Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Efendi Erkek Olmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

chidori88

Jüpiter Yolcusu
Arkadaşlar selamlar. Bunu nasıl açıklayacağımı inanın bilmiyorum. Ama aşk hayatında da arkadaşlık ilişkilerinde de genel olarak başarısız olan biriyim. Sırayla açıklayayım. Eski sevgilimin bana asla arzu, sevgi, saygı duyduğunu hissetmiyordum. Öyle ki, arkadaşları kadar değerli hissetmiyordum. 8 ay boyunca arkadaşlarıyla her buluşmada çekilirken buluştuğumuzda benimle beraber fotoğraf çekilmemesinin beni üzdüğünü açık bir dille dile getirmeme rağmen ne ciddiye aldı ne bir çaba gösterdi, ve bugün Twitterinda biz hâlâ çıkarken bir arkadaşını öperken çektiği bir resmi gördüm. Siz düşünün. Daha kötüsü intihara meyilli olduğum dönemlerde yanımda olmaktansa sabaha kadar partide eğlenmeyi yeğleyen biriydi. Beni kişisel gelişimi için kullandığını hissediyorum. Şu an ayrıldık, hayatını devam ediyor ve ben böyle bir başıma kaldım. Arkadaşlarıma gelecek olursak hepsi kız. Aşırı samimi olduğum bir tane erkek arkadaşım yok üniversitede. Ve bu kızlar aralarında çok samimiyken, grup dışında sürekli konuşurlarken benimle böyle değiller. Ben bir mesaj atmadığım sürece ortada arkadaşlık olmadığını fark etmeye başladım. Etraflarında ilgi veya çeşitli sebepler için tuttukları uydu erkeğim sanırım (Samimi olmadıklarım için geçerli olmayabilir). Ve bu durumdan aşırı bıktım majör depresyon geçiriyorum. Kadınların etrafında uydu erkek olarak tutulmaktan, bir betadan, efendi erkekten başka bir şey olmamaktan ve kullanılmaktan çok yoruldum. Karakterimde değiştirmem gereken şeyler var ancak herkese rest çekerek, radikal kararlar alarak yapmaktansa sizin tavsiyeniz sığınmak istiyorum. Lütfen fikrinizi belirtin arkadaşlar

Rayther

Mars Yolcusu
Sen
Arkadaşlar selamlar. Bunu nasıl açıklayacağımı inanın bilmiyorum. Ama aşk hayatında da arkadaşlık ilişkilerinde de genel olarak başarısız olan biriyim. Sırayla açıklayayım. Eski sevgilimin bana asla arzu, sevgi, saygı duyduğunu hissetmiyordum. Öyle ki, arkadaşları kadar değerli hissetmiyordum. 8 ay boyunca arkadaşlarıyla her buluşmada çekilirken buluştuğumuzda benimle beraber fotoğraf çekilmemesinin beni üzdüğünü açık bir dille dile getirmeme rağmen ne ciddiye aldı ne bir çaba gösterdi, ve bugün Twitterinda biz hâlâ çıkarken bir arkadaşını öperken çektiği bir resmi gördüm. Siz düşünün. Daha kötüsü intihara meyilli olduğum dönemlerde yanımda olmaktansa sabaha kadar partide eğlenmeyi yeğleyen biriydi. Beni kişisel gelişimi için kullandığını hissediyorum. Şu an ayrıldık, hayatını devam ediyor ve ben böyle bir başıma kaldım. Arkadaşlarıma gelecek olursak hepsi kız. Aşırı samimi olduğum bir tane erkek arkadaşım yok üniversitede. Ve bu kızlar aralarında çok samimiyken, grup dışında sürekli konuşurlarken benimle böyle değiller. Ben bir mesaj atmadığım sürece ortada arkadaşlık olmadığını fark etmeye başladım. Etraflarında ilgi veya çeşitli sebepler için tuttukları uydu erkeğim sanırım (Samimi olmadıklarım için geçerli olmayabilir). Ve bu durumdan aşırı bıktım majör depresyon geçiriyorum. Kadınların etrafında uydu erkek olarak tutulmaktan, bir betadan, efendi erkekten başka bir şey olmamaktan ve kullanılmaktan çok yoruldum. Karakterimde değiştirmem gereken şeyler var ancak herkese rest çekerek, radikal kararlar alarak yapmaktansa sizin tavsiyeniz sığınmak istiyorum. Lütfen fikrinizi belirtin arkadaşlar
Sen şuan hepsi için friendzonedasın ve bir kadın sana arkadaşım diyorsa asla değişmez çok zordur onlar bizim gibi "acaba" düşüncesiyle sevgili olmaya ihtimal vermiyorlar.
Çok şey kaçırıyorsun Kırmızı Hap kanalının Red pill öğretisini anlattığı oynatma listesini baştan sona dinlemeni öneririm
Yaklaşık 90 podcast var
Karakterini oluştururken çok iyi zemin hazırlamana yardımcı olur
Gerçekleri iyi ele alıyor
Efendi bir erkek bunları anlayıp kavrayabilir mi bilemiyorum ben podcastleri ilk dinlediğimde dediklerini yaşadığım ve bildiğim için bana onaylamak düştü

