Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Pişman Olacaksın !

Onur00

Yeni Üye
"Yarınlar hiç gelmiyor"....
Ya ben şuanda 5.gündeyim ve sürekli aynı rüyaları 3 gündür görüyorum arka arkaya relapse olduğumu görüyorum p...o izledigimi görüyorum ve sabah uyanınca korkuyom acaba boşaldım mı diye bu ne anlama geliyor ayrıca bundan nasıl kurtulabilirim bi öneri tavsiyeniz var mı o rüyaları görüp boşalırsam surecim bozulur mu?

cici panpa

Satürn Yolcusu
Web Sitesi
www.neverfapturkiye.com
Ya ben şuanda 5.gündeyim ve sürekli aynı rüyaları 3 gündür görüyorum arka arkaya relapse olduğumu görüyorum p...o izledigimi görüyorum ve sabah uyanınca korkuyom acaba boşaldım mı diye bu ne anlama geliyor ayrıca bundan nasıl kurtulabilirim bi öneri tavsiyeniz var mı o rüyaları görüp boşalırsam surecim bozulur mu?
Aynı şey bende de oluyordu. Sebebi tetikleyiciler. Sen mesela kadının yüzüne bakarsan bile bilinçaltı onu tüm şekilde görüyor bunu sen de farkedebilirsin. O biriken bilinç rüya aleminde sana o çağrışımları yapıyor. Sakın bunu eyvah süreci bozdum diye tedirgin olma aslında bozmadın rüyanda öyle gösterildi. Relapse olmak istemiyorum diyorsan telefonu gece uyuduğun yerin biraz uzağına bırak sebebi ise o düşünceye kapılıp relapse olmayı engellemek.

Onur00

Yeni Üye
Aynı şey bende de oluyordu. Sebebi tetikleyiciler. Sen mesela kadının yüzüne bakarsan bile bilinçaltı onu tüm şekilde görüyor bunu sen de farkedebilirsin. O biriken bilinç rüya aleminde sana o çağrışımları yapıyor. Sakın bunu eyvah süreci bozdum diye tedirgin olma aslında bozmadın rüyanda öyle gösterildi. Relapse olmak istemiyorum diyorsan telefonu gece uyuduğun yerin biraz uzağına bırak sebebi ise o düşünceye kapılıp relapse olmayı engellemek.
Anladım teşekkür ederim peki o rüyaları görüp gece uyurken boşalırsam süreç bozulmaz değil mi

srjhda

Ay Yolcusu
Bende bu sabah eski izlediğim videoları rüyamda gördüm.Büyük ihtimalle beyin kullanılmayan verileri yavaş yavaş siliyor.Endişe etme.Ayrıca rüyanda boşalman hiç bir şekilde sürecini bozmaz.

Onur00

Yeni Üye
Bende bu sabah eski izlediğim videoları rüyamda gördüm.Büyük ihtimalle beyin kullanılmayan verileri yavaş yavaş siliyor.Endişe etme.Ayrıca rüyanda boşalman hiç bir şekilde sürecini bozmaz.
Teşekkürler yardımcı olduğun için sürecinde başarılar.

N

neurosoft

Misafir
Eğer hayatında pmo suz günler geçirmeye başlarsan rüyalarında fap yaptığını görmen çok normal. Bu aslında iyiye işaret. Bir süre sonra bunları hiç görmezsin neredeyse.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6