Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

sevgili nofap günlüğü

baron

Venüs Yolcusu
Siz yine iyisiniz banyodayken yapıyordunuz,ben her uyumadan önce yapıyordum çok problem oluyor şimdi uyumak için 1 litre süt içiyorum direk uykum gelsinde ölesiye uyuyayım yoksa bozacağım...

Ayhan

Yeni Fapstronot
Siz yine iyisiniz banyodayken yapıyordunuz,ben her uyumadan önce yapıyordum çok problem oluyor şimdi uyumak için 1 litre süt içiyorum direk uykum gelsinde ölesiye uyuyayım yoksa bozacağım...
Banyoda imkanlar daha uygun olduğu için genelde banyoda bozardım o yüzden banyo dışında genelde ya Sabah ya da akşam bozarız bunun nedeni Sabah ve akşam bilincimiz tam olmuyor yani akşam ve sabah 5 dk diye telefona baksak çoğunlukla bu süre uzar o yüzden Sabah ve akşam daha dikkatli olmalısın.

Ayhan

Yeni Fapstronot
13. Gün bu gün aklıma kaç defa geldi yani birkaç kriz yaşadım ama bozacak kadar değil Devamkee

Ayhan

Yeni Fapstronot
15. Gün daha önce yani son bir kaç aydır ilk defa bu kadar ilerledim. Genellikle İlk 10 gün içinde bozardım. Bu süreçte gerçek bir ilerleme olduğunu görüyorum

Ayhan

Yeni Fapstronot
16. Gün bu sürecin en zor günüydü büyük bir kriz yaşadım diyebilirim bozmama ramak kalmıştı ama bozmadım devam ediyorum.

Ayhan

Yeni Fapstronot
Maalesef bozdum kriz sonrası p izledim ve onun sonucunda da m yaptım çok pişmanım ama pes etmiyorum bu benim için bir yenilgi değil artık bir tecrübe oldu tekrardan başlıyoruz.

Ayhan

Yeni Fapstronot
1.Gun aklıma ara ara dün izlediğim pis görüntüler geldi ama bozmadım. Onun dışında bu gün kitap okudum ve spor yaptım

Ayhan

Yeni Fapstronot
2. Gün sıradan bir gün olarak bitti. Kriz vs olmadı.

Ayhan

Yeni Fapstronot
3. Gün bu gün bahçedeki tüm yaprakları topladım bayya yodu o yüzden aklıma gelmedi. Bu yorgunluğun üzerine spor yapamadım sadece kitap okudum

Ayhan

Yeni Fapstronot
4. Gün. Bu gün tüm aile evde olduğu için genlede onlara sohbet muhabbet ile geçti onun dışında ders çalışıp kitap ta okudum.

Ayhan

Yeni Fapstronot
5. Gün. Bu gün bir kaç saat baş ağrısı çektim onun dışında beyninde geçmişte yaşadığım pmoların hayalleri beni meşgul etti
Yine kitap okudum bu aralar sabah uyanırken zorlanıyorum uykumu hiç almamış gibi hissediyorum.

Ayhan

Yeni Fapstronot
6.gun bu gün de bozmadım. Otobüse bindim bu gün o sırada bacağım kendi kendine istemsiz bir şekilde titredi bu durumu yaşayan arkadaşlar var mı ya da bu konu hakkında bilgisi olan var mı

Ayhan

Yeni Fapstronot
Bu gün kötü bir gün oldu çünkü bir kriz sonucu kendimi kaybedip bir kaç görsele baktım sürecim zedelendi biliyorum ama başa almadan devam edeceğim /7. Gün/

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6