Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yulaf Tüketilmeli Midir ?

Shadow of the Moon

Ay Yolcusu
Lif oranı yüksek kaliteli karbonhidrattır. Sabahları tüketilmesi güzeldir. Süt veya yoğurtla tüketilir. Ben ılık yoğurtla kullanıyorum içine kuru veya yaş üzüm muz ve yulaf karıştırıp tüketiyorum tadı gayet iyi

nova

Merkür Yolcusu
Peki ekmek yerine/ yani gunluk kalori ihtiyacı bakımından kullanılabilir mi?

Rodion Romanoviç

Raskolnikov
Çevirmen Üye
Web Sitesi
1000kitap.com
Marketlerde satılan yulafimsi sağlıklı gösterilen şeylerden uzak dur bence. Nesquik bile sağlıklı diyerek gösteriliyor. Içeriğinin yüzde 30 u şeker. Dikkat et içeriğine bak. Tam tahıllı ekmekler bile yüzde 70 beyaz un içeriyor. Çok kandırılıyoruz be.

captanhero

Mars Yolcusu
Marketlerde satılan yulafimsi sağlıklı gösterilen şeylerden uzak dur bence. Nesquik bile sağlıklı diyerek gösteriliyor. Içeriğinin yüzde 30 u şeker. Dikkat et içeriğine bak. Tam tahıllı ekmekler bile yüzde 70 beyaz un içeriyor. Çok kandırılıyoruz be.
Tank gibisin be reis

Kişisel Gelişim

Mars Yolcusu
Iki gunde bir karin egzersizleri yapmaya ve 15-20 şınav çekmeye basladim. Her gun yuruyuse cikiyorum. Spor olarak hayatimda sadece bu ucu var. Bunlara ragmen yulaf yiyorum, nasil sizce?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6