Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

PARSIN SERÜVENİ

Parsarra

Venüs Yolcusu
#Hedeflerim:
Bugün herhangi bir işim yok. Bende bunu fırsat bilip bir kitaba başlayıp bitirmek istiyorum. Onun haricinde bolca yürüyüş yapacağım.

Parsarra

Venüs Yolcusu
27.Gün✔
Başladığım kitabın yarısını bitirebildim. Bolca yürüyüş yaptım.

Parsarra

Venüs Yolcusu
28.Gün✔
Gece yazmayı unuttum. Yakında monk moda geçiş yapacağım onun planınıda buraya gireceğim.

Parsarra

Venüs Yolcusu
29.Gün✔
Yarın ilk ayı tamamlıyoruz. Çok ciddi bi kriz yaşamadım. Gayet iyi gidiyor ama çok daha iyi gidecek inşallah.

Parsarra

Venüs Yolcusu
30.Gün✔✴?
Yine sorunsuz geçen bir gündü.
Şimdi gelelim bundan sonraki günler için planımıza:
MONK MODE

#Uyku Saatleri:22-23 arası uyuma,04-05 arası uyanma ile hergün ortalama 6 saat olacak.

#Beslenme: Öncelikle kola cips ve çekirdeği bu dönemde hayatımdan çıkarıyorum. Bunun yanında her türlü gazlı içeceği de çıkarıyorum. Meyveler hariç şekerin her türlüsünü yasaklıyorum kendime. Kısaca özetlemek gerekirse doğal olmayan her türlü paketli gıdayı çıkarıyorum hayatımdan. Bol su içeceğim, çay kahveyi de tadında bırakacağım. Kuruyemiş ve meyveyi ise aksatmayacağım.

#Spor: Yarın sabahtan itibaren hergün parkta belli bi miktar koşacağım. Gün içinde fırsat buldukça vücut egzersizleri yapacağım.

#Hergün olamasada fırsat buldukça diksiyon pratikleri yapacağım.

#Hergün dişlerimi fırçalayacağım.

Evet planlarım az çok bu şekilde. Yazmasamda günümün esasını okulum ve çalışmalarım dolduracak. Ayriyeten kitap okumalarımı da ekleyeceğim.Raporda bunlardan da bahsederim.
Yoğun bir yıl olacak ama disiplin ile sonuna güzel çıkacağım inşallah.
Haydi başlayalım o halde.

Bakenga

Emekli Üretken Üye
Tebrik ederim dostum, rahatlıkla mezun olacakmışsın gibi geliyor bana neden bilmiyorum.

Parsarra

Venüs Yolcusu
31.Gün✔

#Sabah 05:10 da uyandım.Gün içinde yaklaşık 2 saat uyudum.
#Bugün günümün çoğunu temizlik aldı.Bu sebeple çok az ders çalıştım.
#1 saat kitap okudum.
#Beslenmem kusursuzdu.
#Sabah 1 saat spor yaptım. Spor sonrası muazzam hisler yaşadım.
#Dişlerimi fırçaladım.

#Uyuma saati: 01:10

Parsarra

Venüs Yolcusu
32.Gün✔
#Sabah 06:40 ta uyandım. Gece geç uyuduğum için gün içinde 3 saate yakın uyudum.
#Hiç ders çalışamadım. Gün boyu dışarıdaydım. Maalesef çokça tetikleyici gördüm. Aldırış etmesemde sonlara doğru canımı sıktı biraz.
#1.5 saat kitap okudum.
#Beslenmem yine kusursuzdu.
#Sabah spor yaptım.
#Biraz diksiyon çalıştım.
#Dişlerimi fırçaladım.

Gün içinde uyumak canımı sıkıyor. Çok işim var uyumaya fırsatım yok. Gece uykusunu düzgün alırsam aşarım diye düşünüyorum. Ayriyeten belli kırılma noktaları oluyor gün içinde oraları kahve,duş, yürüyüş vs ile aşarsam bu sorun çözülür gibi.

#Uyuma saati 00:20.

