Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sınavlar Ve Neverfap

N

Narsist

Misafir
Merhaba arkadaşlar hayırlı akşamlar sizlere bir sorum olacak. Neverfapin sınavlarınızda ne gibi bir faydası oldu ?

MR.NO FAP

Deneyimli Üye
Sadece sınava yoğunlaşıyorsun hiçbir şey aklına o sırada gelmiyor ve beyin sisin ortadan kalkıyor hafızan taze oluyor sorularla 3 5 kez okuyup cebelleşmiyorsun yani mükemmel bir şey.E bunlar bi ayda filan olmuyor uzun vakitte ama kesinlikle sana faydası olacak bunu bil sakın rahat çalışamam diye o illete bulaşma bence

N

Narsist

Misafir
Sadece sınava yoğunlaşıyorsun hiçbir şey aklına o sırada gelmiyor ve beyin sisin ortadan kalkıyor hafızan taze oluyor sorularla 3 5 kez okuyup cebelleşmiyorsun yani mükemmel bir şey.E bunlar bi ayda filan olmuyor uzun vakitte ama kesinlikle sana faydası olacak bunu bil sakın rahat çalışamam diye o illete bulaşma bence
Kaç gün sürer tahmini ben birkaç defa odaklanamadigim için bozmuştum 20. Gün cibarında

promanskins

Mars Yolcusu
İlk zamanlar odaklanma sorunu oluyor. Ders videosu izlerken bir anda aklıma geliyor ve ereksiyon yaşıyorum. Ya da ders videosu izledikten sonra test çözerken aklıma geliyor. Öyle bir dikkat dağınıklığı oluşturuyor ki, soruyu 6 kere okuduğum halde sanki hiç okumamışım gibi hissediyorum. Ama biliyorum ki bunların hepsi geçiçi. Sigarayı bıraktığımda da acayip derecede odaklanma sorunu yaşamıştım uzun bir süre, sonra geçti tabii.

N

Narsist

Misafir
T
İlk zamanlar odaklanma sorunu oluyor. Ders videosu izlerken bir anda aklıma geliyor ve ereksiyon yaşıyorum. Ya da ders videosu izledikten sonra test çözerken aklıma geliyor. Öyle bir dikkat dağınıklığı oluşturuyor ki, soruyu 6 kere okuduğum halde sanki hiç okumamışım gibi hissediyorum. Ama biliyorum ki bunların hepsi geçiçi. Sigarayı bıraktığımda da acayip derecede odaklanma sorunu yaşamıştım uzun bir süre, sonra geçti tabii.
Teskkürler tecrübelerini paylaştığın için

purplesox05

Mars Yolcusu
No fap yapan biri hayattaki çoğu şey için kendinde, içten gelen bir motivasyona sahip olur. Kendimden örnek vermem gerekirse bazen o kadar hayat dolu oluyordum ki ders çalışmak aksayabiliyordu. 150+ sürecimde gerçekten ders çalışmak bana keyifli geliyordu fakat bunu sosyal ortamlarda yapmak istiyordum. Örnek olarak kütüphaneye gitmek istiyordum. Ders çalışmak istiyordum ama aynı zamanda insanlar arasına da karışmak istiyordum. Böyle de güzel bir şey işte kendisi.

Tempest

Anka
merhaba arkadaşlar hayırlı akşamlar sizlere bir sorum olacak neverfapin sınavlarınızda ne gibi bir faydası oldu
Sınav (yks) senemdeyim sadece bir ay doğru düzgün çalışabildim o da Ekim ayı ve bu ayda full nofap yapmıştım. Demek ki etkisi var test edildi ,onaylandı. inşallah Şubat ayı da güzel geçer nofaple.? (Mayıs ayı da güzeldi ama nofap'i kesfetmemistim Ramazan diye yapmamıştım yani yine de etkisi her türlü var.)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6