Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Mezun Biri Ekimde Başlayarak Yks'yi Bitirebilir Mi ?

• Konuyu başlatan YeniBirHayataBaşlangıç
  • Başlangıç tarihi
Y

YeniBirHayataBaşlangıç

Misafir
Soru başlıktaki gibi. Mezunum. Çalışmaya Ekimde başlasam yetişir mi ?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
ben geçen yıl martta başlayıp matematiğin içinden geçmiştim ama diğer dersleri unuttum. ekimde çok rahat bitirirsin. yavaş yavaş gitmen önemli yoksa biri iyi biri kötü olur sınavda ve sıralama düşer. ayrıca zaten mezunsan ben de mezuna kaldım, bence geçeriz ya :D geçer miyiz?

mavi

Hakikat yolcusu
Bitiremezsin dersem çalışmayı bırakacak mısın ?
Bitirirsin veya bitiremezsin kimse bilemez. Yapılması gereken kendine uygun yani her gün istisnasıs yapılabilecek bir program yapmak ve sadece bugüne odaklanmak. Senin işin bugünün hakkını vermek. Yürümeye devam et, yol insanı terbiye eder.

Enki

Satürn Yolcusu
Cevabını sen de biliyorsun, buradaki herkes yetiştirirsin diyeceği için kısa süreli bir tatmin yaşayacaksın belki de 2 3 gün çalışacaksın ancak yine motivasyon arayışın olacak ve farkında olmazsan sene sonuna kadar bu durum devam edecek.
Yüzbinlerce kişi neden beyazkoç'u(!) dinliyor zannediyorsun. Adam gün boyu çalışmıyor kendini iyi hissetirmek için tyt matematik nasıl fullenir videosu izliyor ve bir şey yapacağını (!) kendine inandırıyor
Yapman gereken tek şey oturup çalışmak ve ciddiyim eğer hep böyle arayışta olacaksan ders çalışma başka şeyler yap senin için daha faydalı olur

Moony

Venüs Yolcusu
Ekim'i bekleme direk başla. Elinden geleni yaptıktan sonra yetişip yetişmemesi bence önemli değil. Sonuçta her türlü çalışacaksın yetişmez dersek bırakacak mısın? Elinden gelebildiğince fazla çalışmaya odaklan böyle sorulara değil.

bedoo

Yeni Üye
Cevabını sen de biliyorsun, buradaki herkes yetiştirirsin diyeceği için kısa süreli bir tatmin yaşayacaksın belki de 2 3 gün çalışacaksın ancak yine motivasyon arayışın olacak ve farkında olmazsan sene sonuna kadar bu durum devam edecek.
Yüzbinlerce kişi neden beyazkoç'u(!) dinliyor zannediyorsun. Adam gün boyu çalışmıyor kendini iyi hissetirmek için tyt matematik nasıl fullenir videosu izliyor ve bir şey yapacağını (!) kendine inandırıyor
Yapman gereken tek şey oturup çalışmak ve ciddiyim eğer hep böyle arayışta olacaksan ders çalışma başka şeyler yap senin için daha faydalı olur
bu çok doğru geçen sene böyle böyle kandırdım kendimi vicdanım rahat olsun ders adına bir şey yaptım diyeyim diye bütün yks önerilerini izledim neredeyse hepsi aynı şeyleri tekrarlıyor papağan gibi o yüzden 2 3 yks kanalının dışına çıkmamak gerek benim izlediğim kanallar bekir avşar,murat can kocakulak

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
kesin bir şey söyleyemeyiz eğer disiplinini koruyarak gidersen, süreçte hiçbir pürüz olmazsa(imkansız) biter. Ancak kesin yetiştiririm kafasına girme ben sınava 380 gün kala başlamıştım geçen sene ve nasıl olsa yetişir dedim ve ayt ye başlayamadım bile. Şu anda mezunum.
3 kişi olduk :D

gramafondelisi

Yeni Fapstronot
Mayısta başlayıp bitiren arkadaşım vardı. En sağlıklısı olabildiğince erken başlayıp bitirmek ve full deneme çözmek. Riske atmaya değmez yoksa benim gibi 3.kez girersin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6