Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Nofap Duygusal Değişim Ve Hormonlar

TheBatman

Venüs Yolcusu
Sigarayı bırakmak kurtulmak pmo dan daha kolay geldi bana 5 ayı geçtim ama pmo bende çok zorlayıcı derecede sigaradan tiksinmem ve gereksiz birşey olduğunu kavramamda etkili.Allen car kitabı ve belgeselide etkili oldu. pmo bırakma kitabinida okudum fakat tam olarak ozumseyemedim.İcimde yine bir bahane üretiyorum yada bir kere izlesem bişey olmazı asamiyorum hangi bağımlılık olursa olsun bir kere kullanırsan batarsin

yujirohanma

Yeni Fapstronot
Hormonlarla alakalı büyük ihtimalle

yujirohanma

Yeni Fapstronot
Sigarayı bırakmak kurtulmak pmo dan daha kolay geldi bana 5 ayı geçtim ama pmo bende çok zorlayıcı derecede sigaradan tiksinmem ve gereksiz birşey olduğunu kavramamda etkili.Allen car kitabı ve belgeselide etkili oldu. pmo bırakma kitabinida okudum fakat tam olarak ozumseyemedim.İcimde yine bir bahane üretiyorum yada bir kere izlesem bişey olmazı asamiyorum hangi bağımlılık olursa olsun bir kere kullanırsan batarsin
Sosyal medyayı bırakmam baya etkili oldu

yujirohanma

Yeni Fapstronot
Bu konuda bir şey yazayım. 1 yıldır nofap yapıyorum. 1 yıl önce yüzümde özellikle de çenemde iltihaplı ve ağrılı sivilce olurdu. Biri geçer diğer sivilce meydana çıkardı. 1 yıldır İnanılmaz şekilde sivilce durumu azaldı ve bitti.
Belkide stresten cikiyo doktora görünmem ilerde daha iyi olucak

Ressam

Yeni Fapstronot
Bu konuda bir şey yazayım. 1 yıldır nofap yapıyorum. 1 yıl önce yüzümde özellikle de çenemde iltihaplı ve ağrılı sivilce olurdu. Biri geçer diğer sivilce meydana çıkardı. 1 yıldır İnanılmaz şekilde sivilce durumu azaldı ve bitti.
Umarım bendede aynısı olur

eVldm_Æl

Yeni Fapstronot
Normal bunlar.Sivilce artmasının artan kortizol ile alakası var sigara bırakılınca androjen hormonlar da artmış olabilir.Sağlıklı beslen iyi uyu spor yap sivilce geçer bolca probiyotik tüket

mete

Venüs Yolcusu
Selamlar sürecimin 17 gunundeyim süreçle birlikte sigarayida bıraktım şuan aşırı sinir hali geçiriyorum yaşadığım bir sorun yok hayatımda ama kendimi çok sınırlı hissediyorum hormonlardan olduğunu düşünüyorum yüzüm sivilcelenmeye basladi
Tanrı yoldaşın olsun

Güneş

Göklerde Parıldayan
Ben lol yüzünden acı çekiyorum. Sigarayı düşünemiyorum bile.

yujirohanma

Yeni Fapstronot
Nofap sigara 7 gün alkol 3 gün sosyal medya kullanmayı 1 gün dostlar

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6