Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

500+Günden Selamlar

Hebun

Yeni Fapstronot
Kitap okumaya olan taakatin nasıl tatil günlerinde 3 saat iş günlerinde ise yarım saat verimsiz ancak üstü olmuyor 22. Gündeyim

BeyazBuyu

Yoda
Meydan Okuma Rozeti
Ağırlık kaldırıyor musunuz? Daha doğrusu spor salonuna gidiyor musunuz ? Sürece olan etkisi nasıl oluyor? Teşekkürler:))

Ben sadece uzun yürüyüşler yapıyor ve bisiklet spor ile ilgileniyorum. Spor salonuna hiç gitmedim. Hareket etmenin her türlüsü olumlu açıdan çok iyi geliyor.

Turkishkebab

Jüpiter Yolcusu
Ben sadece uzun yürüyüşler yapıyor ve bisiklet spor ile ilgileniyorum. Spor salonuna hiç gitmedim. Hareket etmenin her türlüsü olumlu açıdan çok iyi geliyor.
Süreçte odaklanamama sorununu nasıl astınız? Mesela bir kitap olacaksınız ama aklınıza pmo geliyor ikide bir ve odaklanamıyorsunuz kitaba

Patron.

Mars Yolcusu
Kitap okumaya olan taakatin nasıl tatil günlerinde 3 saat iş günlerinde ise yarım saat verimsiz ancak üstü olmuyor 22. Gündeyim
Hergün 40 dk okuyorum kitap okuma süreçten beri dinlenme tatil günleri hariç sürekli okudum ve 80 in üzeri kitap bitti bu süreçte

karakartal0034

Venüs Yolcusu
Bende bir kaç kez rüyalanma oldu fakat şunu fark ettim daha uzun süre sertleşme oluyor bende.

cvehileyle

Jüpiter Yolcusu
Enerji artışı
Cinsellik algım düzeldi
Daha mutluyum
Daha tatminkarım az şeyle mutlu olabiliyorum
Odaklanmada artış(en büyük fayda burada)
Daha temiz cilt
Daha maskülen benlik diyebilirim
Nofap haricinde dopamin detoksu yaptın mı ya da şekerden falan uzak durdun mu?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6