Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Tekrardan

Eff

Satürn Yolcusu
Hoş geldin. Neverfap akademi kanalını takip edebilirsin. Forumda da güzel bilgiler var. Biraz bakarsan makalelere ulaşırsın.

Namesta

Yeni Fapstronot
Kaçıncı tekrardan sayamadım
0. Gün

Namesta

Yeni Fapstronot
1.Gün Normal | gelişim için başlamak lazım süreç lineer ilerlemiyor Üstel ilerliyor . t kare miz 0 sa 0 dayızdır. ama 1/10 se. %0.01 ilerlemiş sayılırım bu %0.01 ilerleme katlanarak artıyor 10 günde %1.20.ci günde %4 30. günde %9. 40 da %16. bu yüzden ilk günler zor olucak ama ondan sonrası ip söküğü
belki de direkt sonuç beklediğim için hep bozdum ama aslında bozduğum hep 3.günlerde sadace %0.09 ilerleme kaydetmişim. Bu 100 günlük sürecimde hedefe değil, sürece odakalancağım.
100.gün sonunda %100 benim için ondan sonraları çok pis katlanıyor.
Screenshot_20210903_233642.jpg

Son düzenleme:

Meruem

Ay Yolcusu
1.Gün Normal | gelişim için başlamak lazım süreç lineer ilerlemiyor Üstel ilerliyor . t kare miz 0 sa 0 dayızdır. ama 1/10 se. %0.01 ilerlemiş sayılırım bu %0.01 ilerleme katlanarak artıyor 10 günde %1.20.ci günde %4 30. günde %9. 40 da %16. bu yüzden ilk günler zor olucak ama ondan sonrası ip söküğü
belki de direkt sonuç beklediğim için hep bozdum ama aslında bozduğum hep 3.günlerde sadace %0.09 ilerleme kaydetmişim. Bu 100 günlük sürecimde hedefe değil, sürece odakalancağım.
100.gün sonunda %100 benim için ondan sonraları çok pis katlanıyor.
Ekli dosyayı görüntüle 456
Bu grafik ney tam anlamadım

Namesta

Yeni Fapstronot
Bu grafik ney tam anlamadım
okuduğum atomik alışkanlıklar kitabında olan grafik gözümü açan grafik. Hep direkt sonuç almayı beklediğim için bozdum yani taş kırma makinesi gibi 100 kez darbe vurur ama 101. de ortadan ikiye ayrılır 1.darbe de kırılmasını bekliyordum ben bakış açımı değiştirdi.

Meruem

Ay Yolcusu
okuduğum atomik alışkanlıklar kitabında olan grafik gözümü açan grafik. Hep direkt sonuç almayı beklediğim için bozdum yani taş kırma makinesi gibi 100 kez darbe vurur ama 101. de ortadan ikiye ayrılır 1.darbe de kırılmasını bekliyordum ben bakış açımı değiştirdi.
Yani bir işe başladığımızda hemen sonuç almayı beklememeliyiz biz süreklilik gösterirsek sonuç katlanarak artacak?

Namesta

Yeni Fapstronot
5.gün.%0.25
1 aydan sonra ilk kez kaliteli rüya gördüm 2 kere

Son düzenleme:

Namesta

Yeni Fapstronot
6.Gün %0.36 başta yazmamışım nofapi yapmamın sebebi eski forumdan beri 2018den beri Bi 90 a gelemedik Bi dinç,enerjik, yorgun hissetmemek için bir de sınava çalışmak odaklanmak için 6 yıldır spor yapıyorum 4 yıldır bodybuilding fiziksel olarak iyiyim ruhsal olarak kötüyüm o yüzden nofape başladım bodybuildinge de eski forumdan bir abi yazmıştı bana yap diye iyi mentorluk yapmıştı formumu ona borçluyum programımı o yazmıştı . neyse normalde günlüklerimi ajandama yazardım buraya yazmaya başlayacağım sektirmeden.
bugün okulda 12.sınıfım çarşamba sınıfta bir kız var bu bana iş koyuyor çantasını sıramın önüne koydu sonra geri çekti beden dilinden belli oluyor zaten utangaç olduğu benim de tipim değil kızın hareketlerinden rahatsız oldum ne m@l m@l hareketler diyorum içimden neyse kız güzel şimdi iş koyuyor filan farketmedim Allah Allah yani ne iyi farkedilmek güzel dersde bakıyor fln rahatsızlık derecesinde kesiyor arkadaşı geldi bu e anladım yani Bi b@kluk var sırıtıyorum maske altından arkadaşı(erkek) geldi soru soruyor fln saçmasapan kollar büyük fln halter mi çalışıyon napıyon gay mey rahatsız sevmediğim sorular anlatabildim mi kız hala bakıyor bakınca gözünü çevir anlarım kafasını çeviriyor bakma desem sana bakmıyorum fln der arkadaş çağırmak ne gel konuş hayır istemiyorum diyim bitsin neyse ben de en yakın kız arkadaşımı ona yollattım o arkadaşını yollarsa ben de yollarım konuşmak için . neyse teneffüste bankta oturduk kızla konuştum konuşmaz olsaydım kız bir anda açıldı bir konuşuyor soru soruyor sonra sessizlik oluştu tabi ben de elektrik alamadım dedim kız da sustu konuşmuyor trip mi attı anlamadım bugünde saçma sapan anım daha ne yaşadım diyorum çok saçmaydı ben şimdi yemek yerken düşündüm utandım acaba öyle demeseydim diye yazıyım dedim Bi kafamda sorunla karşılasınca direkt yazıyorum iyi oluyor sonra küçücük şey çok sorun yaratıyor. Açık liseye geçiceğim zaten ne çıkması günlerdir düşündüm sınava hazırlanıyorum günde 8 saat çalışabiliyorum 8 saat uyku 8 saat spor dizi kitap okuma boş zamanlar sosyal aktivitemi öldürdüm sınav için okula gidince spor dizi kitap okumayı silemem bunlar benim hobilerim okulda da ders çalışamam ben de evden çalışmak için açığa geçicem açığa geçince insan gaza geliyor daha fazla çalışacağım dedim 12 saat çalışmaya karar verdim ben de diğer 4 saatden kısacağım full sınav odaklı çalışacağım pazar günleri 8 saat sigara alkol şeker tüketiyorum bu pmo sıkıntı yaratıyor enerjik olarak beni yıpratıyor belki sorun pmo değildir bilmem ama öğrenmek için pmoyu bırakmak lazım neyse

