Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Özgüvenin Geliş Süresi

selam_lar

Ay Yolcusu
İyi günler arkadaşlar. Sizler nofap yaptıktan sonra kaç gün gibi sonraları özgüveniniz artış gösterdi ?( biliyorum kişiden kişiye göre değişir bu durum ) Yorumlarınıza açığım.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Sadece neverfap yapıp boş boş oturarak bir anda özgüvenin gelişmeyecek. Sürecinde kendini geliştirmek için mutlaka planlar yapmalı, harekete geçmelisin.

Neverfap rehberimize göz atmanı tavsiye ederim.

izleyici1

Yoda
ilk günden itibaren gelişir fakat bu çok yavaş bir süreçtir
yani kilo vermek gibidir
diyelimki 90 kilosundur bir hafta sonra 89 kilo olursun ya onun gibi
devam edersen 65 kiloya kadar düşersin
tahminimce
45. güne gelince özgüven 2 kat artıyor diyelim!

The King

Deneyimli Üye
Sürece odaklanma... Hayatına odaklan. Kendine odaklan. 2000.gündesin. Ama hâlâ böyle hissediyorsun. Ee sayıların anlamı ne? Böyle hissetmemen için tek yol kalkıp bir şeyleri değiştirmek... Bu da okumak, çabalamak, çalışmaktan geçiyor.

N

neurosoft

Misafir
İyi günler arkadaşlar. Sizler nofap yaptıktan sonra kaç gün gibi sonraları özgüveniniz artış gösterdi ?( biliyorum kişiden kişiye göre değişir bu durum ) Yorumlarınıza açığım.
Özgüven nofap ile bir anda tavan yapan bir şey değil. Öncelikle bunu bir varış noktası olmaktan çıkarmalıyız bence. İnsan vücudu da ruhsal durumumuz da kaotik bir yapıya sahiptir. Yani işin içinde on binlerce değişken olduğu için hangi ruh haline ne zaman gireceğimiz, duygularımızı ne yoğunlukta yaşayacağımız gibi konularda tam anlamıyla bir şeyler söyleyemeyiz. Ben insanın ilgi duyduğu alanında çalışması ve üretkenlik göstermesiyle hem mutluluk hem de özgüven yönünden tatmin olacağı kanaatindeyim. Çünkü ne zaman bana bir fayda sağlamayacak hazları bir kenara bırakıp hobilerime ve derslerime yönelsem ve bu alanda kendimi zorlayarak günümü verimli geçirsem kendimi çok iyi hissetmeye başlıyorum. Haliyle mutlu oluyorum. Aynı zamanda bir işe girişmenin ve o iş üzerinde çaba gösterebildiğimi görmem bana inanılmaz derecede özgüvenli hissettiriyor.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6