Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Nofap Ve İdrara Çıkma Arasında Bağlantı Var Mıdır ?

yorgan

Yeni Üye
NoFap döneminde sık idrara çıkma veya idrar sonrası tekrar idrar yapma isteği sadece bende olan bi durum mu yoksa herkeste görülebilen bir şey mi?

izleyici1

Yoda
şu aralar bendede var
ayaklarını sıcak tut genelde ayaklar üşüyünce oluyor
yatarken ayağına pet şişede sıcak su koy geçer

Son düzenleme:

….asdf

Yeni Fapstronot
NoFap döneminde sık idrara çıkma veya idrar sonrası tekrar idrar yapma isteği sadece bende olan bi durum mu yoksa herkeste görülebilen bir şey mi?
Kardeş tecrübelerime göre nofap ile yağ tabakasını tasviye icin bogaz kuruluğu ve sık su tüketme ihtiyacı oluyor. Bol su da bol lavabo ihtiyacı demek oluyor. Benim tecrübe ettiklerim bu şekilde.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Eğer ki aşırı derecede değilse ben beslenmene ve su içme sıklığına göre olduğunu düşünüyorum. Neverfap ile bir bağlantısının olması mantıksız.
İdrar sonrası hala idrarın var gibi hissediyorsan düzgün yapmamandan (acele etmenden veya ihtiyacını ayakta gidermendendir).

nova

Merkür Yolcusu
Bende de var ama ben nofaptan ziyade havaların sogumasina baglıyorum bu durumu, malum ayaklar sogugu yiyince bobreklere vuruyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6