Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Yönetimi Tavsiyem Var

NarkosOnFire

Ay Yolcusu
Çevrim içi üyeler yenilensin. Siteye giriş yapmak için aç kapa yapmak yerine arka plana atıp ara sıra geri dönen arkadaşlar var. Aç kapa yapınca dolayısıyla çevrim içi üyeler kısmı yenileniyor ve yeni giriş yapan üye, kendisinden başka kim açık, yenilenmiş haliyle görebiliyor fakat ben dahil arka plana atıp ara sıra dönüp bakan arkadaşlar için siteye giriş yaptığı andaki çevrim içi üyeleri gösteriyor. 3 saat önce siteye giriş yapmış bir insan 3 saat önceki aktif üyeleri görüyor. Bir üye çıktığında ya da giriş yaptığında o kısım anında yenilenmeli ve kim çıkış ya da giriş yapmış göstermeli diye düşünüyorum. Aynı durum konu başlıkları kısmı içinde geçerli.
Başka bir konu sohbet kısmı sadece acil durumlar için kullanıma açık olmamalı diye düşünüyorum. Sitedeki aktif kişiler birbirine hal hatır sorup sohbet edebilmeli diye düşünüyorum. Acil durumu olan bir kişi oraya sorularını veya yardım istediği konuları ilettiğinde aktif üyeler tarafından zaten cevaplanır ya da yardım edilir diye düşünüyorum.

B

Brock

Misafir
Üye yok.Bunu başlık açarak söylemeye çalışmıştım.Böyle bişey en az yurtdışında olduğu kadar yurt içinde de rağbet görmeli.Yayılmalı.Tabi siteyi iyileştirmekteki amaç fayda sağlamak değilde başka şeylerse (örn buraya ulaşabilmiş azınlığın çıkarı) başka.Buda yukardaki arkadaşımn dediğini doğruluyor.Temelde bunu yapmaktaki amaç ne ?

black.man

Ay Yolcusu
Bence süreci teşvik etmek amaçlı rozet tarzi şeyler tasarlayıp avatartara ilistirebiliriz. 1 haftalık 2 haftalık 1 ay 3 ay 6 ay vs diye gidebilir. Rozet olur avatar etrafında çerçeve olur vs...
( birde mobilde Google tarayıcı da discord a giremiyorum ayrıca site bağlantısı güvenli değil diyor? Mobilden giren herkeste mi böyle?

SDG

Yoda
Bence süreci teşvik etmek amaçlı rozet tarzi şeyler tasarlayıp avatartara ilistirebiliriz. 1 haftalık 2 haftalık 1 ay 3 ay 6 ay vs diye gidebilir. Rozet olur avatar etrafında çerçeve olur vs...
( birde mobilde Google tarayıcı da discord a giremiyorum ayrıca site bağlantısı güvenli değil diyor? Mobilden giren herkeste mi böyle?

Bende sıkıntı olmuyor giriş yaparken

Arda

Ay Yolcusu
Beta açılışını yapmamızla birlikte yeni üyelerin gözünden eksiklerimizi ve fazlalarımızı listelemeye başlıyoruz.
Neverfap Türkiye ile alakalı tekniksel yada yönetimsel yada işlevsel tavsiyelerinizi bu konu altında paylaşabilirsiniz

Not: Bu konu ana geri bildirim konusu olarak sürekli açık kalacaktır.
Panik butonu aramadım değil kriz anında bu üzücü oldu

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6