Parsarra

Venüs Yolcusu
33.Gün✔
#Sabah saat 05.00 te uyandım.
#6s 40dk ders çalıştım.
#Beslenme konusunda biraz zorlanıyorum. Sevdiğim bazı şeyleri geri çevirmek ağır geliyor fakat hiç şimdilik her şey yolunda.
#Sabah sporumu yaptım yine. Koşu kondisyonum oluşmaya başlıyor.
#Dişlerimi fırçaladım.

Gün içinde uyumamakta çok zorlandım ama başardım. Yavaş yavaş düzenim oturuyor. Her şey rayına girecektir.

#Uyuma saati 23:45

Parsarra

Venüs Yolcusu
34.Gün✔
#Sabah 05:20 de uyandım.
#8s 16dk ders çalıştım. Daha yeni başlıyoruz.
#Beslenmem gayet güzeldi. Kahvaltı+öğle yemeği ile günü kapattım. Akşam meyve yedim. Gün içinde bolca su içtim. 2 bardak kahve içtim. Bundan 4gün öncesine göre midem aşırı rahat.
#Sabah sporumu yaptım. Koştukça fiziksel acı çekiyorum ama bitirince aşırı iyi hissediyorum.Düzenli olarak yapmayı sürdürürsem beni her anlamda uçuracağına inanıyorum.
#Dişlerimi fırçaladım.

Gün içinde 3 saat uyudum. 12 de uyuyup yarım saat sonra uyanmayı planladım. Uyandım da ama o kadar güzel bir uykuyduki devam etmişim:) Olsun vazgeçmek yok. Direnç göstermeyi öğrenicem.

#Uyuma saati: Maalesef 01:27

Parsarra

Venüs Yolcusu
35.Gün✔
#Sabah 05:40 ta uyandım.
#6s 19 dk ders çalıştım. Önümüzdeki 15 20 gün için okul programım belli bunu fırsat bilip bu dönemde biraz gaza basmam gerekiyor.
#Beslenmem çok iyi gidiyor.
#Sabah sporumu yaptım.
#Dişlerimi fırçaladım.

Gün içinde 2.5 saat uyudum. Bu mantıkla gece+gündüz toplamda 7 8 saat uyumuş oluyorum. Çok değil belki ama bunu gece 6 saate çevirmem gerekiyor.

#Uyuma saati 01:35

JakeDunn

Admin
Topluluk Yöneticisi
Web Sitesi
neverfapturkiye.com
35.Gün✔
#Sabah 05:40 ta uyandım.
#6s 19 dk ders çalıştım. Önümüzdeki 15 20 gün için okul programım belli bunu fırsat bilip bu dönemde biraz gaza basmam gerekiyor.
#Beslenmem çok iyi gidiyor.
#Sabah sporumu yaptım.
#Dişlerimi fırçaladım.

Gün içinde 2.5 saat uyudum. Bu mantıkla gece+gündüz toplamda 7 8 saat uyumuş oluyorum. Çok değil belki ama bunu gece 6 saate çevirmem gerekiyor.

#Uyuma saati 01:35
Sürecinde başarılar. Takipteyim :)

Parsarra

Venüs Yolcusu
36.Gün✔
#Sabah 05:40 ta uyandım. Güçbela uyandım çok uykum geliyordu. Ama halkaları koparmamak sabah rutinlerimi yapmak adına direndim.
#5s 26dk ders çalıştım. Çok oyanlanmışım bugün bunu farkettim.
#Beslenme güzel gidiyor hiçbir yasağı delmedim.
#Sabah sporumu yaptım.
#Dişlerimi fırçaladım.

Beslenmeye dikkat edip yanında da spor yaptığım için bedenimi gayet iyi hissediyorum. Diri güçlü hissediyorum kendimi. Tek sorun uyku maalesef. Gün içinde 1 saatten az uyudum bugün o güzel ama çeşitli sebeplerle uyuma saatim gecikiyor.
O halde yarın için hedef koyuyorum. Her ne olursa olsun gün içinde uyumayacağım ve 22:45 te yatakta olacağım.

#Uyuma saati 01:45

Parsarra

Venüs Yolcusu
38.Gün✔
Çok yorulmuşum farkında değilim. 2 gün dinlendim sayılır ama aynı zamanda ufak çaplı bi kriz yaşadım.
Bunlarda olacak yapacak bir şey yok.
23.30 uyuma saati.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6