Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Soru Cevap Pmo Kabusu Gören Varmı

Lazkopat

Emektar Üye
Pmoyu o kadar ciddiye aldım ki ayda Bi rüyamda relapse olduğumu felan görüyorum başka böyle şeyler yaşayan var mı
Aynısı bir kaç hafta önceydi sanırım başıma geldi. Arada bir öyle oluyor. Hatta bir ara rüyadan uyanıp ohh be rüyaymış diye düşünmüştüm. Garip insan gerçekten bozmuş gibi hissedebiliyor.

Real Slim Shady

Mars Yolcusu
Ayrıca şunu eklemek isterim. Ruyalanma yaşıyorsanız eğer kendinizi sıkmayın tam tersine vücudunuzu rahat bırakın. Umut Bey'in yayınından dinledim.

Lazkopat

Emektar Üye
Ayrıca şunu eklemek isterim. Ruyalanma yaşıyorsanız eğer kendinizi sıkmayın tam tersine vücudunuzu rahat bırakın. Umut Bey'in yayınından dinledim.
Evet kasmayın kendinizi. Ben bununla ilgili başlık açmıştım: Rüyalanarak Boşalma Ve Orgazm Olarak Boşalma Sanırım son rüyalanmalarımda bu kasılmayı yaşamadım. Ancak bilinçsizce kasıldığım zamanları hatırlıyorum da rahatsız edici ve zorlayıcıydı.

G

gordon

Misafir
Pmoyu o kadar ciddiye aldım ki ayda Bi rüyamda relapse olduğumu felan görüyorum başka böyle şeyler yaşayan var mı
Evet birkaç defa oldu
Aynısı bir kaç hafta önceydi sanırım başıma geldi. Arada bir öyle oluyor. Hatta bir ara rüyadan uyanıp ohh be rüyaymış diye düşünmüştüm. Garip insan gerçekten bozmuş gibi hissedebiliyor.
Aynı hissi yaşadım

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6