Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Pmo Hakkında Kitap Çevirisi (Pdf)

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Çeviri bayağı uzun ancak vaktiniz olduğu zaman mutlaka açıp okumaya başlamanızı tavsiye ediyorum. Her yazılanı anlamayabilirsiniz ancak kesinlikle ilginizi çeken yerleri okuduğunuzda bir şeyler öğreneceksiniz. Yazar, sezon şeklinde başlık olarak ayırmış.(225 sayfa)
Doğru okunursa bu kitap dönüm noktanız olabilir‼

root

Jüpiter Yolcusu
Gerçekten çeviren çok güzel çevirmiş boş vaktimde uzun uzuuun okuyacağım belki daha farklı bir bakış açısı katar

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Arkadaşlar, bu konu benim ilk konularımdandır. Hortlatmak istedim.
Linkteki çeviri harika değil (çinceden çevrilmiş) ancak göz atarsanız mutlaka aranızdan faydalanacaklar var! Lütfen şans verin.

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
Arkadaşlar, bu konu benim ilk konularımdandır. Hortlatmak istedim.
Linkteki çeviri harika değil (çinceden çevrilmiş) ancak göz atarsanız mutlaka aranızdan faydalanacaklar var! Lütfen şans verin.

Bu kitabı daha önce yabancı bir forum sayfasında görüp okumuştum. Çok faydalı bir kitap. Geri çekilme semptomları dahil aklımıza gelmeyen bir çok konuyu ele almış. Üşenmeden mutlaka okunmalı.

Teşekkürler

Herakles

Merkür Yolcusu
eski sitede bu kitaba denk gelmiştim. yeniden bulmam beni çok sevindirdi, teşekkürler.

lafayette

Ay Yolcusu
Kitap sadece mastürbasyonu mu hedef alıyor?

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
Arkadaşlar pmo yaptıkça başta böbreklerimiz olmak üzere vücudumuza ne kadar zarar verdiğimizden bahsediliyor. Pmo yapmaya devam etmenin ileride kısırlık, evliliklerde boşanma, kalıcı libido düşüklüğü, prostat, saç dökülmesi, anksiyete ve daha bir çok sorunu beraberinde getirdiğinden söz edilmiş. Beynimize verdiğimiz zararlarda cabası. Genç yaşlarda bu etkiler çok umursanmıyor, ancak orta yaş ve sonrasında hayatınız çok daha zorlaşıyor.

Olaylara bir de bu açıdan bakın diye paylaşmak istedim. Kitaptan bir bölüm.

------
Aşağıda atış mesafesinin gizeminden bahsedelim.
Atış mesafesi, boşalma mesafesidir. Birçok kardeş mastürbasyon yapmaya başladıkları ilk
yıllarda atış mesafesinin çok uzak olduğunu bildirdi. Daha sonra, mesafe kısalacak ve
kısalacak, meni penis boyunca akacak ve açıkça güç ve yetersiz baskıya işaret edecektir. Bu,
gerçekte, zayıflamış böbrek qi'nin bir ifadesidir. Menide öncelikle renk, miktar, konsantrasyon
ve atış mesafesine bakmalıyız. Atış mesafesi ne kadar uzaksa böbrek qi o kadar fazladır.
Okun arkasındaki güç olmadan, uçuşu doğal olarak çok uzak olmayacaktır. Sadece yeterince
böbrek qi biriktirildiğinde atış mesafesi artacaktır. Atış mesafesi kısaldığında veya meni aşağı
doğru aktığında, bu vücudunuz size bir sinyal vererek böbreğinizin qi'nin yetersiz olduğunu ve
artık kendinizi şımartmayacağınızı söyler. Sinyali yorumlayamıyorsanız ve bunun yerine inatla
yolunuza devam ediyorsanız, tabutu görene kadar gözyaşı dökmeyin demek gibidir.

Pek çok insan sadece meniyi görür, ancak atışın arkasındaki artık yetenekli olmayan
"okçuyu" özlerler. Semen nispeten çabuk yenilenir, birkaç gün dinlenir, iyi beslenir ve iyileşir.
Ancak "okçu" nun iyileşmesi için, bu çok yavaş bir süreçtir, orijinal qi'yi kurtarmak için birkaç
ay ve hatta daha uzun süre gerekebilir. Bu nedenle, görüş alanınızı yalnızca menide
kısıtlamayın, "okçuya" bakın. Bu kişi zaten acizse ve uzaklara ateş edemiyorsa, yeniden
başlatma ve hoşgörüyü durdurma, sağlığı geliştirme ihtiyacına işaret ediyor, aksi takdirde
sizi bekleyen tek şey semptomlar ve hastanedir.
Bu "okçu" böbrek qi'sidir. Zaten uzun mesafelere ateş edemediği ve yorgun olduğu için,
daha fazla ateş etmesine izin vermeyin, dinlenmesine izin verin, yoksa birikim hastalıklara
yol açar, ne pahasına olursa olsun hatırlayın!

Son düzenleme:

SDG

Yoda
Eski forumda keşfetmiştim, yeni sitede tekrar görmek sevindirdi, teşekkürler ??

