Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap Okul Açıkken Rüyalanma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Süper Mario

Yeni Fapstronot
Okul açıkken rüyalanma olursa duşa nasıl geçeceğiz? Yani ebeveynlere durumu nasıl açıklayabiliriz? Ya da açıklamadan nasıl bir bahane üretebiliriz

N

neurosoft

Misafir
Okul açıkken rüyalanma olursa duşa nasıl geçeceğiz?
Hocam ben soruyu bir kaç defa okudum ama inanın tam anlayamadım sormak istediğiniz mevzuyu. Yani okul açıkken okulun pansiyonunda mı rüyalanıyorsunuz? Sonrasında eve dönünce mi nasıl gusül alacağınızı soruyorsunuz? Biraz bunları yeşillendirirseniz iyi olur...

Tıp Fakültesi

Merkür Yolcusu
Hocam ben soruyu bir kaç defa okudum ama inanın tam anlayamadım sormak istediğiniz mevzuyu. Yani okul açıkken okulun ansiyonunda mı rüyalanıyorsunuz? Sonrasında eve dönünce mi nasıl gusül alacağınızı soruyorsunuz? Biraz bunları yeşillendirirseniz iyi olur...
+
yoksa direkt sabah mı ?

İradeavcısı

Jüpiter Yolcusu
Valla okulda Allah kimsenin başına vermesin düşünsene kafanı koyuyorsun bir bakmışsın o iş olmuş
Pantolonda ıslaklık gözüküyorsa
Suyu içiyormuş gibi yap üstüne dök ama öyle bir oyunculuk yapman gerekirki seni bilerek yaptığını anlamasınlar tuvalette de yapabilirsin (yeteri kadar dök)
Bahaneyle gelirsek gerek yok bence direkt açıkla evde duş konusunda

Süper Mario

Yeni Fapstronot
Pardon arkadaşlar soru çok açık olmamış. Okula gideceğim günlerde, gitmeden önce rüyalanmış şekilde uyanırsak ebeveynlere nasıl açıklayacağız? Mesela önceki gün duş almış olabiliriz. Sabah bi daha duş almamız gerektiğini nasıl söyleriz ebeveynlerimize? Yaşım 16 yani haliyle ailemle böyle şeyler konuşmuyorum.

Tıp Fakültesi

Merkür Yolcusu
Banyoya girmem lazım tarzında geçici bir cevap verip girebilirsin.Onlar da senin artık büyüdüğünü anlayıp anlayış göstereceklerdir.

N

neurosoft

Misafir
Pardon arkadaşlar soru çok açık olmamış. Okula gideceğim günlerde, gitmeden önce rüyalanmış şekilde uyanırsak ebeveynlere nasıl açıklayacağız? Mesela önceki gün duş almış olabiliriz. Sabah bi daha duş almamız gerektiğini nasıl söyleriz ebeveynlerimize? Yaşım 16 yani haliyle ailemle böyle şeyler konuşmuyorum.
Ben ne zaman duş alacağımı vesaire anneme ya da babama söylemiyorum. Kimse bunu özellikle belirtmek zorunda da değil. Aynı zamanda eğer annen ve baban senin sabah gusül aldığını farkederlerse mast. şüphesi oluşmaz. Rüyalanma olduğunu belki anlar ve ötesini sorgulamazlar bile.

Süper Mario

Yeni Fapstronot
Cevaplar için teşekkür ederim. Rüyalanmayı azaltmaya çalışacağım. Bunun için de Cinsel Arzuyu Boşa Harcamak bu yazıdaki cevaplardan şunu uygulayacağım.
Rüyalanma elimizde olmayan vücudun doğal bir hareketidir. Sürecini etkilememeli ve kafaya takmamalısın. Sen her gece uyumadan önce "ya yarın rüyalanırsam, şimdi kim uğraşacak" diye düşünürsen ister istemez etkileniyorsun. Elimizde olan bir durum değil. Ancak hormonlarının müsaade ettiği kadar azaltabilirsin. Yüzüstü uyuma, tetikleyicilere fazla maruz kalma, aşırı şeker tüketme. Bazı kişilerde uyumadan önce çok su içmek de rüyalanmaya sebep olabiliyor.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Direk gir banyoya. Niye soruyorsun ki?
"Evladım saçın dökülecek hem daha dün yaptın banyonu."
"Oğlum hasta olacaksın rüzgar var zaten?"
Neyse ki ben harika bir cevap buldum. Bahane şu:
Ya koltukaltım falan hep terlemiş ter kokuyorum. Hemen çıkarım yıkanıp.

İradeavcısı

Jüpiter Yolcusu
Direk gir banyoya. Niye soruyorsun ki?
"Evladım saçın dökülecek hem daha dün yaptın banyonu."
"Oğlum hasta olacaksın rüzgar var zaten?"
Neyse ki ben harika bir cevap buldum. Bahane şu:
Ya koltukaltım falan hep terlemiş ter kokuyorum. Hemen çıkarım yıkanıp.
Bence gerek yok yalana girmesin direkt söylesin

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Bence gerek yok yalana girmesin direkt söylesin
Ailedeki dişiler anlayışla karşılamayabilir. Kadınlara göre bu biraz sapıklık. Normal bir şey biliyorum ama belki baskı hissediyordur bu konuda ondan dolayı dedim. Hani söylemek istemeyebilir erkek olmayan birine.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6