Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Nofap | Bağımlılıktan Kurtulmak Için Yardımcı Mobil Uygulamam Yayında

DisiplinUstası

Ay Yolcusu
Swift güzel olur, beraber ekip oluruz. Zaten 2 ay guzel bir surec, o süreçte android tarafinda uygulamanin gordugu talebe bakarız.
Guzel olur hocam suan atil hocayi biliyorsundur onun egitiminin yarisi bitti sayilir. Zaten ben de bilgisayar muhendisliginde okuyorum. iOS tarafini da saglamca yaparim insallah. Insanlarin boyle bir uygulamaya ihtiyaci vardi iyi oldu.

MehmetAli123676

Yeni Üye
Gayet başarılı bir uygulama olmuş emeğin için sana çok teşekkür ederiz.bu süreçte en önemlilerinden bir tanesi motivasyon olduğu için bu uygulamada motivasyonu ve teşviki arttırdığı için çok faydalı olacağını düşünüyorum
Emeğinizin karşılığını almayı unutmayın...

Inhuman

Jüpiter Yolcusu
İlk indirdiğimde sayaç sıfırlama butonu yoktu az önce geldi. Aslında sayılanlar düzenlense on numara uygulama, ellerinize sağlık
Hocam yeniden merhaba, aktivite silmek için artık oluşturduğunuz aktivitenin üstüne tıklayıp evet diyip silebiliyorsunuz. Reklamlar da girişte 1, makale/podcast okurken 1 olmak üzere 2 kere çıkıyor sadece. Umarım kullanıcı deneyimi daha çok artar herkes memnun kalır

Inhuman

Jüpiter Yolcusu
Guzel olur hocam suan atil hocayi biliyorsundur onun egitiminin yarisi bitti sayilir. Zaten ben de bilgisayar muhendisliginde okuyorum. iOS tarafini da saglamca yaparim insallah. Insanlarin boyle bir uygulamaya ihtiyaci vardi iyi oldu.

Süper olur hem projelerine ad yapmış bir proje eklersin belki güzel tecrübe olur. Ben de yazılım mühendisliği okuyorum bu arada :)

Inhuman

Jüpiter Yolcusu
Gayet başarılı bir uygulama olmuş emeğin için sana çok teşekkür ederiz.bu süreçte en önemlilerinden bir tanesi motivasyon olduğu için bu uygulamada motivasyonu ve teşviki arttırdığı için çok faydalı olacağını düşünüyorum
Emeğinizin karşılığını almayı unutmayın...

Kesinlikle katılıyorum ve çok teşekkür ediyorum. Amacım Neverfap Türkiye gibi oluşumların yapmak istediği erkek dönüşümüne başka bir alandan katkı sağlamaktı ve umarım daha çok insanı bir şekilde bu zehirden kurtarabiliriz.

Hayalsizkarakter

Ay Yolcusu
Hocam yeniden merhaba, aktivite silmek için artık oluşturduğunuz aktivitenin üstüne tıklayıp evet diyip silebiliyorsunuz. Reklamlar da girişte 1, makale/podcast okurken 1 olmak üzere 2 kere çıkıyor sadece. Umarım kullanıcı deneyimi daha çok artar herkes memnun kalır
Güncelledikten sonra mevcut sorunların giderildiğini gördüm gerçekten daha iyi oldu. Hele test kısmına bayıldım😂

G

gordon

Misafir
Kullanmayacağım ama geribildirim vermek için yükleyip test ettim. (Android 13)
- Arayüzü üzerinde durman gerekiyor (Özellikle font).
- Arayüz geçişleri akıcı değil.
- Karanlık mod eksik.
- Ünvanların isimleri biraz daha özenli seçelebilirdi.
- Makale&podcasta tıklayınca açılan pop-up pencere kullanışlı değil, düzeltilmesi gerekiyor.
İlk sürüm olduğu için daha çok eksiği var. Tıkladığımda profesyonel bir uygulama beklerdim açıkçası ama geliştireceğine inanıyorum.

