Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sperm Kaç Günde Tamamen Birikir?

mirror16

Venüs Yolcusu
Sperm kaç günde enerji verir? 2 Haftada dolduğunu (enerji verdiğini) okumuştum doğru mu?

Semen Retention için soruyorum.

biinsan

Yeni Fapstronot
Sperm kaç günde enerji verir? 2 Haftada dolduğunu (enerji verdiğini) okumuştum doğru mu?

Sperm eninde sonunda çıkar. Rüyalanarak da çıkar. Yenisi üretilir. Amaç en iyi verimli spermi üretmektir. Bu yüzden bu sürekli tekrar edilir. İstesen de istemezsen de o çıkmanın yolunu buluyor :D

Jeremy Gonzales

Yeni Üye
Hic bosalmamak yatmadan once bunun bir ruya oldugunun farkina varacagim diyerek uyursan ruyanda farkediyorsun. Kendi kendini koşulladigini duşun. Hadi canim sende diyorsan mike tyson in roportajini dinle diyor ki ruyamda kizlar gelse bile yarin maçim var diyorum diyor neverfap akademinin bir videosunda

Lazkopat

Emektar Üye

İlk önce bir uzmanından dinle derim:
Bence bu araştırma eksik diye düşünüyorum. 7.gün ve sonrasında artıyordur diye düşünüyorum. Bir de bu sprem döngüsü 30 günde tamamlanıyor diye duymuştum diyr hatırlıyorum ki bence de öyle. Çekicilik artışı 30.günden sonra olmuştu bende. Bence kafaya takılacak bir konu değil. Çekme işte birikir o. Birikince de rüyalanıyorsun zaten. Yenileri gelsin diye. Ha ama rüyalanmamak da mümkün bu arada. Dediğim gibi kafaya takma boşver.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6