ABİ EĞER BU FORUMDAYSAN YAZ ESKİ FORUMDAN HGHAZNİ BEN GÖRÜRSEN KONUŞALIM LÜTFEN :D

Son düzenleme:

Namesta

Yeni Fapstronot
7.Gün %0.49 DERS ÇALIŞMA YÜZDESİ. 0÷28=%0
Açık liseye geçtim önümde engel kalmadı yksye kadar 2800 saat ders çalışacağım gitmek istediğim üniversiteyi çok rahat garanti altına alacağım bu sayede günde 10-12 saat çalışacağım
x÷28=100 olana kadar çalışacağım
bugünden itibaren başlıyorum.

Bugünkü yaptığım sporda performans artışı yakaladım
BUGÜN MÜZİK şarkı DİNLEMEYİ BIRAKACAĞIM ders çalışırken farketdim 12 saat çalışacaktım 9 saat çalıştım ders yapmamak için müziği şarkıyı bahane ettiğimi farkettim spor da da öyle müzik bitiyor fln kötü müzik şarkı geliyor 1 3 dk müzik şarkı arıyorum beni gaza getirecek ama getirmiyor verimsiz alışkanlık kısacası zaman kaybı 2-3 saat kazanmış olacağım.

Son düzenleme:

Namesta

Yeni Fapstronot
8.gün nofap yüzdesi %0.64. Ders çalışma hedef yüzdesi %0.32. ŞARKI dinlememe yüzdesi %0

Uyku düzeni biraz sıkıntı olacak bana aşık ma halledicem saat 12 de uyuyup 19.15 kalkmam gerekirken 16 da kalkıyorum 4 saat yorgunlukla vermiyor gece 4 gibi uyku basıyor sirkadiyen ritimden dolayı onu da halledicem 9 saat çalıştım bugünde 10 saat deneyeceğim. molaları saymıyorum ders çalışma 10 saat
3 Saat Türkçe 1 saat mola
3 Saat kimya. 1 saat mola
3 Saat. matematik 1 saat mola
1 saat geometri yapacağım

bu nofapi bu yüzden seviyorum çok değişik arkadaş 8.gündeyim bozmadım insana acayip bir motivasyon veriyor ALIŞKANLIK İSTİFLETİYOR bunu yaptıktan sonra bunu yapacağım diyorum 4 saatlik youtube daki süremi 20 dakika yaptım

Son düzenleme:

Namesta

Yeni Fapstronot
9.gün. nofap ilerleme %0.81. ders çalışma süresi hedef 2800 saat. %0.64 müzik bırakma %0.01

cinsel dürtü geliyor geldiği anda ben Bağımlıyım diyorum ve bağımlılıktan kurtulmak istiyen insan şuan neyapardı diyorum bu cidden işe yarıyor

cihangir0625

Ay Yolcusu
9.gün. nofap ilerleme %0.81. ders çalışma süresi hedef 2800 saat. %0.64 müzik bırakma %0.01

cinsel dürtü geliyor geldiği anda ben Bağımlıyım diyorum ve bağımlılıktan kurtulmak istiyen insan şuan neyapardı diyorum bu cidden işe yarıyor
hocam x / 28 100 fln manası ne ders için ben onu tam anlayamadım da

cihangir0625

Ay Yolcusu

ben mesela derhaneye diicem benim açımdan nasıl olacak :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6