Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Uyarı: Mastürbasyon Penisinizi Küçültebilir

umutcan

Yeni Fapstronot
Bu konu ile ilgili pek çok soru ile karşılaştım.

-Doktor Sam, Mastürbasyonun penisi küçülttüğünü okudum ve duydum bu doğru mu?Günde genelde 3-5 defa mastürbasyon yapıyorum hatta bazen 7 defa, endişeliyim , penisimin küçülmesini istemiyorum. Senin düşüncen nedir?

-Doktor Sam cevap: Mastürbasyon penisinizin küçülmesine sebep olabilir. Aslında yeniden ifade etmek gerekirse aşırı mastürbasyon penisinizin küçülmesine sebep olabilir.

- Sonraki soru:"Aşırı mastürbasyon nedir ?"

-Günde 4-7 arası çok fazla. Eğer bu sıklıkta mastürbasyon yapıyorsanız her gün , bir şeylere ihtiyacınız var çünkü çünkü zamanınızın çoğunu ellerinizde harcıyorsunuz. Günde 1-2 defa mastürbasyon normal karşılanabilir.

-Sonraki soru: Aşırı mastürbasyon nasıl veya neden penisin küçülmesine sebep olur ?

-Bu aslında salonda fitness yapmakla eşdeğer. Penisiniz süngerimsi dokudan oluşan bir organ olduğu düşünülse bile, yine de kas içerir. Doku- daha spesifik olarak, düz kas. İskelet kası denilen pazı veya göğüs kası ile aynı şey değildir. Söylemeye gerek yok ve klinik olarak kanıtlanmış olmasa da kesinlikle : Bazen penisinizin normal boyutunun büyüdüğünü veya küçüldüğünü fark etmişsinizdir. Bu konuda bana güven, penisini büyütmek mümkün ve pek çok defada oldu. 3-5-7 cm penisiniz büyüyebilir. Pek çok kişide bu oldu. Bu yazıda penis büyümesi hakkında konuşmayacağım fakat mastürbasyon testosteron düşüklüğüne ve hormonal dengesizliğe neden olur ve penis küçülmesi oluşturabilir.1621238225792-01-01.jpeg

Bunu günde birçok kez ve dolayısıyla “aşırı” yaparsanız, gün içinde birçok kez hormonal dengesizlikler yaşarsınız ve bunların tümü zamanla penis küçülmesine neden olabilir. Buna ek olarak hiç mastürbasyon yapmazsanız da aynı durum yaşanabilir. Fitnessta'ki gibi hedefiniz maksimum kasa sahip olmaksa az yada çok antreman yapmazsınız. Unutmayın, ilerlemek istiyorsanız vücuttaki her şey uyarılma ve iyileşme gerektirir. Beyniniz bile - yeni beyin hücreleri, sinapslar ve benzeri şeyler inşa etmeye devam etmek için her gün yeni bir şeyler öğrenmeniz, daha fazlasını okumalısınız ve benzeri şeyler yapmalısınız. Bu uyarıcıdır.
Aynı zamanda, beynin iyileşmesine yardımcı olmak için uygun uykuya, sağlıklı yağlara, vitaminlere ve minerallere ihtiyacınız var ve böylece hafıza ve bilişsel sorunları önlemek için ne öğrenildiğini hatırlayın.
Evet, hepsini basitleştiriyorum - ama umarım anlarsınız.
Mesele sadece küçülme değil, en iyi hormon seviyelerine sahip olmakla ilgilidir, böylece şimdi ve gelecekte en iyi performansınızı sergileyebilirsiniz. Penis ve prostat sağlığı ile ilgili.

Moderatörün son düzenlenenleri:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6