Son düzenleme:

Ahmed-

Jüpiter Yolcusu
Bence en iyi kararı almışsın. Boşver onları. Sadece kendi çıkarları olarak senle arkadaşlıklarını devam ettiriyorlar anlattıklarına göre. Tabi gerçekten seviyorsan onları uzlaşabilirsin ama sadece sen sorduğun zaman senin halini , hatrını soran insanlarla konuşman hiç doğru değil. Bu senin biraz da pasif mi desem bilemedim . Kendini çok beta bir kişilik olarak tanımlamaşsın. Kızlar çoğunlukla alfa denen erkeklere daha çok ilgi duyarlar. Çünkü onlar daha güçlü , daha dikine giden kişilerdir ama uzun zamanlı bir ilişki için beta erkekleri seçerler. Çünkü benim sözümü dinlesin , ben ne istiyorsam onu yapsın. Kısacası alfa s*ker beta öder. Kusura bakma asla küfür etmem ve ama bu laf çok doğru. İyi günler dilerim

Son düzenleme:

Ahmed-

Jüpiter Yolcusu
Sen

Sen şuan hepsi için friendzonedasın ve bir kadın sana arkadaşım diyorsa asla değişmez çok zordur onlar bizim gibi "acaba" düşüncesiyle sevgili olmaya ihtimal vermiyorlar.
Çok şey kaçırıyorsun Kırmızı Hap kanalının Red pill öğretisini anlattığı oynatma listesini baştan sona dinle
Yaklaşık 90 podcast var
Gerçekleri görmen lazım
Dinle demişsin. Podcast versiyonu varmı?

Rayther

Mars Yolcusu
Dinle demişsin. Podcast versiyonu varmı?
Podcast zaten hepsi
Ama şöyle özetliyim
Skimin Taşağı Life Style Yaşayıp, yapman ne gerekiyorsa onu yapmalısın
Bugün mesela kız kuzenim ve ablamla gezmeye gittim yoldayken yönetimi ele almadığım için pek takmadılar beni ve ben çok kötü hissettim ardından tavrını koydum
İkisiyle de aramı bozdum
Ne oldu?
Hiçbirsey olmamış gibi benimle iyi geçinmeye çalıştılar
Bana ayak uydurmaya başladılar

Son düzenleme:

Rayther

Mars Yolcusu
Bence en iyi kararı almışsın. Boşver onları. Sadece kendi çıkarları olarak senle arkadaşlıklarını devam ettiriyorlar anlattıklarına göre. Tabi gerçekten seviyorsan onları uzlaşabilirsin ama sadece sen sorduğun zaman senin halini , hatrını soran insanlarla konuşman hiç doğru değil. Bu senin biraz da pasif mi desem bilemedim . Kendini çok beta bir kişilik olarak tanımlamaşsın. Kızlar çoğunlukla alfa denen erkeklere daha çok ilgi duyarlar. Çünkü onlar daha güçlü , daha dikine giden kişilerdir ama uzun zamanlı bir ilişki için beta erkekleri seçerler. Çünkü benim sözümü dinlesin , ben ne istiyorsam onu yapsın. Kısacası alfa öder beta s*ker. Kusura bakma asla küfür etmem ve ama bu laf çok doğru. İyi günler dilerim
Lafı yanlış biliyorsun "Alfa S*ker beta öder" Doğrusu bu
Eğer beta skseydi bu arkadaş bütün kızları elinden geçirirdi.
Kadınlar gençken Alfalarla cinsel ilişki yaparlar sonra bir beta ile evlenirler
Hatta Alfanın çocuğunu betaya senin çocuğun diyen kadınlar bile var
Ve tahmin ettiğiniz gibi aldatma olayı Alfa erkek arzusundandır
Ondan olan çocuğu doğurtmak istemesi de evrimsel bir psikolojidir
Neyse gidin öğrenin

Son düzenleme:

Ahmed-

Jüpiter Yolcusu
Lafı yanlış biliyorsun "Alfa S*ker beta öder"
Doğrusu bu
Kadınlar gençken Alfalarla cinsel ilişki yaparlar sonra bir beta ile evlenirler
Hatta Alfanın çocuğunu betaya senin çocuğun diye tanıtırlar
Ve tahmin ettiğiniz gibi aldatma olayı Alfa erkek arzusundandır
Ondan olan çocuğu doğurtmak istemesi de evrimsel bir psikolojidir
Neyse gidin öğrenin
Halla halla. ben o sözü öyle duymamıştım. Şimdi biraz da baktım da dediğin doğruymuş kusura bakma . Umarım böyle tipler kendi gibilerin karşılarına çıkar.

