Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

değer - günlüğü

kovabalıksatranc

Ay Yolcusu
Katılım
19 Ara 2020
Mesajlar
32
Tepki puanı
71
Puanları
43
Merhaba dostlar , bundan önceki günlüğümü sildirdim sebebi ise artık yeni bir sayfa açmak istememdi. Sağlam adımlarla tekrardan yoluma koyulmak istiyorum gerçekten artık düzelmek istiyorum baş ağrısı ,İntihar düşüncesi , beyin sisi , bir türlü karşımdaki işlere odaklanamama , hiçbir şeyden zevk almama , tüm gün yapmam gereken işleri bırakıp yatmak gibi tüm olumsuz duyguları hissediyorum inanır mısınız pmodan bile aslında zevk almıyorum gerçekten zevk almıyorum sadece yapıyorum zaten dipteyim diyorum yapıyorum ama bu iş artık uzamayacak uzatmayacağım gerekirse duvarları yumruklarım yine de o elimi belimin altına indirmem , bu işi çözmem gerek cidden artık sabah kalktığımda küfrederek kalkıyorum o kadar bitkin uyanıyorum ki , hiçbir şey yapasım gelmiyor neyse bakalım 90 günümüz var önümde bu günleri farklı bir bakış açısıyla geçireceğim , her günü elinden geldiğince zengin geçir ve her günün bir öncekinden daha iyi olsun.

Hepinizin Cuması mübarek olsun.
 
Son düzenleme:

kovabalıksatranc

Ay Yolcusu
Katılım
19 Ara 2020
Mesajlar
32
Tepki puanı
71
Puanları
43
Merhaba beyler hemen konuya giriyorum yine başarısız oldum her zamanki gibi , kendi aldığım kararların arkasında duramadım içimdeki boşluk iyice büyüdü pmo seansları gitgide arttı umudum tükenmedi ama yine de canım hiçbir şey yapmak istemiyor , kendime sürekli yeni bahaneler uyduruyorum ve kendimi pmo ile uyuşturuyorum , Fatih bu halimi görse sağlam bir dayak çekerdi herhalde o çekmese bile sanırım fiziksel acı , pişmanlığımın acısını dindirirdi ama bunu hak ettim , insanlar belli bir amaç için mücadele ederken ben hayal dünyasında yaşadım , yarın monk moda başlayacağım , tüm zaman çalıcı gereksiz işleri bir kenara atıyorum artık , göğsümdeki endişeyi ise susturuyorum ve tekrardan bu yola çıkıyorum . Umarım bu hataları tekrarlamam yoksa bir daha toparlanamam.
 

kovabalıksatranc

Ay Yolcusu
Katılım
19 Ara 2020
Mesajlar
32
Tepki puanı
71
Puanları
43
Neverfap 2.GÜN
Merhaba beyler bugün bir hedef belirledim ve ilk defa aldığım bir kararın arkasında duracakmışım gibi hissediyorum , neverfap'ta ilerledikçe günlüklerde hafiften bu hedefimi açmayı düşünüyorum şuanda hala bir yol haritası üzerinde düşünüyorum o yüzden burada bundan bahsetmeyeceğim neyse çok uzattık.

Herkese iyi geceler .
 

kovabalıksatranc

Ay Yolcusu
Katılım
19 Ara 2020
Mesajlar
32
Tepki puanı
71
Puanları
43
Bu yeni günlük bir öncekinden de kötü gidiyor kaderin cilvesi demeli ne demeli , kendime tek bir notum var değerini başkası değil sen ölçersin ve eğer neverfapte tekrar rekor kırabilirsen - :/ - bozar tekrar başlarım kafasına asla girme.

sıfırıncı gün , bilmem kaçıncı başlangıç
 

kovabalıksatranc

Ay Yolcusu
Katılım
19 Ara 2020
Mesajlar
32
Tepki puanı
71
Puanları
43
aradan 1 ay geçtikten sonra 5.güne kadar gelebildim ve sonrasında bozdum neyse bu bir ilerleme bunun için çok üzülmedin en azından döngüden kurtuldum bu sefer hedef rekor denen kalıbı kırmak
yarın başlıyorum.
 

kovabalıksatranc

Ay Yolcusu
Katılım
19 Ara 2020
Mesajlar
32
Tepki puanı
71
Puanları
43
Merhaba sonunda buraya yazacak gücü kendimde buldum
Günlerim çöp gibi geçiyor , sabah uyan bilgisayara gir ve akşama kadar boş işlerle uğraş dur ta ki yatana kadar
Döngü sürekli tekrarlıyor
Savaşmadan kaybedenler listesine girdim bile
Durmam gerek sadece pmo değil bir çok durumda durmam gerek
Durmam ve uzaklaşmam gerek
Uzaklaşmam gerek , tüm saçmalıklardan uzaklaşmak
Yarın bilgisayarı , müzikleri ve anlık zevk verip gelecekte pişmanlığa sürükleyecek her şeyi rafa kaldırıyorum
En kötü karar bile kararsızlıktan daha iyidir sözü işte tam buraya uyuyor
Başkalarını izlemekten kendimi unuttum , gerçeği unuttum , hayal dünyasında yaşıyorum aylardır
Medya , insan ve bilim bile tamamen boş uğraşlar hepsi bunları oluşturanlardan izler taşıyor , gerçeklerden insanlar kopartılıyor
İşin iyi kısmı bu sürede gelecek için bir plan kurdum bile hiç çalışmasam bile

Karamsarlık , umutsuzluk ve üzüntü hepsi aynı duygu farklı isimlerde sunuluyor , bunlara önceden çok takılırdım ama üzgün olmam yada olmamam benim dışımda kimsenin umurunda değil , neden üzüleyim ki kendimi hırpalamaya değmeyeceğini düşünmeye başladım artık , kimse farkında olmasa da 2019'dan beri iyi olamadım hep u/mutsuzluk hep depresyon ama bunlar kısa vadede görmesem de uzun vadede sadece saçmalık , evet bu elimde değildi belki o zamanlar ama artık elimde , bundan sonra asla bu iğrenç döngüye girmeyeceğim umut etmek çok şey getirir , umutsuzluk ise çok şey götürür , bundan sonra ilerlemek esastır ve ilerlemeye ket vuran her türlü kişi/durum ve düşünceyi ise ortadan kaldıracağım

Her şeyi düzeltebilirim fiziksel ve zihinsel olarak sağlıklı olabilirim , kendime bugün bu saatte söz veriyorum bundan sonra çabalamaya başlayacağım zamanın geçişini izlemek yerine zaman gibi ilerleyeceğim.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst