Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Süpergüç Dediğimiz Olay Aslında Akışa Geçmek Olabilir Mi?

hasanmertayd

Merkür Yolcusu
Sadece kriz anında yada arzu halinde hayali istek oluşunca beyinde, beyini 10 sn kadar grvşek bırakmak süreci başarıya götürüyor, cheaser effect için görüntüler yoğun gelmesine rağmen çok kısa zaman için beynimi gevşek bırakıyorum ve istek azalıyo sonra yok oluyor, istenmeyen düşüncelerde ve dopaminasel istekler beyini gevşek bırakmak işe yarıyor ama dediğim gibi kesinlikle ama kesinlikle uzun süre için gevşek bırakmamak gerekiyor yoksa bu seferde tamamen boş vermişlik aman ne olacaksa olsunlar oluyor hatta kontrolü tamamen bırakma oluyor.

Targetlock

Deneyimli Üye
Mihaly Csikszentmihalyi nin kitabı olan Akış : Mutluluk Bilimi çok sevdiğim bir kitaptır. Uzun zamandır düzenli olarak okuyorum.
En sevdiğim kısmı : Mutluluğu elde etmenin bu kadar zor olmasının en önde gelen nedeni, evrenin insanların rahatını düşünülerek tasarlanmamış olmasıdır.

hasanmertayd

Merkür Yolcusu
Mihaly Csikszentmihalyi nin kitabı olan Akış : Mutluluk Bilimi çok sevdiğim bir kitaptır. Uzun zamandır düzenli olarak okuyorum.
En sevdiğim kısmı : Mutluluğu elde etmenin bu kadar zor olmasının en önde gelen nedeni, evrenin insanların rahatını düşünülerek tasarlanmamış olmasıdır.
Biz yinede elimizden geldiği kadar stresden arınalım, tabi benim gibi tamamen boşvermişliğe geçmeyin sonra bi baktım, o kadar rahatım ki şeker diyetimi bozmuşum, nofap sürecimi bozmuşum ve artık sadece kriz anlarında beyinimi gevşetiyorum, birazcık stres olması hayati önem taşıyor, denge gerçekten çok önemli.

cvehileyle

Jüpiter Yolcusu
Herkese selamlar, hayatım boyunca anksiyete den müzdaripdim ve depresyon ve çok stres li hayat çözüm sadece ön beyini gevşek bırakmakmış keşke daha öncesinden keşfetseymişim.

Arkadaşlar her türlü sürecinizde başarılar dilerim, şeker ve pmo bağımlılığıma tekrar dönüyorum, her ne yaparsam yapayım, pişman olmuyacağımı biliyorum artık kendi özgürlüğümün anahtarını buldum sizlere de hayatanızda başarılar dilerim.
Geri dönüyorum derken?

hasanmertayd

Merkür Yolcusu
Geri dönüyorum derken?
Çok fazla rahat olmakdan, herşeyi anlamsızlaştırıp eski bağımlılığıma dönüyorum demiştim ama 2 saat sonra yaptığımın yanlış olduğunu anladım, gerçek gücü neverfap dan aldığımı unuttum ve süreçlerimi bozmuştum ve tekrar sürecime başladım, çok fazla hasar yok, bir günlük kaybım var sadece, şunu anladım nofap ın vermiş olduğu güç olmadan hiç bir şey olmuyormuş.

cvehileyle

Jüpiter Yolcusu
Kendini gevşeti
Çok fazla rahat olmakdan, herşeyi anlamsızlaştırıp eski bağımlılığıma dönüyorum demiştim ama 2 saat sonra yaptığımın yanlış olduğunu anladım, gerçek gücü neverfap dan aldığımı unuttum ve süreçlerimi bozmuştum ve tekrar sürecime başladım, çok fazla hasar yok, bir günlük kaybım var sadece, şunu anladım nofap ın vermiş olduğu güç olmadan hiç bir şey olmuyormuş
Kendini gevşettiğinde rahatladın ve bu rahatlama yüzünden mi geri döndün? Her şeyi anlamsızlaştırmaktan kastın ne? Bir de geri dönüşü neden mutlulukla karşıladın anlamadım.

zümrütAnka

Venüs Yolcusu
Dostum kızlar konusunda tanımadığım kızlarla konuşma isteigi geldiğinde zihin tereddüt ediyor ona nasıl uyarlama yapabiliriz

hasanmertayd

Merkür Yolcusu
Dostum kızlar konusunda tanımadığım kızlarla konuşma isteigi geldiğinde zihin tereddüt ediyor ona nasıl uyarlama yapabiliriz
Öncelikle yeni tanışacağımız bir insanın kadın ve erkek olmasının önünden de öte karşımızdaki bizimle aynı dünyada yaşayan bir canlı beyin anında olasılıklar oluşturuyor, bunlarda gen den gelen aktarımlarında önemi çok büyük, yeni bir canlı ile temasa geçmek veya iletişim kurmak, etkileşime girmek aynı zamanda karşılıklı elektriksel iletim geri alım anlamına geliyor ve bu iletilere duygu diyebiliriz, bu enerjisel manyetizma bize itim veya çekim kuvveti uygulatıyor, biz buna ruhen veya hissiyat olarak diyoruz ama bu durum beynin o anda yeni bir canlı yeni bir tehlike oluşturma ihtimalini hesapladığı için belirli hormonlar salıp senin isteğini doğal olarak bastırabilir, bu durumdada kaygısız olmak gerekir, yani olabildiğince rahat veya duygularını yöneten bir insan olman gerekir eğer ki duyguların seni yönetiyorsa o baskın güç seni gerife tutar bir şekilde duyguları yönetmeyi öğrenmişsen baskın gücü hafifletip veya baskın güce karşı isteğindeki güce çok fazla odakşanırsan iletişim başarılı olur diye düşünüyorum.

zümrütAnka

Venüs Yolcusu
Öncelikle yeni tanışacağımız bir insanın kadın ve erkek olmasının önünden de öte karşımızdaki bizimle aynı dünyada yaşayan bir canlı beyin anında olasılıklar oluşturuyor, bunlarda gen den gelen aktarımlarında önemi çok büyük, yeni bir canlı ile temasa geçmek veya iletişim kurmak, etkileşime girmek aynı zamanda karşılıklı elektriksel iletim geri alım anlamına geliyor ve bu iletilere duygu diyebiliriz, bu enerjisel manyetizma bize itim veya çekim kuvveti uygulatıyor, biz buna ruhen veya hissiyat olarak diyoruz ama bu durum beynin o anda yeni bir canlı yeni bir tehlike oluşturma ihtimalini hesapladığı için belirli hormonlar salıp senin isteğini doğal olarak bastırabilir, bu durumdada kaygısız olmak gerekir, yani olabildiğince rahat veya duygularını yöneten bir insan olman gerekir eğer ki duyguların seni yönetiyorsa o baskın güç seni gerife tutar bir şekilde duyguları yönetmeyi öğrenmişsen baskın gücü hafifletip veya baskın güce karşı isteğindeki güce çok fazla odakşanırsan iletişim başarılı olur diye düşünüyorum.
En fazla ne olur ki diyorum bazen oluyor bazen olmuyor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6