Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

PARSIN SERÜVENİ

Parsarra

Venüs Yolcusu
Yeni bir sayfa.
Sürecim şuan da 14.günde ve bu gece 15.güne başlıyorum.
90 güne kadar olan yolculuğumu buraya aktarmak istiyorum. Umarım birilerine umut aşılar ve aynı zamanda benim için motivasyon kaynağı olur.
Daha önce çok güzel uzun süreçlerim oldu. Bozulmuş olsalarda çok şey kattım kendime.
Şunu biliyorum ki ben zaman zaman aldanıp düşsemde asla razı olmayacağım, asla pmo ile bir hayat düşünmeyeceğim. Bu sebeple yine buradayım.
Tek hedefim var oda inandığım yolda emeklemek yürümek koşmak uçmak. Hepsi aşama aşama olacak ama ben o mezara girdiğimde bir amaca hizmet etmiş olacağım.
Herkesin bir anlam arayışında olduğu bu dünyada kendimi anlamlı hissettiğim yolda aşağılık zevklerin yoluma dikilmiş engeller olduğunun farkındayım. En büyük engelin kendim olduğunun farkındayım. Pmo nunda bir parçası olduğu bu engelleri ezip geçeceğim.
Hiç kolay olmayacak. Çok aciziz çünkü.
Yine de biliyorum ki insanoğlu istediğinde her şeyin üstesinden gelebilir. Yeterki inansın çabalasın ve sabretsin.
Önceki günlüğümün girişinde eski süreçlerimden çokça bahsetmiştim. Bu kez kısa geçip zamanla değinmeyi umarak burada bitiriyorum.
Hergün buraya ufak bir rapor vermeyi planlıyorum. Göz açıp kapayıncaya kadar gelecek 90.gün
O gün adımı mezunlar listesine yazdırıp yoluma sağlam adımlar ile devam edeceğim.

None

Emekli Moderatör
Sürecin en zor kısmı gitmiş,geri kalan kısımda başarılar dilerim

Parsarra

Venüs Yolcusu
Sürecin en zor kısmı gitmiş,geri kalan kısımda başarılar dilerim
Teşekkür ederim. Süreçlerimde hep bu günlerde kriz yaşıyorum ve atlatırsam 40 lı günlere kadar güzelce ilerliyorum. Yine 1 2 gündür epey zorlanıyorum. Ama yeniden bu siteye dönmemin de etkisiyle çok iyi hissediyorum. Birlikte güçlüyüz. Bırakmak yok. :)

Parsarra

Venüs Yolcusu
Herkese merhaba.Evet düzenli yazacağım dedim ama yazamadım. Çok hareketli günler yaşadım. Hayatımda değişen önemli noktalar oldu. Sürecim 23.günde bozuldu ama hiç kaybetmiş gibi hissetmiyorum. Hemen toparlandım şuan 10.gündeyim.
Önümde müthiş sorumluluklar var. Çok önemli işlerim var. Çok güçlü olmam gerekiyor.
Tüm bunlardan ötürü kontolü elime almam gerekiyor. Şu aciz bedenin aşağılık isteklerine geçit veremem. Enerjimi ilgimi odağımı çalışmaya okumaya vermek zorundayım.
Her gün en az 16 17 saat uyanık kalmam gerekiyor. Bunun için yememe içmeme dikkat etmeliyim. Monk modun içinde barındırdığı her şeyi uygulayacağım.
Yaklaşık 2 ay boyunca sabah 4 te uyanıp gündüz hiç uyumadan vakti iyi değerlendirip gece 10 civarı uyumaya karar verdim.
Şekerli ürün yok, paketli gıdalar yok, ağır yemekler yok. Her şey tadında. Emaneten sahip olduğum şu bedene iyi bakmalıyım.
Forumda da daha aktif olmaya çalışacağım. Buraya verilen raporlar günlükler bile disiplini yansıtıyor.
PMO belası bu dönem karşısında çok ciddi bir pars bulacak. Çok zorlu geçecek ama buna inanıyorum.

