Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Onu Bulabilecek Miyiz?

• Konuyu başlatan mete
  • Başlangıç tarihi

Savascı

Deneyimli Üye
Erkeği çekici yapan şey yakışıklılığı ve karizmasıdır yani en önemlisi tiptir o yüzden estetik güzellikten nasibini almamış çirkin birisi imaj yapsa nolur yapmasa ?
Evet kaderciyim çünkü sahip olduğumuz özelliklerimizin hepsi genetikte saklı o yüzden çirkin birisinin düzelme şansı yok . Suçlu olan da genetiğin ta kendisi,keşke hiç var olmasaydım ve aşırı çirkinliğin yanında aşırı şanssızlık yüzünden de yeryüzünde cehennemi yaşıyorum ve büyük ihtimal intihar edeceğim.
Üzücü oysa sadece çalışarak neler yapılabileceğini bilsen şuan bu düşüncelerle zaman bile kaybetmezdin.Yanlış fikirler doğruymuş gibi görünürler ta ki daha doğrusunu bulana dek.

Rayther

Mars Yolcusu
Bu olayı ben şöyle yorumluyorum; insan güzel anılar biriktirdiği yada biriktireceği kişinin bir zaman sonra sanki hiç o anılar yaşanmamış gibi hayatına devam etmesi çok koyan bir durum
Bence bu yüzden Ruh ikizi muhabbetleri çok yapılıyor ve insanlar bu konuda hep kaygı duyuyo

Son düzenleme:

Rayther

Mars Yolcusu
Yaz dizileri ve medya insanları buna şartlıyor. Karşı cinsi bu dizilerden öğrenince böyle oluyor. Tıpkı cinselliği malum içeriklerden öğrenince ortaya çıkan fetişler gibi.
Bunun sebebi şu da olabilir çok eşli olanların zamanla ailesinin bir aşiret derecesinde büyüyüp kendi kuralları ve yapısı olması önleniyor olabilir
Kürtlerde bunu çok rahat görebiliriz

Son düzenleme:

Winston Smith

Venüs Yolcusu
Çevirmen Üye
Komando
Üzücü oysa sadece çalışarak neler yapılabileceğini bilsen şuan bu düşüncelerle zaman bile kaybetmezdin.Yanlış fikirler doğruymuş gibi görünürler ta ki daha doğrusunu bulana dek.
Maalesef böyle olmuyor her zaman.

Ben elimden geleni yaptım en azından görünüş açısından( boy kilo endeksime göre ideal olan kiloya ulaştım, kas yaptım, cilt bakımı uyguladım) 5 aydır. Ancak değişen bir şey var mı diye soracak olursanız. Tabii ki değişen bir şey yok. Elde malzeme olmayınca ne yapabilirsin ki. Ama yine de uğraşacak olan uğraşsın ne biliyim belki de en azından normal birine falan dönebilirdim ama olmadı, siz niye olmayasınız. Deneyin en azından hiç olmazsa sağlığınız iyiye gider.

M

mete

Misafir
"Olay şu : Bir erkeğin doğal yapısı, o erkeğin birçok kadınla birlikte olmasına meyilli. Yani bir erkeğin doğasında “özel bir kadın”, “ruh ikizi”, “hayatımın aşkı” hatta “aşk” gibi bir kavram yok. Bir erkeğin dışarda bir yerlerde onu bekleyen “diğer yarısı” da yok! Bir erkek için binlerce hatta onbinlerce beraber olabileceği ve beraber olmayacağı kadın var. Bunun karşıtını söyleyen herkes, erkeğe birşey satmaya çalışıyor.

Ruh ikizi, Batı toplumlarında kaynağını bulan ve günümüzde hemen her yerde yaygın olan bir mit-hastalık. Bu dünya görüşü o kadar yaygın ki, bir vajina uğruna kendi hayatını heba eden Ferhat ya da Mecnun hikayeleri, aslen bu tür saplantılı aşka tutulan bir erkeğin hayatının nasıl kararacağını gösteren birer ibret öyküleri iken günümüzde romantik aşk hikayeleri olarak pazarlanabiliyorlar.

Bu ruh ikizi fantazisi hemen hepimizin bir şekilde paylaştığı bir idealizasyon – güya hepimiz için bir özel insan var ve şansımız yaver giderse ve biz aramaya devam edersek, birbirimiz için yaratıldığımız o kişiyi bulabilme şansımız var. Her ne kadar bu konsept tatmin edici bir romantik film senaryosu çıkarsa da, hayatınızı üzerine kurup inşaa edemeyeceğiniz bir fantaziden başka birşey değil. Kötüsü, ruh ikizi miti genelde insanı felç eden birşey."

Devamını okumak istersen:
Bu mantıklı gibi

Javert

Mars Yolcusu
40 tane kadınla yattıktan sonra bu sorunun cevabını bulmaya yaklaşacaksın söz veriyorum.

Savascı

Deneyimli Üye
Maalesef böyle olmuyor her zaman.

Ben elimden geleni yaptım en azından görünüş açısından( boy kilo endeksime göre ideal olan kiloya ulaştım, kas yaptım, cilt bakımı uyguladım) 5 aydır. Ancak değişen bir şey var mı diye soracak olursanız. Tabii ki değişen bir şey yok. Elde malzeme olmayınca ne yapabilirsin ki. Ama yine de uğraşacak olan uğraşsın ne biliyim belki de en azından normal birine falan dönebilirdim ama olmadı, siz niye olmayasınız. Deneyin en azından hiç olmazsa sağlığınız iyiye gider.
Ben artık birşey diyemiyorum dostum bu senin fikrin saygı duyuyorum ama günümüz feminen dünyasında inanılmaz bir beyin yıkaması söz konusu.Erkeğin çekiciliğini etkileyen faktörler... aman ne yazıyorum ya tip ve para değil mi. Bizim de ona erişimimiz yok.Bu bir kaybedenin felfesefesi o oynamadan kaybetti ve ne yazarsam yazayım onu hayatı boyunca kurtaramıycam
Gerçek hayatta kazananlar ve kaybedenler vardır.Çoğu insan daha mücadele etmeden kaybetti ve sadece ölmeyi bekliyor

tranceport

Jüpiter Yolcusu
İnsan hayalindeki hayatının eşini bulabilir mi ? Bu mümkün müdür ?
Hayalindeki değil de seni insan gibi hissettiren,sana değer veren bir eş bulma yolunda olmalısın. Eğer bunu yapabilirsen zaten o insan hayalindeki insan olacak.

İsmail ismail

Yeni Üye
Bu hayatta hiçbir kız bana aşık olmayacak çünkü tipim çok kötü ve ağzımda laf yapmaz maalesef o yüzden ben kaybeden bir sapım ve hayatın sunduğu hiçbir zevki tadamayacağ

Bu hayatta hiçbir kız bana aşık olmayacak çünkü tipim çok kötü ve ağzımda laf yapmaz maalesef o yüzden ben kaybeden bir sapım ve hayatın sunduğu hiçbir zevki tadamayacağım
s11.gif
s11.gif
s11.gif
böyle düşündüğün sürece söylediklerinde haklı çıkacaksın erkekadam sitesini takip etmeni öneririm

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6