Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Zirveye Adım Adım

NoFapper

Ay Yolcusu
Relapse -> 4. Gün
Evet kardeşlerim relapse oldum yine ancak gününde yazamadım bunu da sadece tarih aklımda kalsın diye yazıyorum. Kendinize iyi bakın artık foruma çok sık uğramayacağım.

Mr. İrade

Venüs Yolcusu
Relaps sebeplerini ve şeklini yazarsan yardımcı olabileceğime-olabileceğimize inanıyorum.

NoFapper

Ay Yolcusu
Çoğunlukla cheaser etkisi,pmo nun bir zorunluluk olduğuna dair beyin yıkamasının da etkisiyle can sıkıntısından bozuyorum süreci. İnşallah tekrar etmeyecek,etse bile sebeplerini yazacağım mutlaka (y)

NoFapper

Ay Yolcusu
9. Gün - Hiçbir sorun yok çok şükür iyileşme belirtilerini almaya başlıyorum özgüvende artış öz saygı vs. Devam...

NoFapper

Ay Yolcusu
16. Gün - Bugün hafiften bakma isteği geldi bi resme göz atıp çıktım. Kriz halen devam ediyor umarım hasarsız atlatırım.

NoFapper

Ay Yolcusu
16. Gün - Bugün hafiften bakma isteği geldi bi resme göz atıp çıktım. Kriz halen devam ediyor umarım hasarsız atlatırım
18. Gün Relapse - Yoruldum be kardeslerim. Nereye kadar surecek bu mucadele. Denemedigim metot kalmadi. PBKY yi aldim yarisini bitirdi simdiden. Faydasi oldu bakis acimi degistird ama yine pmo galip geldi. Artik ne yapacagim bilemiyorum
Edit: Youtube da karsima igrenc bi tetikleyici cikti sonrasinda bozuldu. Allah belasini versin orayi da instagrama cevirdiler. Telde artik hicbirsey bizim kontrolumuzde degil

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6