Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

30 Günlük Monk mod GÜN:29

Spirolina

Yeni Üye
Evet yeni foruma geçtik taşımak lazım günlüğü 16. gündeyim her şey yolunda.
edit : 16. günmüş arkadaşlar düzelttim

Son düzenleme:

hasanmertayd

Merkür Yolcusu
Başarılar diliyorum, yoldaş.
Hissedebildiğin değişimleri varsa eğer paylaşır mısın?

Spirolina

Yeni Üye
Teşekkürler hepinize gelişmeleri anlatacağım şu an flatline.

SessizAdam

Jüpiter Yolcusu
Elinde belki de bir nimet var. Senin günlerinde bozmuştum , ne kadar üzdü anlatamam. Sakın gevşek davranmadan tam hız devam. Başarıyorsun , kolay gelsin.

Targetlock

Deneyimli Üye
Monk mod ile bu kadar ilerlemeni tebrik ediyorum. Bir canavar ol ve kriz anlarında da o canavarı ehlileştirmeye bak aslanım benim harikasın. Takipteyim.

Savascı

Deneyimli Üye
Mücadelende başarılar dostum, umarım bu zorlu yolu aşıp umut dolu günlere ulaşırsın.

Spirolina

Yeni Üye
18. Gün
Okuduğum 2. Kitabı da bitirdim nofap sürecindeki şu ana kadar okuduklarım : mutlu beyin ve sofie'nin dünyası oldu. Şimdilik ufak tefek krizlere giriyorum sorun olmuyor atlatıyorum hemen ama gün içinde inanılmaz uyku krizleri çöküyor ve bayılıp kalıyorum. Süreçten önce günde yarım litre kahve veya enerji içeceği içmeden ayık gezemediğim için böyle oluyor sanırım ama öyle ya da böyle gün içi hedefleri gerçekleştirebiliyorum. 18 gündür fire vermeden kitap okuyorum bir eylemin alışkanlığa dönüşmesi için tekrar ya da duygu gerekliymiş duygu sağlayamadığım için tekrar sağlıyorum ve 45 günde güçlü bir alışkanlık ortaya çıkarmış. Bu bilgileri mutlu beyin adlı kitaptan öğrendim şimdilik böyle devam ediyorum ama hala hayal ettiğim enerji, konsantrasyon ve diğer süper güçlerden çok uzak olduğumu düşünüyorum.

Diyarr34

Yeni Üye
Benim ilk günüm bırakıcam çok denedim en fazla 3 ay dayandım 3.aydan sonra da sevdiğim kız yüzünden tekrar başlamıştım 3 ay yapmadığında gerçekten herşey elinde yapıp ve yapmamak hedefim 3 ay benimde sanada başarılar ASLA PES ETME İNAN KENDİNE BEN DİPTEYİM ŞU AN AMA O DİPTE KALMAYA HEVESİM YOK NE OLURSA OLSUN YİNE 3 AY YAPMİCAM VE BU SEFER YAPMİCAM ALLAH YARDIM ETSİN TAKINTI HALE GETİRDİM BUNU

Spirolina

Yeni Üye
Benim ilk günüm bırakıcam çok denedim en fazla 3 ay dayandım 3.aydan sonra da sevdiğim kız yüzünden tekrar başlamıştım 3 ay yapmadığında gerçekten herşey elinde yapıp ve yapmamak hedefim 3 ay benimde sanada başarılar ASLA PES ETME İNAN KENDİNE BEN DİPTEYİM ŞU AN AMA O DİPTE KALMAYA HEVESİM YOK NE OLURSA OLSUN YİNE 3 AY YAPMİCAM VE BU SEFER YAPMİCAM ALLAH YARDIM ETSİN TAKINTI HALE GETİRDİM BUNU
başaracağız

Spirolina

Yeni Üye
GÜN 20
okunan kitap : Aylaklığa Övgü/Bertrand Russell / %15
Merhaba arkadaşlar flatline devam ediyor günde 2 3 saat ders çalışıp 30dk 45dk arası da kitap okuyorum başka da yaptığım bişey yok diğer tüm anlarda tavana bakıp düşünüyorum canım hiç bir şey yapmak istemiyor. Birkaç gündür erken de kalkmıyorum hayattan zevk alamama durumu var açıkçası. Umarım bu günler kısa süre içinde biter.

Savascı

Deneyimli Üye
Çok iyi gidiyorsun dostum, flatline evresi bir bakıma iyileşme evresidir. Sende şuanda iyileşiyorsun, dayan dostum. Şu yazıyı okumanı tavsiye ederim;

Loner

Yalnız Adam
Tebrik ederim dostum, yola devam. Ben de 20.gündeyim ve aynı şekilde flatline geçiriyorum sanki ama başaracağız.

Spirolina

Yeni Üye
GÜN 22
okunan kitap : Aylaklığa Övgü/Bertrand Russell / %35
flatline devam etmekle beraber libido geri geliyor. Son 2 günde inanılmaz krizlere girdim önceki süreçlerimde falan böyle krizler yaşadığımı hatırlamıyorum gerçekten çok zordu. Krizleri atlatınca adeta bir oyunda level up almış gibi bir yükseliş yaşanıyor, özsaygım artıyor konsantrasyonum artıyor ve krizleri atlattıkça daha da motive oluyorum. Tek sıkıntı ders çalışma konusu istediğim gibi çalışamıyorum haftaya da vizeler başlıyor o konuyu halletmem lazım vizelerin flatline a denk gelmesi çok kötü oldu. Ama durmak yok yola devam.

Spirolina

Yeni Üye
GÜN 25
3 günfür yazamıyorum çünkü kendimi berbat hissediyorum inanılmaz depresifim acilen bu lanet flatline'ın bitmesi lazım...

Yeniden_yarandim

Yeni Üye
Arkadaşlar öncelikle herkese selamünaleyküm bakın bu iş kolay iş değil zaten hayat kolay sevmez hayat zoru sever zorla mücadele ettirir birincisi kararlılık önemli ikincisi Instagram sosyal şebekeler falan hepsini konu dışı yapın yanç Onu dün iş arkadaş her şey olur zorla müsaade et bu kadar

Spirolina

Yeni Üye
Arkadaşlar öncelikle herkese selamünaleyküm bakın bu iş kolay iş değil zaten hayat kolay sevmez hayat zoru sever zorla mücadele ettirir birincisi kararlılık önemli ikincisi Instagram sosyal şebekeler falan hepsini konu dışı yapın yanç Onu dün iş arkadaş her şey olur zorla müsaade et bu kadar
hayal kırıklığına uğruyorum süper güçler bekledikçe daha da güçsüz düşüyorum sosyal medya 0 kahve 0 şeker 0

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6