Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Sürecime Gelen Ağır Saldırı

maestro

Ay Yolcusu
Dostlarım Hepinize tekrardan merhaba!
Bugün sürecimin 18. Günü… Şu ana kadar çıkmış olduğum en uzun yolculuk ve son olacak inşallah. YKS ye hazırlanan bir öğrenci olduğum için günlerimi yoğun tempoda ders çalışarak çalışarak geçiriyorum. Ara verdiğimde twitterdan vs. Türkiye gündemi, spor gibi haberlere bakıyorum. Yine 1 saat önce verdiğim klasik aralarda twitterda haber okurken, nofap sayfalarının yazıları ilgilimi çekti… okumaya başladım biraz aşağıda beni bir uyaran bekliyordu, #nofap diye başlık atılmış çıplak bir resim. Bu beni ilk kez ve karşılaştığım en büyük kriz, 10 dakika yüzümü buz gibi suyla yıkadım o kadar çok bozmak istedim nofapı sorguladım. Kendime geldiğimde mantıklı düşünme fırsatım olmuştu. Şimdi 30 dakika öncesine baktığımda iyi ki de olmuş diyorum, bu benim daha sağlam bir şekilde sarılmamı sağladı sürecime… 72 gün sonra büyük mezuniyet yazımda görüşmek üzere Süreciniz daim olsun!

Mr. İrade

Venüs Yolcusu
Dostum yine de bugün telefona elini sürme. Çok pişman olabilirsin. Henüz krizinin bittiğini sanmıyorum.

Samuray

Son Dopamin Bükücü
Üst Düzey Moderatör
Dostlarım Hepinize tekrardan merhaba!
Bugün sürecimin 18. Günü… Şu ana kadar çıkmış olduğum en uzun yolculuk ve son olacak inşallah. YKS ye hazırlanan bir öğrenci olduğum için günlerimi yoğun tempoda ders çalışarak çalışarak geçiriyorum. Ara verdiğimde twitterdan vs. Türkiye gündemi, spor gibi haberlere bakıyorum. Yine 1 saat önce verdiğim klasik aralarda twitterda haber okurken, nofap sayfalarının yazıları ilgilimi çekti… okumaya başladım biraz aşağıda beni bir uyaran bekliyordu, #nofap diye başlık atılmış çıplak bir resim. Bu beni ilk kez ve karşılaştığım en büyük kriz, 10 dakika yüzümü buz gibi suyla yıkadım o kadar çok bozmak istedim nofapı sorguladım. Kendime geldiğimde mantıklı düşünme fırsatım olmuştu. Şimdi 30 dakika öncesine baktığımda iyi ki de olmuş diyorum, bu benim daha sağlam bir şekilde sarılmamı sağladı sürecime… 72 gün sonra büyük mezuniyet yazımda görüşmek üzere Süreciniz daim olsun!
Krize yenilmemen güzel, zaten Buggs Bunny olmak da bunu gerektirir :) Devam!

nova

Merkür Yolcusu
Krizler yasadiginda ve relapse'e turev gecerken en iyi şey soguk duştur. Ayrıca sana bir bro önerisi twitter/instagram gibi seyleri hem bu surec icin hem de yks sureci icin dondur/kapat. Emin ol krizlerin cogu sosyal medyadan kaynaklanıyor ayrıca beynindeki kısa sureli hafızaya islenen verileri molada sosyal medyaya magruz bırakırsan ogrendiklerinin bir kısmı kaydedilmeden silinecektir, ders molalarında en iyi aktivite su icip serin bi hava almaktır.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6