Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Süreciniz Nasıl Gidiyor

cesaret

Ay Yolcusu
Ülke ya da dünya ile ilgili umutsuzluğa her düştüğümde bu illete dönüyormuşum. Yine aynı hisleri yaşadım ama pm yapmadan önce forumu ziyaret ettim. Yaptığım şeyin bana anlık hazdan başka faydası yok. Bunu tekrardan hatırladım. Kötü düşünce ve depresif ruh hali gerçekten insanı yok ediyor. Yakma, yıkma, her şeyi koyverme hissi oluyor. Sigara, alkol vb. her kötü alışkanlığın sebebi değil mi zaten? Neyse kötü durumda da tetiklenen bu meretten de kaçarsam harika olacak.

Piko07

Yeni Üye
Herkese merhaba arkadaşlar öncelikle ?. Bugün benim 1. günüm şu illetten ben de kurtulmayı düşünüyorum Allah'ın izniyle bana ne tavsiye verirsiniz cevaplarını bekliyorum.

Kemal K.

Mars Yolcusu
Herkese merhaba arkadaşlar öncelikle ?. Bugün benim 1. günüm şu illetten ben de kurtulmayı düşünüyorum Allah'ın izniyle bana ne tavsiye verirsiniz cevaplarını bekliyorum.
hocam her gün soğuk duş , tetikleyicilerden olabildiğince uzak dur ve uğraş bul , ders , kitap okuma , araştırma vs

İçimdebirdünya2961

Yeni Fapstronot
Süreciniz nasıl gidiyor . Yazın biraz konuşalım dertleşelim
Bu devirde, Gerçekten çok zor. Ne yapacağız bilemiyorum dostum. Zamanlayıcıyı hep sıfırlıyorum. Psikolojik OKB Var bende. Başaramıyorum. Amaa, bir gün, her şey bitecek. Pes etmek yok inşallah...
Benim dedelerim İstanbulu feth etmiş, ben daha nefsimi feth edemiyorum.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
Kayıt olduğunuzda özelinizden gönderilen rehberleri okuyarak başlayabilirsiniz. Pmo nun zararlarını bilinçaltınıza öğretin.

cvehileyle

Jüpiter Yolcusu
Bugün 4. günüm. Arada elimle oynuyorum ama şey yapmadım. Fakat dün ve bugün epey üzgünüm. Platonik aşık olduğum bir kız vardı yakın arkadaş da olmuştuk sanaldan. Onu hala unutamıyorum, benle çok ilgileniyordu. Aramız açılmıştı, en son da engellemiştim ama engeli açıp yalvarasım geliyor ama kabul etmeyeceği için yapmıyorum. Kabul edeceğinden emin olsam yapardım. Eskisi gibi olamayız demişti. Hala daha unutamadım. Bugün acısı dayanılmazdı uyandığımda. Rüyama falan girdi.

cvehileyle

Jüpiter Yolcusu
Bu devirde, Gerçekten çok zor. Ne yapacağız bilemiyorum dostum. Zamanlayıcıyı hep sıfırlıyorum. Psikolojik OKB Var bende. Başaramıyorum. Amaa, bir gün, her şey bitecek. Pes etmek yok inşallah...
Nefsi fethetmek daha zordur.

tranceport

Jüpiter Yolcusu
60 günü geçtim galiba hala flatline evresindeyim.Ama pek takmamaya çalışıyorum.
Daha önceden çok travmatik fap yaptığım için benimki biraz daha zor geçiyor sanki.
Bazen çok enerjik oluyorum.Kriz olabiliyor ama dikkat etmeye çalışıyorum.
Herkese kolay gelsin
Çok güzel bir duygu insanın iradeli davranması.Cok değerli.

Ugr

Yeni Fapstronot
Ülke ya da dünya ile ilgili umutsuzluğa her düştüğümde bu illete dönüyormuşum. Yine aynı hisleri yaşadım ama pm yapmadan önce forumu ziyaret ettim. Yaptığım şeyin bana anlık hazdan başka faydası yok. Bunu tekrardan hatırladım. Kötü düşünce ve depresif ruh hali gerçekten insanı yok ediyor. Yakma, yıkma, her şeyi koyverme hissi oluyor. Sigara, alkol vb. her kötü alışkanlığın sebebi değil mi zaten? Neyse kötü durumda da tetiklenen bu meretten de kaçarsam harika olacak.
Knk haberleri filtrelenmiş şekilde takip edebilirsin . Msla teknoloji haberleri karşına çıkmasını isteyip siyasi haberlerin çıkmaması gibi . Uyg adı "Bundle" bende barış Özcan dan görmüştüm

Ugr

Yeni Fapstronot
Dostum bendede aynı durum istersen benim hikayeyi Buradan okuya bilirsin

SDG

Yoda
Knk sen 2020 yılından beri üyesinin sen ne zamandan beri nf den haberdarsin . Ve şuan yapıyorsun sanırım
Ben eski forumdan beri haberdarım, 2016-1017 den beri yaklaşık. Şu an yapıyor muyum ciddi denemelerim de oldu ama genelde salıyorum biraz

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6