Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sevdiğim Kızın Fotoğraflarına Gizlice Bakıyorum

Ahmed-

Jüpiter Yolcusu
Merhaba arkadaşlar. Önceki yazılarımdan belki biliyorsunuzdur. Bu yazı da biraz onun devamı niteliğinde. Ben bu aralar sevdiğim kızın istagramdan onun fotoğraflarına bakıyorum. Bir ara bütün fotoğraflarını kaldırmıştı ve ben onu durmadan görmek istiyordum. Daha bu 2 gün önce fotoğraflarını yeniden istagrama yüklemiş. Bende istegtamda gizli istagram hesaplarını gören bir hesap ile onun fotoğraflarını indirdim. Ama kendimi nedense biraz kötü hissediyorum. Daha dün rüyanda onunla beraber olduğumu gördüm. Belki şimdi diyeceksiniz neden hissettiklerini söylemiyorsun diye. Ben onun olmadığı bir okuldayım. (Kendisi bölgenin en iyi okuluna gidiyor)bende seneye o okula nakil aldırmayı denicem. Şimdi istagramdan da yazıp konuşabilirim ama doğru zamanı ben kullanmak istiyorum. Doğru zamanda doğru adımlar . Sizce fotoğraflarını indirip yanlış mı yapıyorum. Kendimi röntgenci falan zannediyorum. (Röntgencinin anlamını pek iyi bilmiyorum ama insanları gizlice izlemek olduğunu zannediyorum.) Yanıtlarınız için teşekkür ederim ?

Lazkopat

Emektar Üye
Merhaba arkadaşlar. Önceki yazılarımdan belki biliyorsunuzdur. Bu yazı da biraz onun devamı niteliğinde. Ben bu aralar sevdiğim kızın istagramdan onun fotoğraflarına bakıyorum. Bir ara bütün fotoğraflarını kaldırmıştı ve ben onu durmadan görmek istiyordum. Daha bu 2 gün önce fotoğraflarını yeniden istagrama yüklemiş. Bende istegtamda gizli istagram hesaplarını gören bir hesap ile onun fotoğraflarını indirdim. Ama kendimi nedense biraz kötü hissediyorum. Daha dün rüyanda onunla beraber olduğumu gördüm. Belki şimdi diyeceksiniz neden hissettiklerini söylemiyorsun diye. Ben onun olmadığı bir okuldayım. (Kendisi bölgenin en iyi okuluna gidiyor)bende seneye o okula nakil aldırmayı denicem. Şimdi istagramdan da yazıp konuşabilirim ama doğru zamanı ben kullanmak istiyorum. Doğru zamanda doğru adımlar . Sizce fotoğraflarını indirip yanlış mı yapıyorum. Kendimi röntgenci falan zannediyorum. (Röntgencinin anlamını pek iyi bilmiyorum ama insanları gizlice izlemek olduğunu zannediyorum.) Yanıtlarınız için teşekkür ederim ?
Eyvahlar olsun. Sana tavsiyem etrafındaki kızlarla iletişim kur ya da hiç tanımadığın kızlarla konuşmayı dene derim. Okuldasın sonuçta oyuna açık bir alan sayılır. Bu platonik kafadan çıkman gerek. Aksi takdirde sana çok zarar verir ve ilişkilere yönlendirebileceğin potansiyeli harcamamış olursun. Senin yaptığını açıklayacak olursam: Onu düşünmek ilişkiye yatırım değildir. Toz pembe bir rüyaya dalmışsın. Kırmızı hapı bilenler de az çok benim dediklerimi diyecektir. Benim tavsiyem gayet net bir şekilde tanımadığın kızlarla gidip konuşman. Bir de sınav haftan olduğunu söylemiştin. Eğer kelebek sistemi ile sınav oluyorsan ve yanına bir kız denk gelirse konuşmaktan hiç çekinme. Neyse daha fazla uzatmayacağım. Dinlediğin için sağol.

Son düzenleme:

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Hocam Onetis Olmuşsun O kıza karşı Bununla İlgili Makale atarım Başka kızlara yürü O kızı bırak derim ağır beta bir davranış yaptığın hele okulunu sırf o kız için değistirmen hiç iyi değil Kırmızı Hapı İçselleştirmeni tavsiye ederim Kırmızı Hap Yazılarını Baştan sona iyice sindirerek oku derim Ha seviyorsan kızı Yürü Ben kızlara yürümek hakkında konu paylaştım onu oku

izleyici1

Yoda
bu hikayenin sonu hiç değişmez
kız resmini vitrine koyar
bir çok alfa erkekle fanfini takılır
betalarda aşk ve şarkılarla mastını çeker
aman kardeşim hiç bulaşma
resmini sosyal medyaya koyan kızlardan uzak dur
kendine yazık edersin
bende zamanında senin yaptıklarını yaptım
duvardan aşşağıya baş aşağı düştüm!

