Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Ne Sıklıkla Kahve Içiyorsunuz?

Remedy10

Ay Yolcusu
hayatımda neverfap ve sigaradan sonra yaptığım en iyi şeylerden biri olabilir kahveyi azaltmak. 9-10 gibi bir bardak kahve, geri kalan zamanda boş durmamak için bir demlik yeşil çay tavsiye ederim.

Bendeüniversitemezunuyum

Venüs Yolcusu
Arkadaşlar benim nerdeyse kahve içmediğim gün yok. Günde 3 4 kez kahve içiyorum. Sınavlardan da ötürü uyku düzeni falan kalmadı. Sanırım bağımlısı olduk kahvenin. Mastürbasyonla beraber bunu da bırakacağım inşallah. Siz ne sıklıkla kahve içiyor

Arkadaşlar benim nerdeyse kahve içmediğim gün yok. Günde 3 4 kez kahve içiyorum. Sınavlardan da ötürü uyku düzeni falan kalmadı. Sanırım bağımlısı olduk kahvenin. Mastürbasyonla beraber bunu da bırakacağım inşallah. Siz ne sıklıkla kahve içiyorsunuz?
Her gün en az 1 bardak filtre kahve içiyorum erken uyandiysam 2-3 olabiliyor. Asla erken uyuyamıyorum, akşam 18.00 dan sonra içilmemeli. Önceden saatine hiç dikkat etmeden her fırsatta içerdim ve uyku düzenim berbattı, ellerim falan titriyordu hatta gözüm burnum seyiriyordu. Kahveye ara verince uykum düzeldi. Şimdi çok geç saatlerde içmiyorum. Uykun çok kötü ise sarı kantaron çayı içmeni öneririm.

BloodRien

Yoda
Kahvenin önerilen dozu 400 mg
günde 4 kupaya denk geliyor içtiğiniz kahveye göre aşımda yapıyorsunuz
çaydada kafein
kafein zehirlenmesi 10g da oluyor
benim tavsiyem günde 2 bardak sert kahve yada
hergün 3 4 kupa sert kahve
haftanın 3 2 günü nokafein
uzun süredir bende bağımlısıyım içmediğimde uyukluyorum
saat 6 dan sonrada içmemeye çalışın
12 de uykuya dalabiliyor olsanızda vücut yeterli dinlenmiyor