün için raporu bu şekilde tamamlayayım.

KLC7

Yeni Üye
teşekkürler olayı özetlemiş :)

KLC7

Yeni Üye
2. Gün
Programa devam. Herhangi bir problem yok. Soğuk duş olayıda bağımlılık yapıyor galiba. Bugün gene normal duştan sonra biraz soğuk suyun altında kaldım. İnsana acayip bi haz veriyor. Tavsiye ederim. Bu arada dünkü makale taşların yerine oturması açısından güzeldi. Başka makale tavsiyeleri olursa sevinirim.

Tough Climber

Emekli Moderatör
Bende bir yol bisikletçisi olarak , sürecinde başarılar dilerim.

None

Emekli Moderatör
Sürecinde başarılarr:Forumdaki PMO bağımlılığı,taktikler tavsiyeler motivasyonlar ,makaleleler bölümünde bol miktarda yazı mevcut onların hepsini okuyabilirsin ayrıca neverfap akademinin blog sayfasındaki bütün yazılar da okumanı tavsiye ederim

KLC7

Yeni Üye
3. Gün
Spor + soğuk duş.

Şanslı ataların torunları ve şansız ataların torunları muhabbetini duydunuz mu?

Bakenga

Emekli Üretken Üye
Başarılar, durmak yok devam.

KLC7

Yeni Üye
6. Gün
Erken uyanmaya devam haftasonu da olsa. Bugün spor yapmadım. Birşeyler okuyarak ve dinlenerek geçti.

KLC7

Yeni Üye
8. Gün
Bugün Ocak ayı hedeflerimi belirledim. Yıllık hedefler belirlemeninde sürece destek olacağını düşünüyorum. Önümdeki birkaç günlük süreçte yıllık hedefler konusunu planlamayı düşünüyorum.

KLC7

Yeni Üye
9. Gün
Akşam yazamadım. Spor ve soğuk duş ile sürece devam inşallah.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6