Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

değer - günlüğü

kovabalıksatranc

Mars Yolcusu
gün 9

bu saçma bağımlılığa bu tuhaf ruh haline , bu insanlık dışı yaşama nasıl başladım bilmiyorum .

başlanıç nasıl oldu ve devam etti aklım almıyor.

internette gezinirken borderline özellikleri taşıdığımı gördüm , dehb olduğunu biliyordum ama yanında bunu görmek olan tüm her şeye açıklık getirmemi sağladı , farklı olduğumu düşünüyordum sebebi demek buymuş . Bilimsel teoriler gelecekten de ispatlar getirir ya geçmişteki anlaşılmaz kısımları da aydınlatır ya işte aynı öyle oldu . Pmoya neden ve niçin başladığımı hatırlattı neden durduk yere müptelası olduğumu yüzüme çarptı .

kovabalıksatranc

Mars Yolcusu
Dün akşam babamla tartıştık , başta suçu babamda bulsam da tartışmadan sonra verdiği nasihatlerde suçlunun ben olduğunu anladım . Karamsar olduğumu duyarsız olduğumu ve her şeyi saldığımı söyledi , ilk elden gerçekleri görmemi sağladı.

Üçten fazla kez toparlan artık dediğini hatırlıyorum . Bu sözler en başta ağrıma gitti ama şimdi bakınca gerçekten haklı .

Artık toparlanma vaktim geldi .

Herkese günaydın

kovabalıksatranc

Mars Yolcusu
gün 1 bitti

Çok sinirliyim bugün özellikle kendime , yukarıda yazdıklarımı bundan sonra birebir uygulamaya başlıyorum ilk günün yorgunluğunu attığımıza göre toparlanalım.

Yukarıda yazdıklarımı tekrar okudum her yazdığıma noktasına kadar katılıyorum hala , bunu uygulama vakti geldi , bu uygulama sonunda hayatımda değişenleri buraya yazarım , bugün geldiğim nokta gemileri yakma anı , yapacak bir şey kalmadı artık .

Herkese iyi geceler

Son düzenleme:

kovabalıksatranc

Mars Yolcusu
9.günün sonundayım

artık bazı şeyleri düşünmeyi bıraktım sadece ilerliyorum

fiziksel olarak hasta hissediyorum üzerimde bir yorgunluk var

zihnen ise doluyum

düşündüğüm tek şey şu sıralar gelecek eskiden çok düşünürdüm geleceği şuan ise yatmadan belki dediğim gibi zihnim çok dolu ve yorgunum

sonraki günlerde görüşmek üzere hayırlı geceler

kovabalıksatranc

Mars Yolcusu
bugün metroda bir kız tam karşımda hüngür hüngür ağlıyordu sesi duyulmasın diye kendini kasıyordu ama maskenin üzerinden gözlerinin hep yaş olduğu belliydi , gün boyu aklımdan çıkmadı ama en fazla çıkmayanı da benim dışımda kimsenin bunu fark edemeyişiydi herkes elindeki oyuncaklara dalmıştı

ve son 3 gündür çok fazla tetikleyici gördüm yarın görmeyeceğim sıfır olan istek sıfır kalsın

10.gün akşamı 23.08 hayırlı geceler

kovabalıksatranc

Mars Yolcusu
Her gün akşam buraya uğrayacağım günlüğü aktif tutup gelişimimi buraya not düşeceğim benim için pmo bitmiştir bıçak kemiğe dayandı anlatacak çok şey var ama zamana yayalım

GÜN SIFIR

kovabalıksatranc

Mars Yolcusu
5.gündeyim süreci bozmadım ama ağlayacağım kendimden nefret ediyorum harbiden aşağılık aptal kendini bir *ok sanan malın tekiyim ailem beni dershaneye gönderiyor hala nankörlük yapıyorum evde zor geçiniyoruz bana her fırsat sunuluyor ama ben hala ölü toprağıyla gezen salağın tekiyim karamsar olunca kendimi bir *ok sanıyorum ne mal bir insanmışım ben ne mal bir insanmışım çalışmamak için bin tane bahane uyduruyorum ulan mezuna kaldın biraz akıllan etrafındaki herkes bu çocuk yapar diyor yok işte yok yok tık yok etrafımda ailem dışında kimseyi tutmayacağım artık eyvallah falan yok anasını satayım benim bundan sonraki tek amacım bana verilen emeklerin karşılığını 160 gün sonra verebilmek etrafımdaki insanları zerre umursamıyorum ne derlerse desinler bitti artık bi ailem bi dinim bu ikisi olmasa çoktan öldürmüştüm kendimi ondan insanları umursamıyorum umrumda değil basit sade insanın tekiyim neysem oyum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6