Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Müzikteki Büyük Gizem 432 Hertz

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Ben daha çok lofi ve klasik müzik dinliyorum. Tavsiye ederim.

Florürlü macunların etkisinin çok olduğunu düşünmüyorum. Piyasada çok fazla var ve zararlı olduğunu düşünmüyorum. Aptallık yaptığı söyleyenler var bunlara zaten inanmıyorum.
Bazı araştırmalara göre yatmadan önce florür almanın rüya sayısını azalttığını falan söylüyordu, o da yutulursa. Bence de çok etkisi olmaz. Sadece bir teori.

mirror16

Venüs Yolcusu
Bazı araştırmalara göre yatmadan önce florür almanın rüya sayısını azalttığını falan söylüyordu, o da yutulursa. Bence de çok etkisi olmaz. Sadece bir teori.
Bazı aptallık yaptığını söyleyenler neye göre söylüyor bilmiyorum. Günde 5gram flörür alabilmen için diş macununu yemek lazım. 5gram ölümcül etkiye sahipmiş...

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Bazı aptallık yaptığını söyleyenler neye göre söylüyor bilmiyorum. Günde 5gram flörür alabilmen için diş macununu yemek lazım. 5gram ölümcül etkiye sahipmiş...
Aynen onu dedim zaten. Tüpün yarısını bir anda yutmak zehirlenmeye sebep olabiliyor. Hatta fark ettiysen florürlü ve kırmızı amblemli macunların arkasında zehirlenme hattının numarası yazar. Halojen olduğu için zehirli olduğunu biliyorum ancak bu sudaki florür hakkında kesin bir araştırma bulamadım. Nazi döneminde kullanılıyormuş bu teknik sadece, bunu biliyorum. Artık Türkiye'deki büyükşehirlerde suların içerisinde florür konulmuyor. Klor basılıyor direkt :D

Winston Smith

Venüs Yolcusu
Çevirmen Üye
Komando
Bu yazıyı yazarken çok tedirgin oldum. Bir şarkıcı sırf bunu açıkladı diye öldürüldü.16 yaşına giricem doğmadan ölmem umarım :)
"Hayır Winston , kendini bu hale sokan sensin.Partinin karşısına dikilmeye karar verdiğin an, böyle olabileceğini kabullenmiştin. O ilk eylem bütün bunları içeriyordu. Önceden bilmediğin hiçbir şey gelmedi başına" Aklıma bu sahne geldi.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6