Ciks

Mezun
Dostum benim de bir uygulama fikrim var, şu an Google e tablolar üzerinden bir kaç kişiyle birlikte kullanıyoruz. Bir kaç kez android uygulama öğrenmek için kolları sıvadım ama hep devamını getiremedim. Eğer ilgilenirsen birlikte yapabiliriz bunu.

Inhuman

Jüpiter Yolcusu
Kullanmayacağım ama geribildirim vermek için yükleyip test ettim. (Android 13)
- Arayüzü üzerinde durman gerekiyor (Özellikle font).
- Arayüz geçişleri akıcı değil.
- Karanlık mod eksik.
- Ünvanların isimleri biraz daha özenli seçelebilirdi.
- Makale&podcasta tıklayınca açılan pop-up pencere kullanışlı değil, düzeltilmesi gerekiyor.
İlk sürüm olduğu için daha çok eksiği var. Tıkladığımda profesyonel bir uygulama beklerdim açıkçası ama geliştireceğine inanıyorum.
Tüm eleştiriler için teşekkür ederim, hepsini dikkate alıp gerekli düzeltmeleri yapacağım.

Inhuman

Jüpiter Yolcusu
Dostum benim de bir uygulama fikrim var, şu an Google e tablolar üzerinden bir kaç kişiyle birlikte kullanıyoruz. Bir kaç kez android uygulama öğrenmek için kolları sıvadım ama hep devamını getiremedim. Eğer ilgilenirsen birlikte yapabiliriz bunu.
Şuan için başka bir projedeyim ama tekrar görüşelim.

Ali15210028

Venüs Yolcusu
Samsung galaxy j7 pro sürüm uygun değildir hatası veriyor

Inhuman

Jüpiter Yolcusu
Dark mod seçeneği ve gün ile beraber saat sayacı da ekliyorum. (Ör: bir sonraki ünvana 4 gün kaldı yerine 3 gün 14 saat kaldı)

Yeni güncelleme çok yakında Play Store'da olacak. Görmeyen arkadaşlar için konuyu da up +

Yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum. Uygulamayı birkaç ayda çok daha profesyonel bir hale getirebiliriz.

Eff

Yoda
Dark mod seçeneği ve gün ile beraber saat sayacı da ekliyorum. (Ör: bir sonraki ünvana 4 gün kaldı yerine 3 gün 14 saat kaldı)

Yeni güncelleme çok yakında Play Store'da olacak. Görmeyen arkadaşlar için konuyu da up +

Yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum. Uygulamayı birkaç ayda çok daha profesyonel bir hale getirebiliriz.
Beni 3 haftaya getirdi uygulama. Bir kaç kez krize girecekken veya krize doğru giderken uygulamayı açıp kaçıncı günde olduğuma baktım ve rahatladım.

Inhuman

Jüpiter Yolcusu
Beni 3 haftaya getirdi uygulama. Bir kaç kez krize girecekken veya krize doğru giderken uygulamayı açıp kaçıncı günde olduğuma baktım ve rahatladım.
Tebrik ederim.. Umarım daha çok kişiyi de bu duruma getirebiliriz. iyi oldu bugün 2-3 makale podcast ekleyeyim. :D

Inhuman

Jüpiter Yolcusu
1696010419840.png 1696010453679.png

Uygulamaya ilk 90 günlük iyileşme evresi kısmı getirdim.

İnsandan insana değişse de ortalama günlerle ve bilmeyenler için kısa açıklamalarla daha da bilgilendirici hale getirdim.

Evreler

Chaser evresi : (0-3) gün
Geri çekilme (yoksunluk) evresi : (3-15) gün
Coşku evresi: (15-50) gün
Flatline evresi: (50-90) gün
Yeni yaşam evresi: (90+) gün

90 günden sonra bu küçük bölüm kaybolur

Gün konusundan yine de emin değilim,

Bir yanlışım varsa tavsiyelerinizi yazabilir misiniz hataları düzeltelim

shape1
shape2
shape3