Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Lexsuperior'un Neverfap Günlüğü

lexsuperior

Ay Yolcusu

Gün 16 (01.07.2021)​

Zorluk: 1
İzleme İsteği: 0
Ruh Hali: Gergin ve sinirli

Önceki günlerde gelen fap isteği aniden kayboldu. Nofap dışında gergin bir gündü. Hayatımda tam bir şeyleri yerine koyuyorum sorunlara çözüm buluyorum derken çözümlerim yeni sorunlar doğuruyor. Usandım artık. Hayat hep benden çalıyor ama verdiği bir şey yok. Karşılıksız bir şeyi de asla vermiyor. Çekmek zorunda mıyım arkadaş? Dert çekmeye doğmuşuz *** dünyasına. Hala sinirliyim. İçimdekileri bir yere dökmem gerekiyordu. Sinirim de kimeyse. Kendimi yıpratıyorum böyle anca. En iyisi yatıp uyumak.

B

Brock

Misafir
Allah kolaylik versin güzel bir günlük yapmışsın kendine benide özendirdin açıkcası hergün kaydetmeye ruh halimi filan inşallah başarılı olursun

lexsuperior

Ay Yolcusu
Allah kolaylik versin güzel bir günlük yapmışsın kendine benide özendirdin açıkcası hergün kaydetmeye ruh halimi filan inşallah başarılı olursun
Teşekkür ederim ama bir süre sonra her gün yazmak mantıksız gelmeye başladı o yüzden yazmaya ara verdim. Umarım sen de başarılı bir süreç ilerletirsin.

lexsuperior

Ay Yolcusu
Sisyphus gibi, taşı zirveye ulaştırmak için tüm gücümle uğraşacağım; başarısız olursam tekrardan, tekrardan deneyeceğim.
gün 28: başarısızlık
Fap yapmadım. P***o izledim. Kendimi hayal kırıklığına uğrattım. Tekrar ne zaman başlarım bilmiyorum.

lexsuperior

Ay Yolcusu
Tekrar başladım. Artık günleri saymıyorum ve böylece çok daha rahat geçiyor. Tahminimce 3 hafta oldu. Gün saymanın süreci zorlaştırdığını düşünüyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6