Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sayaç

admin

Admin
Topluluk Yöneticisi
Arkadaşlar sayaç konusunda 1 hafta içinde bize profesyonel olarak yardımcı olucak birisi ile görüştüm ve 130 dolar(pazarlıklı) ücret istedi.Onun dışında ben yazabilirim ama gıcır gıcır forumun içine etmek istemiyorum açıkçası : )

Şimdilik durum budur. Bu sayacı yaptırmak şu açıdan önemli ki ben kodları inceleyip ilerdeki ufak eklentileri nasıl yazacağımı ögrenenbilirim.İçimdeki mühendis parayı basıp incelemek bozmak tekrar daha güzel yapmak için can atıyor ama cebimden çok para harcadım.
Cosametrium adlı eski üyemize yazdım onunda biraz bilgisi var.Ondan cevap bekliyorum kendisi çok iyi bir insandır.Daha öncede bize bolca yardım etmiştir.Dünyanın en mükemmel en yakışıklı xenforo sayac eklentisi kodlayıcısı olması muhtemeldir (bu övgü dolu mesajı görür ve makul bir fiyat verir diye umuyorum ?)

Roverandom

Yeni Fapstronot
Baya bir zaman geçmiş, sayaç meselesinde bir gelişme var mı?

Bravo

Merkür Yolcusu
Bilgisayar mühendisliği okuyorum.İnşallah bişeyler yapa bilsem ilk buraya yapıcam

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6