Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Yönetimi Tavsiyem Var

admin

Admin
Topluluk Yöneticisi
Beta açılışını yapmamızla birlikte yeni üyelerin gözünden eksiklerimizi ve fazlalarımızı listelemeye başlıyoruz.
Neverfap Türkiye ile alakalı tekniksel yada yönetimsel yada işlevsel tavsiyelerinizi bu konu altında paylaşabilirsiniz

Not: Bu konu ana geri bildirim konusu olarak sürekli açık kalacaktır.

None

Emekli Moderatör
Şimdilik gördüğüm tek sıkıntı forumun discord sohbetine çok yavaş bağlanması,bu konuda bir adım atılabilirse güzel olur

The King

Deneyimli Üye
Ben foruma girer girmez arkaplandaki siyah görüntüden aşırı rahatsız oldum. Renk karmaşası oluşturmuş gibi geldi.

Michael Scott

Emekli Moderatör
Panik butonu ve sayaç özellikleri ne durumda ? Eski foruma baktım en çok istenilen özellikler bunlar idi.
Panik butonu üzerine bir konu yoktu gündemde.Forum açıldığı zaman bunu halletmeye çalışırız herhalde.Sayaç konusu ise biraz zaman istiyor.Bir dostumuz yapmaya çalışacak.Olmaz ise satın alınacak ama Allah'ın izniyle sayaç forum açılmadan sitede yer alacak.

Rezonans

Dndr Rsynlst
Panik butonu üzerine bir konu yoktu gündemde.Forum açıldığı zaman bunu halletmeye çalışırız herhalde.Sayaç konusu ise biraz zaman istiyor.Bir dostumuz yapmaya çalışacak.Olmaz ise satın alınacak ama Allah'ın izniyle sayaç forum açılmadan sitede yer alacak.
Panik butonu en az 2-3 arkadaş tarafından yazılmıştı,sonradan silmiş olabilirler(konuya bir kaç haftadır bakmadım),anladım.

Michael Scott

Emekli Moderatör
Mobilde en aşağıda DC YouTube kanalı vs. Logoları küçültülmeli ve yan yana olmalı.Ana ekrana koyduğumuz video sorun çıkartıyor.Onun dışında arka plana sade bir şeyler bulmalı ve artık forumun renk ayarlarını halletmeliyiz.Neverfap Türkiye yazısını da bu temaya uygun bir şekilde değiştirmeliyiz.Bir sonraki toplantıda bunları konuşuruz diye yazıyorum ?

Eff

Yoda
Adminler çalışıyor. Benim aklıma gelen şey var tamamen temelden neden bunu yapıyoruz. Bunu yaparken neler yapmalıyız. Hangi alanlara yönelebiliriz. Genel tavsiye gibi. Foruma yeni gelen bir üye neler yapmalı nasıl konu açabilir falan. Böyle geniş bir yazı yardımcı olacaktır. Gelip soranlar olursa konunun linkini atarız sürekli sürekli anlatmak zorunda kalmayız.

surec

Merkür Yolcusu
bence site turkçeleştirilmeli tasarım bakımından sanki neverfap akademi youtube kanalından farklı bir yere benziyor

Michael Scott

Emekli Moderatör
bence site turkçeleştirilmeli tasarım bakımından sanki neverfap akademi youtube kanalından farklı bir yere benziyor
Açıldığında türkçe açacağız ve neverfap akademi ve YouTube kanalında farklı bir yeriz zaten dostum.Her ne kadar davalar aynı olsa da biz Neverfap in Forum ayağıyız.Farklılıklarımız olmalı.Ayrıca daha tam düzenlenmedi site.Tema ve logo yapılacak ?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6