Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sigara bağımlılığından nasıl kurtula bilirim

Oliqarx

Yeni Fapstronot
Web Sitesi
Moskov.ru
Selemün Aleykum. Aşırı sigara tüketimi var bende bildiyiniz gibi sigara zararlı bir şey ama bir türlü ben bu bağımlılığı unuta bilmiyorum. Tabi yardımcı olsaz sevinirdim. Sevgiler sayğılar.

minimalistbirisi

Ay Yolcusu
sigarayı bırakmanın kolay yolu allen car kitabını okumanı öneririm kardeşim. ben 3 yıl önce bıraktım ama kitaptan haberim yoktu. sana belki fayda sağlayabilir

mark_9

Yeni Fapstronot
Sunu bir dene istersen; Canin her sigara istediginde hic birsey dusunme, sadece olarak o , hissin gecmesini bekle. Gunluk hafif irade egzersizleri yaparsaniz kafi. Unutmayiniz nikotin krizine girdiginizde, her defasinda hic birsey dusunmeyin, hic birsey konusmayin, hic bir karar vermeyiniz.

Oliqarx

Yeni Fapstronot
Web Sitesi
Moskov.ru
EyvAllah her birinize ayrı ayrı tşkler sayğılar. Moderatörler çözüm bulunmuşdum bu konuyu kapata bilirsiniz. Yardım eden her iki kardeşlerime sevgiler sayğılar.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6