Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Neden Şu Andan İtibaren Mastürbasyon Yapmamalısınız.

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Katılım
22 Tem 2020
Mesajlar
631
Tepki puanı
1,317
Puanları
200
Yazar : @
Tarih: Nisan 07, 2020, 19:43:29
Konu:
Neden Şu Andan İtibaren Mastürbasyon Yapmamalısınız.

Kendim ve düzenli olarak mastürbasyon yapan insanlar üzerinde yaptığım araştırmada, aşağıdaki karakteristik ve fiziksel değişimleri keşfettim:

1- Genç yaşta mastürbasyon yapmaya başlayanlar, fiziksel gelişimlerinde ciddi derecede olumsuzluklara sebep olacaktır. Gelişimsel olarak durgunluğa ve deformasyonlara neden olacaktır.

2- Boy artışı ciddi şekilde sınırlı kalacaktır(büyüme azalacaktır), bireyler kısa boylu, zayıf veya şişman olacaktır.

3- Mastürbasyon hızlı kalsiyum kaybına neden olduğundan, vücudun kemik iliğine ve aklınızda(beyninizde) büyük bir strateji kaybına neden olabilir.

4- Küçük kemikler ve iskeletler olabilirsiniz, vücudunuzun kemikleri farklı deforme derecelerine sahip olacaktır. (Yaşınıza bağlı olarak mastürbasyon sıklığınıza göre).

5- Mastürbasyon ciddi şekilde zekanızı öldürüyor. Ne kadar birinci sınıf akademik ve zeki olursanız olun, mastürbasyon yaptıysanız, notlarınızın genel olarak hızlı bir şekilde düşüşe geçeceğini hatta inanmaya cesaret bile edemeyeceğinizi göreceksiniz.

6- Masturbasyon nedeniyle korkunç bir halde olacaksınız, sadece birkaç yıl sonra. Eğer mastürbasyonla yüzleşmezseniz ve tamamıyla kurtulmazsanız, bir çöp haline geleceksiniz.

7- İç karartıcı bir hale gelebilirsiniz. Örneğin; hayatta umudu kalmamak, sıkıntılı, güçsüzleşmiş, sefil, aptal, zayıf ve yetersiz hale gelebilirsiniz.

8- Mastürbasyon yapan birisi olarak, saçlarınız yavaş yavaş düşmeye(dökülmeye) başlayacak ve bu sizin kendinize karşı güveninizi (özgüveninizi) azaltacak ve psikolojik rahatsızlıklara sürükleyecek.

9- Hey! Mastürbasyon yapan kişi, dişlerin yavaş yavaş dağınık hale gelecek diş dokusunda zayıflık görülecek, şiddetli mastürbasyon dişleri ciddi bir erozyona sürükler. Çünkü mastürbasyon kötülüğü(pisliği) erken yaşlanmayı sağlar. Ayrıca, mastürbasyon dişlerinizi ciddi derecede olumsuz hale getirecektir. Diş problemleri size kötü sonuçlar doğuracaktır, sizi dişçiye sürükleyecek, maddi ve manevi yükün altına sokacaktır.

10- Mastürbasyon, cinsellik anlayışınızı("cinsel hayatınızı" şeklinde de olabilir) ciddi şekilde yok edecek, erken boşalma, iktidarsızlık gibi etkenler vücudunuzda yavaş yavaş acımasız bir hale dönüşecek.

Yazıda gözden kaçırdığım bir kaç önemli madde daha var onları da ekleyeyim.

--- Masturbation person, you will experience urine bifurcation, which is likely to make you pee on your clothes, it makes you very embarrassed.

Mastürbasyon yapan kişide idrarını yaparken çatallanma görülecek, kıyafetinin üzerine işeyecek ve bu sizi çok utanç verici bir duruma sokacaktır.

--- Masturbation person, your ability to understand the reasoning and thinking ability will be a serious cut, this is not just a serious impact on your learning has a direct impact on all your other survival in the community, this is not alarmist deliberately exaggerated.

Mastürbasyon yapan kişide, akıl yürütme ve düşünme yeteneğinde, anlama yeteneğinde ciddi bir şekilde azalma olacaktır, bu sadece öğrenmeniz üzerinde ciddi bir etki değildir, toplumdaki diğer tüm yaşayışınız üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir, bu dediğim abartılı değildir.

----masturbation who will have the most serious consequences and retribution that will get the most severe depression depression, schizophrenia and obsessive-compulsive disorder will get.

Masturbasyon çok ciddi sonuçlara sebep olacak ve şiddetli depresyona , şizofreni ve obsesif kompulsif bozukluklara neden olacak.

 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst