Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Nofap | Bağımlılıktan Kurtulmak Için Yardımcı Mobil Uygulamam Yayında

Inhuman

Satürn Yolcusu
Ekleme: Eylül ayında işe giriyorum dostlar bir bozulma olmazsa. (yeni ülkede iş bulma süreci sancılıydı.) burada 1-2 ay çalışıp Macbook Air alıp hemen App Store'a da vereceğim. Ancak Kasım aylarını bulabilir.

Windows cihazlar için Android Emülatörlerini kullanabilirsiniz

Inhuman

Satürn Yolcusu
Yakın zamanda gelecek özellikler:

• 7 görev ve kalkan sistemi

cafe1 - Kopya.jpg
  • Panik butonu sistemi - Motivasyonlarınızı ekleyin ve her kriz geldiğinde bu butona tıklayıp kendi yazdığınız motivasyonları okuyun

cafe1 - Kopya (2).jpg

• Telegram grubu ile %10 kalkan gücü
(Bundan emin değilim, kendi grubumu mu açmalıyım yoksa forumda halihazırda bir grup var mı? Öyle bir grup varsa, hem kendim geleyim hem de uygulamaya koyayım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.)

• Aylık 30 TL / Yıllık 300 TL
Can yakmayacak cüzi bir tek alımlık ücret getirme kararı aldım. Abonelik olmayacak, 1 ay sonunda veya 1 yıl sonunda sıfırlanacak ve sadece isterseniz yenilersiniz. Burada kendi ek işimde daha çok motive olmayı ve mevzuyu profesyonelleştirmeyi böylece sizlere daha da iyi ürünler sunmayı amaçlıyorum.

ANCAK, TÜM REKLAMLAR KALDIRILACAK. MAKALE/PODCAST İÇİN GEREKENLER DE DAHİL.

________________________________________________________________________________
DAHA SONRASI İÇİN DÜŞÜNDÜĞÜM ÖZELLİKLER

Gece Modu (Bu kadar uzun süredir gelememesinin sebebi siyah ikonların beyaz versiyonları olmadığı için, renk değişimini beceremedim.)

Geçmiş kısmında aylık takvim üzerinden yeşil/kırmızı yakmak. Relapse olduğunuz günler kırmızı ile damgalanacak takvimde. Gün sıfırlamak moral bozabiliyor ama büyük resmi gösteren bir sistem kesinlikle iyi olacaktır.

__________________________________________________________________________________

Tavsiyeleriniz veya eleştirileriniz varsa yazabilirsiniz :)
İyi pazarlar!!

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6