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
Çeviri bayağı uzun ancak vaktiniz olduğu zaman mutlaka açıp okumaya başlamanızı tavsiye ediyorum. Her yazılanı anlamayabilirsiniz ancak kesinlikle ilginizi çeken yerleri okuduğunuzda bir şeyler öğreneceksiniz. Yazar, sezon şeklinde başlık olarak ayırmış.(225 sayfa)
Doğru okunursa bu kitap dönüm noktanız olabilir‼

Bir ara göz atayım. Teşekkürler!

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
Kitaptan alıntı.

Eğer iyileşmek istiyorsan, iyileşen insanlarla etkileşimi artırmalı. Her zaman henüz iyileşmemiş olanlarla etkileşime girerseniz, o zaman iyileşemeyeceğiniz düşüncesiyle beslenirsiniz.
%100 katılıyorum. Bu yüzden iyi gördüğümüz etkileri göndermek mantıklı . Okuyan insanlara cesaret ve özgüven veriyor bu. Birbirimize bağlıyız, etkiliyoruz bunu unutmamak gerek. Başarısızlık gibi durumları biraz daha ulu ortaya dökmek yerine kendimiz araştırmamız daha doğru (son zamanlardaki aktivitelere ithafen).

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
Kitap, soğuktan uzak durulması gerektiğini, soğuğa maruz kalan vücudun prostat hastalıklarına ve devamında böbrek rahatsızlıklarına neden olacağını ifade ediyor. Pmo ile bu durum birleştiğinde böbreklerde ciddi hasarlara yol açtığını, devamında ise sinir sistemimizin yıkıcı bir hal aldığını, nevroz, anksiyete ve daha bir çok olumsuz durumu yaşadığımızı belirtiyor. Nevroz'un ne olduğunu öğrenen birisi, pmo yapmaya devam etmemeli diye düşünüyorum!

----
[Sinir sistemine yönelik yıkım] 30. sezondaki nevrozdan özellikle bahsetmiştim. Mastürbasyon gerçekten sinirlere zarar verecektir çünkü böbrekler beyne yukarıdakilere bağlıdır. Mastürbasyon sadece beyin gücüne değil sinir sistemine de zarar verir. Birçok erkek kardeş nevrasteni, otonom bozukluk, anksiyete bozukluğu, fobi ve buna bağlı nevrozla karşılaşır. Nevroz, öz hasarı yaşayan insanlar için bölünen bir aralıktır. Nevrozdan gelen acıyı tattıktan sonra, yeryüzündeki cehennemin ne olduğunu gerçekten anlar, bu gerçekten beden ve zihin için yıkıcıdır, çok korkutucu bir deneyim, bu bağlamda hiç de abartılı değildir. Bu tür duyguları yalnızca bu deneyimi yaşamış kişiler anlayabilir.

Nevroza giden yolda mastürbasyon yapmamış olan kardeşler için, atalardan ders almalı, uygun şekilde yeniden başlatmalı ve sağlığı geliştirmeli, kendisinden öncekilerin hatalarını tekrar etmesine izin vermeyin. Makalemde mastürbasyonun nevroza yol açacağı konusunda uyardığımı hatırlıyorum, ama o zamanlar pek çok insan sözlerime kulak asmamıştı, sonuç, birçok kardeşin gerçekten nevrozla karşılaşmasıydı. Herkes suçlanamaz çünkü sahip olmadıkları nevroz anlayışları beyaz bir kağıttır, kişisel deneyimlerle anlayış daha derin olacaktır. Ancak, bu deneyimi yaşamış insanlar için neredeyse her biri semptom cehenneminden çıkmayı bekleyemez. Bunun nedeni, semptom cehenneminin insanların yaşayabileceği bir yer olmaması, korku ve umutsuzluk ile dolu bir dünya olmasıdır.

Nevrozdan muzdarip olan ve kendilerini semptomların yıkımında bulan insanlar için, işaret ettiğim yol, kişinin yeniden başlatmada ve sağlık uygulamasında ısrar etmesi gereken bir yol, yeniden başlatmanın ve sağlık geliştirmenin önemini anlamalı. Pek çok kardeşin geri bildirimlerini aldıktan sonra, bir süre ısrarlı yeniden başlatma ve sağlık geliştirmeden sonra, birçok bedensel rahatsızlık otomatik olarak ortadan kalkacak, etkisi ilaç almaya göre daha üstün. İlaç alırken talihsiz olabilir ve yan etkilerle karşılaşabilir, diğer yandan ısrarlı yeniden başlatma ve sağlık uygulaması vücudun kendi kendini iyileştirme işlevini başlatacaktır . İnsan vücudunda harika bir ilaç var, mastürbasyondan dolayı bunu sızdırmayın, bu çok yazık olur. Böbrek özü vücudunuzun pilidir, vücudunuzun kurtarma silahı, vücudunuzun kozu ve sağlığın para birimidir. Böbrek özü bolca yetiştirildikten sonra, şifa ilaçsız gerçekleşecek!

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
Yeni üye olanların istifade etmesi için konuyu hortlatmak istedim. Arkadaşlar boş vakitlerinizde kitabı mutlaka okuyunuz!

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6