Parsarra

Venüs Yolcusu
Kaçıncı gündeyim bilmiyorum ama şuan o kadar da bi önemi yok. Hergün +1 den daha fazlasını başardığımı hissediyorum. Yapmam gereken çok işim var. Saat 4 te uyanmak 1 2 civarı uyuduğum için pek mümkün olmamıştı. Dün gece 11.30 da uyudum ve sabah 4 te uyanarak döngüyü kırdım diye düşünüyorum. Önümüzde ki günlerde gün içinde çok zorlanacağım ama akşam 10 u gördüm mü yatacağım. Çok keyiflidir o uyku. Hele birde geçirdiğin günden memnunsan hiçbir şey düşünmeden yalnızca ertesi gün için dinlenmek gerektiğini bilerek uyursun. O uyku kaçış uykusu değil. Tam aksine hedefleri planları olan birinin yol azığıdır.
PMO aklımın ucundan bile geçmiyor. Yola devam.

Parsarra

Venüs Yolcusu
Yapmanız gerekeni yapmadığınızda oluşan o bunalım tablosu içindeyim 3 4 gündür. Vicdan azabının haddi hesabı yok. Durum böyle olunca ulan bi yapmadığımız pmo kalmış onu da yaparsak tekrar dibi göreceğiz gibi cümleler geçiyor içimden. Yani son 2 3 gün çok zor geçti. Doğru bildiğim şeyleri yapmadığım takdirde bundan sonraki günler de böyle zorlu sıkıntılı geçecek. Ama içimde pmo ya karşı müthiş bir isteksizlik tablosu var. Diyorum ki tamam düştüm bu belaya ee sonra sonra her şey berbat olacak. O nefret edilesi pişmanlık tablosunu yaşamak istemiyorum. O halde kalk ve toparlan. Şu da çok acı ama doğru, istek yok diyorum ama ucundan biraz bulaştın mı seni içine çeker. Bu sebeple en büyük sınavı şuan veriyorum.
Bu da geçecek sabırlı olmak zorundayım. En büyük silahım okumak!

Parsarra

Venüs Yolcusu
Sürecim 23.günde bozuldu.
Biraz moralsiz motivasyonsuz da olsam ayağa kalkmak zorundayım. Son 45 günde 2.kez bozuldu bugün. Sonuç olarak iyi şeyler yapıyorum ama yetmez dahası lazım. Yere daha sağlam basmak lazım. Önceden süreçlerim bozulunca aşırı yıkılırdım. Halbuki bozulmasına yakın zaten bomboş geçen günlerim olurdu. Pmo bunun bir sonucu yalnızca. Yani üzüleceksem yalnızca pmo ya değil boşa geçen günlerime de üzülmem lazım.
Üzgünüm ama için hala umutla dolu. Buraya çok güzel yazılar yazacağım günlerde gelecek.

Parsarra

Venüs Yolcusu
Gece sürecim bozuldu.
Can sıkmak yok.

Parsarra

Venüs Yolcusu
2.Gün✔
Bu saatlerde yattığım son gün. Yaklaşık 20 günlük plan yapacağım ve neredeyse uyanma saatim bu saatler olacak.

Parsarra

Venüs Yolcusu
3.Gün✔
Hayatımdaki önemli günlerden biriydi.
Devam bakalım.

Parsarra

Venüs Yolcusu
5.Gün✔
Sorumluluklarımı tam olarak yerine getirmiyorum. Sürecin ilerleyen günlerinde durumu toparlamış olarak buralara tekrar bakıcam inşallah.
Rekorum 165 gün. Bunu egale etmek istiyorum.
Bu arada bir kızla tanıştım. Hakkımızda hayırlısı:)

Parsarra

Venüs Yolcusu
6.Gün ✔
Tetikleyicilere maruz kaldım ama düşmedim devam.

Parsarra

Venüs Yolcusu
7.Gün✔
Bugün gayet sakin bir gündü.
Biraz erken uyandım.Ders çalıştım sonra yürüyüş yaptım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6