Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Denenecek Hiç Bir Yol Kalmadı

jimhalpert

Yeni Fapstronot
3.gün bitti.Seçmeli ders sınavım vardı.Sadece 1 kere okuyup girebildim doğru düzgün ne ezber yaptım ne başka bir şey.İyi geçmedi.Sonrasında kütüphaneye geçip ders çalışmaya çalıştım.Nispeten daha verimli geçti.Biraz iyileşmeler hissediyorum.Zihnim sakinleşiyor.Kafa karışıklığım azalıyor gibi.Daha iyi olacağıma inanıyorum.Bugün krizlerle epey boğuştum aslında şuanda da ufaktan krizdeyim.Ders çalışıp yatmam gerek.Önümde çok yol var ama başarıcam.

jimhalpert

Yeni Fapstronot
2 gün önce yine relapse.Sebebi yatakta pc ile vakit geçirmek.Şuanda da kriz var yine.Bir sınava girdim kötü geçti.Kütüphanede ders çalışmaya çalıştım biraz.Youtube da falan boş vakit harcadım.Yarın yine sınav var çalışmam lazım.

jimhalpert

Yeni Fapstronot
1 haftalık bir sürecim oldu.Fakat defalarca yine bozdum.2güne çok önemli bir sınavım var berbat haldeyim.Anksiyete ve odak sorunu zirvede.Bu iş kendimi kapatmadan olmaycak.PBKY okumaya devam ve rutinlerle yaşayacağım.

jimhalpert

Yeni Fapstronot
İnanıyorum bu son sürecim olacak.Sabah yürüyüşleri bol ders çalışma kitap okuma.İstek geldiği zaman kendimi dışarı atıcam ya daşınav çekicem.

jimhalpert

Yeni Fapstronot
Kütüphanedeyim ve çok stresli ve krizdeyim.Yarın çok zor bir sınavım var.Hiç çalışmadım değil ama hala yetersiz hissediyorum.Sabahlamam gerekebilir.Kafam dolmuş gibi hissediyorum ve odağım sürekli kayboluyor.1.gün bitti ama elim sürekli o bölgeye gidiyor.

jimhalpert

Yeni Fapstronot
2. gündeyim ve felaket stresliyim. 3 4 saat sonra bir sınavım var çok önemli.Ders çalışmaya çalışıyorum ama dikkatim sürekli dağılıyor.Stresten aklıma cinsellikle alakalı düşünceler gelip duruyor.Kendime ne yapmışım böyle yazık diyorum.Nasıl toparlanacak bu beynim bilmiyorum.Hayatımın en kötü günlerinden birisi.Hiç umudum yok kendime dair.Yıllardır aynı yerdeyim.Direnmekten başka çarem yok bu krizlere.Süreçte ilerledikçe daha sakin bir zihne kavuşacağımı düşünüyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6