Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

YKS'YE SON 155 GÜN KALA...

• Konuyu başlatan senV2.0degisimi
  • Başlangıç tarihi
S

senV2.0degisimi

Misafir
Ben bir senedir çalışmıyorum pandemi malumunuz ama 9 - 10 ve 11'in başı çok sağlam obp de 96 97 arasıydı şimdi ben başlasam derece ihitmali olabilir mi moral motivasyona ihtiyacım var.Böyle örnekler çevrenizde varsa ve buraya yazarsanız mutlu olurum...

Xo Xo

Yeni Üye
Ben bir senedir çalışmıyorum pandemi malumunuz ama 9 - 10 ve 11'in başı çok sağlam obp de 96 97 arasıydı şimdi ben başlasam derece ihitmali olabilir mi moral motivasyona ihtiyacım var.Böyle örnekler çevrenizde varsa ve buraya yazarsanız mutlu olurum...
Temel sağlamsa olur youtubede son 6 ay derece yapanlar falan var videolarını izle tabi 5 ayda derece için temelin baya iyi olması gerekir sende de varmış temel obp den belli çalışırsan yaparsın kanka

Eff

Yoda
Koca 5 ay var. Rahat rahat yetiştirirsin. Çalışmaya hemen başla.

uçurtma avcısı

Ay Yolcusu
ben 0 dan başladım en temel kitapları çözdüm 5 ayda güzel temel attım obp 60 sen yapamassan ayıp olur knk.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6