Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Yönetimi ÖZGÜRLÜĞE YELKEN AÇIN!{OCAK AYI MEYDAN OKUMASI}

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Herakles

Merkür Yolcusu
Katılıyorum, hedefim ilk satışımı gerçekleştirmek ve sürecimi çok daha kararlı, sağlıklı yönetmek. Gemiye son anda binenlerden oldum sanırım. Aslında önceki konuya yazmıştım fakat o düzenlenmek üzere silindiği için burda ismim gözükmüyor. Olsun yinede yetiştik :)

Michael Scott

Emekli Moderatör
Katılıyorum, hedefim ilk satışımı gerçekleştirmek ve sürecimi çok daha kararlı, sağlıklı yönetmek. Gemiye son anda binenlerden oldum sanırım. Aslında önceki konuya yazmıştım fakat o düzenlenmek üzere silindiği için burda ismim gözükmüyor. Olsun yinede yetiştik :)
evet son dakika yolcularını hızla kayıklarla gemiye aldırıyoruz aramıza hoşgeldin :)

ertürk58

Yeni Üye
Hocam merhaba bende 31 aralıktan önce katılıyorum diye mesaj atmıştım hatta önceki başlaman önceki posttada ismim vardı ama bunda göremiyorum ?

Michael Scott

Emekli Moderatör
hocam acaba geminin içinde ne zaman gözükürüm az önce baktım ve göremedim
Dostum gemi sen yazdığında uzaklaşmıştı.Sandalla gelmek uzun sürüyor ? Yarın gemiye ulaşırsın(kusura bakma 3-4 farklı yere ekleme yapıp,değiştirmem gerekiyorda,son dakika öbür meydan okumadan biri gelirse diye toplu düzenlemek istedim.Sanırım yok yarın halledeceğim ? )

Michael Scott

Emekli Moderatör
1.GÜN
images (1).jpeg
"Kendi hayat hikayenizi yazarken, kalemi başkasının tutmasına izin vermeyin!"

(Teknik olarak 2. Güne giriş yaptık.Biraz geç paylaştım.Konuyu kilitledim.Rapor günlerinde açacağım.O süre zarfında her gün böyle bir gönderi paylaşacağım(inşallah)

Michael Scott

Emekli Moderatör
2.GÜN
images (18).jpeg
"Yolu yürümeye başladığında,
yol sana görünür."(Mevlana)

(Bu sabah gün doğumunda özgürlük gemisinden bir fotoğraf.Eğer yolculuk boyunca etrafa daha iyi bakarsanız böyle bir çok manzara yakalayacaksınız.Unutmayın ilk günler kritiktir.İyi hazırlanmayalar relapse olurlar.Sen olma dostum ve 1 Şubatta seni patrona olarak takdim edelim )

Michael Scott

Emekli Moderatör
3.GÜN
images (19).jpeg
"Herkes vardığı yere, buIunduğu yerden başIamak zorundaydı."

"Evet sevgili dostlar 3. güne giriş yaptık.Kendini ruhen ve zihnen iyi hazırlamayan yolcular 3-4-5 gün relapse oluyorlar.Bu günlere tüm denizcilerin dikkat etmesini istiyorum.Kaptanınıza güvenin Neverfap gün geçtikçe daha kolaylaşır.Koskocaman bir bağımlığı yeniyoruz dostlar.Başlarda zorlanmalar çok normal.Buraya yazdığınız hedeflere odaklanın ve pmo nun hayatınıza verdiği zararları unutmayın."

Son düzenleme:

Michael Scott

Emekli Moderatör
4.GÜN
images (20).jpeg
"Dеnizlеri sеviyorsаn, dаlgаlаrı dа sеvеcеksin, Sеvilmеk istiyorsаn, öncе sеvmеyi bilеcеksin, Uçmаyı sеviyorsаn, düşmеyi dе bilеcеksin. Korkаrаk yаşıyorsаn, yаlnızcа hаyаtı sеyrеdеrsin. Yаşаmаk için, mücаdеlе şаrttır."

(Gece nasıl yağmur yağdı ama dostlar değil mi ? Umarım rahat uyuyabilmişsinizdir.Adım adım 1. İkmal adamıza gidiyoruz.Yazın bir kenara bir bakmışsınız 1 Şubat olmuş.O yüzden süreci dolu dolu geçirin.{Eğer relapse olduysanız ikmal adamızdan bize tekrardan katılabilirsin.Tek eksiğin mücadele sonunda patrona değil Bahriye subayı ile mücadeleyi sonlandıracaksın.Hemen sürece tekrardan başla ve ikmal adasında bizleri bekle} )

Son düzenleme:

Michael Scott

Emekli Moderatör
6.GÜN
images (27).jpeg
""Başkalarını kontrol edenler güçlü olabilirler, ama kendini kontrol edebilenler çok daha güçlüdür." (Lao Tzu)

(Bir haftayı bitirmeye çok az kaldı.Adım adım özgürlüğe ? )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6