Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

NeverFAP den Etki Göremeyenler!

mirror16

Venüs Yolcusu
Bu başlığı açmamın sebebi bazı yerlerde okudum yok 90 günlük sürecim oldu yok 200 günlük sürecim oldu hiçbir şey değişmedi vs. Ee tamam da sen kendine bir şey katmaz isen zaten hayatın aynı devam edecek. Ben şunu söyliyeyim 45.gündeyim eskiden 2-3 günde bir pmo yapar iken şu an enerjim var ve istediğimi yapabiliyorum. Pmo yaptığım 45-50 gün öncesine gittiğimde dışarı çıkmak için enerjim yoktu. Ailemden biri yardım istediğinde yapmak istemiyordum. Şimdi bunu yapabilecek derecedeyim. Kendimi geliştirme isteğim daha da artmış vaziyette. Birde libido yükseliyor süreç arttıkça bunu pmo izlemek,yapmak için düşünmeyin. Vücutun kız bul diye yalvarması birisi yazmıştı. Bunun hakkında bir yazı okumuştum. (Semen Retention olayı) Biz neverfap yaparak kız bulmak yerine bu enerjiyi evlenene kadar işlerimize,başarımıza yönlendirmeliyiz. (https://neverfapturkiye.com/index.php?threads/sık-sorulan-sorulara-cevaplar.58/) D2 Konusu.
Bunun dışında özgüven,yüzüm daha parlak(Solgun yüzden parlak yüze çok fark ediyor insanların dikkatini çekiyor), Ses tonu daha özgüvenli, diksiyon daha iyi, aklıma kelimeler geliyor patır patır konuşuyorum.
Bunun dışında tetikleyiciler dikkatimi çekmiyor. Normal gelmeye başladı. Dizi ve filmlerde zaten bolca bulunan bir durum haline geldiği için normal olduğunu kendinize alıştırmanız gerekir.

Etki görememenin nedenleri hakkında eklemek istediğiniz şeyleri lütfen yorumlarda belirtin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6