Kişisel Gelişim

Mars Yolcusu
bu hikayenin sonu hiç değişmez
kız resmini vitrine koyar
bir çok alfa erkekle fanfini takılır
betalarda aşk ve şarkılarla mastını çeker
aman kardeşim hiç bulaşma
resmini sosyal medyaya koyan kızlardan uzak dur
kendine yazık edersin
bende zamanında senin yaptıklarını yaptım
duvardan aşşağıya baş aşağı düştüm!
Genelleme yapmissin gibi. Fotografini sosyal medyada paylasan kizlarin hepsi iyi degil mi?

Don Zenon

Mars Yolcusu
Beni reddedn kızın fotolarını tutuyordum geçen sene. Screenshootlar. Bir gece onu tamamen aklımdan çıkarmak ve önüme bakmak için onları sildim. Hatta sadece onları da değil bütün galerimi bildiğin sildim tek hamlede. Kafam rahatladı.

Tabi senin durumunla benim durumum bir değil. Ama böyle hiçbir şey yapmadan beklemen sadece uzaktan bakman da hiçbir işe yaramıyor.

Gelişimsabırister

Uranüs Yolcusu
Önceki yazılarını okumadim ama kızı sadece tipi güzel diye seviyorsun yani bu sevmek değil beğenmek oluyor. Beğeni arzuya dönüşüyor. Ne yap ne et kızdan soğu bir kusurunu bul. Başka bir çare gelmedi aklıma. Sevseydin duramaz konuşurdun. Aşk değil sadece beğeni ?

None

Emekli Moderatör
Yorumlarda dendiği gibi ; erkekadam blogunu oku,git kıza açıl

Kıza açılmadığın her gün boyunca sürekli onu düşünüp, için içini yiyecek kendini harap edeceksin. Onun için kıza gidip açılman lazım
En kötü ihtimalle red yersin birkaç gün üzülür sonra yoluna bakarsın ama kıza açılmazsan belki yıllar boyunca hep onu düşünüp mavi haplı bir platonik kafası yaşayacaksın, sürekli onu düşünüp pmo yaparak kendine zarar vereceksin

Ayrıca redpilli filan geçiyorum; kim olursa olsun bir başkası yüzünden okul gibi bütün hayatınızı etkileyecek tercihlerinizi değiştirmeyin, ileride çok pişman olursunuz

GameDeveloper

Ay Yolcusu
3 yıldır bir platoniktim. Bir faydasını göremedikten sonra ya beraber olalım ya beni özgür bırak dedim. Şimdi daha mutluyum.

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Siz kafanızda olayları çok büyütüyorsunuz Bi kız görürsün Onu beğenirsin Gidip ilgini belli ederek yürürsün wpsini alırsın buluşmaya çağırırsın 1 çagırsın gelmedi 2. Sindede gelmesse NEXTlersin Başka Kızlara yürürsün buluştun diyelim Buluştuğunda Cinsel Gerilimi arttırırsın işi sexe kadar götürürsün olay budur tek bi kıza hayatınızı bağlamayın etrafta bir sürü dişi var biri olmassa diğeri olur yok platonik yok aşk meşk onun profilini stalklamak filan betaca şeyler Yapmayın şunları

Ahmed-

Jüpiter Yolcusu
Gerçekten doğru söylüyorsunuz. Şimdi kendime bakıyorum da yaptığım tam da saçmalık. Gerçekten etrafta büssürü kız var ve ben sadece bir tanesine takılı kalmayı seçiyorum. Bir de benim gittiğim lise bayağı kötü bir lise ve bende daha bir liseye geçmek için o liseye gidicem. Yani amacım daha iyi bir ortam.(tabi daha güzel kızlar da var) Dediğiniz gibi yapıcam. Gerçekten hepinizden Allah razı olsun. Gözümü açtınız.

Son düzenleme:

Holid

Venüs Yolcusu
sana tavsiyem fazla kafana takma oneitis olmussun galiba o baktığın kıza hayatının merkezine koymamalısın bence ben zamanında buna benzer hatalar yaptım. beta'dan alfa' ya dönüşmek misali . dünyada tek o mu var sence? çok kişi var, takıntı yapar bu gibi şeyler
bir sürü kızla konuş sohbet et bu takıntı geçecektir, yüzde yüz eminim . tabak çevirme teorisini uygula.

Ahmed-

Jüpiter Yolcusu
sana tavsiyem fazla kafana takma oneitis olmussun galiba o baktığın kıza hayatının merkezine koymamalısın bence ben zamanında buna benzer hatalar yaptım. beta'dan alfa' ya dönüşmek misali . dünyada tek o mu var sence? çok kişi var, takıntı yapar bu gibi şeyler
bir sürü kızla konuş sohbet et bu takıntı geçecektir, yüzde yüz eminim . tabak çevirme teorisini uygula.
Aynen dostum. Gerçekten başka kızlarla da takılmalıyım

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6