Rayther

Mars Yolcusu
Halla halla. ben o sözü öyle duymamıştım. Şimdi biraz da baktım da dediğin doğruymuş kusura bakma . Umarım böyle tipler kendi gibilerin karşılarına çıkar.
Şöyle özetliyim:
Betalarla çıkan kadınlar gidip Alfalarla beraber olup onu öptüğü fotoğrafı sosyal medyada paylaşıp tatmin olur

Son düzenleme:

chidori88

Jüpiter Yolcusu
Sen

Çok şey kaçırıyorsun Kırmızı Hap kanalının Red pill öğretisini anlattığı oynatma listesini baştan sona dinle
Yaklaşık 90 podcast var
Karakterini oluştururken çok iyi zemin hazırlamana yardımcı olucak
Gerçekleri görmen lazım
Bir beta bunları anlayıp kavrayabilir mi bilemiyorum ben podcastleri ilk dinlediğimde dediklerini yaşadığım ve bildiğim için bana onaylamak düştü:)
Hocam acaba düşüncesiyle sevgilileri olmak için etraflarında değilim zaten. Sorun aralarına ait hissetmiyor olmam. Çünkü uydu erkek olarak radarinda tutuyor samimi olduğum arkadaşım. Zora düştüğünde veya başka kimse olmadığında veya ilgi istediğinde arkadasiyim sadece bana sadece o zaman yazıyor. Sorun bu. Çözümü samimiyeti kesmek mi? Onlara daha az zaman ayırıp yeni insanlarla tanışmak mı?

chidori88

Jüpiter Yolcusu
Alfa beta kavramları takma sen sadece değersiz göründüğün yerden uzaklaş
Pek takmıyorum zaten. Zihin setimin aşırı kötü olduğunun farkındayım ve değiştirmeye ihtiyacım var. Sorunun çözümünü biliyorum. Değersiz hissettiğim yerden uzaklaşmak tamamen uzaklaşmak zor olacak sanırım. Onlarla daha az vakit geçirmem gerekiyor gibi aklıma sadece bu çözüm yolu geliyor

SDG

Yoda
Dostum gerçekler acıdır net konuşalım. Bir kadın sadece fiziksel değil mental olarak da zayıf ve dipte olan, depresifliği 3 kilometre öteden belli olan, dilinde sürekli negatif cümleler yapamadım edemedimler olan bir erkekle kolay kolay ilişki kurmak istemez. Kadının biyolojik birikimine aykırı, sonuçta çocuğu karnında o taşıyacak, en güvenli ve güçlü liman neredeyse oraya kendini demirleyecek. İntihara meyillilik bende de vardı, bir sene terapi aldım ilişkilerim çok iyi hale geldi, intihara meyillilik de bitti. İlk tavsiyem terapi alman. Eski sevgilinden iş yok, şu an ki takıldığın kızların arasında da sığıntı pozisyonunda olma tehliken var. Onlardan da ekmek çıkmaz. Seni dolduracak, geliştirecek ve değiştirecek şeyler yap. Git Neverfap in irade kampına katil, spor yap ya da yürüyüşlere çık, şehrinde gezilebilecekyerleri araştırıp gez. Al bi defter içini kus. Radikal değişiklikler yapmayı gözün kesmese de adım atman gerektiğinin bilincinde ol. Üni de farklı topluluklara gir. Ya da fakültede herkesin seçmediği seçmeli dersi alarak sınıfından farklı biriyle sıfırdan ilişki kurmayı dene. Bir sığıntı ya da 2. Plandaki 3.kisilerden biri olarak yaşamaya devam etme. Sen kendi hayatının ana karakterisin

chidori88

Jüpiter Yolcusu
Dostum gerçekler acıdır net konuşalım. Bir kadın sadece fiziksel değil mental olarak da zayıf ve dipte olan, depresifliği 3 kilometre öteden belli olan, dilinde sürekli negatif cümleler yapamadım edemedimler olan bir erkekle kolay kolay ilişki kurmak istemez. Kadının biyolojik birikimine aykırı, sonuçta çocuğu karnında o taşıyacak, en güvenli ve güçlü liman neredeyse oraya kendini demirleyecek. İntihara meyillilik bende de vardı, bir sene terapi aldım ilişkilerim çok iyi hale geldi, intihara meyillilik de bitti. İlk tavsiyem terapi alman. Eski sevgilinden iş yok, şu an ki takıldığın kızların arasında da sığıntı pozisyonunda olma tehliken var. Onlardan da ekmek çıkmaz. Seni dolduracak, geliştirecek ve değiştirecek şeyler yap. Git Neverfap in irade kampına katil, spor yap ya da yürüyüşlere çık, şehrinde gezilebilecekyerleri araştırıp gez. Al bi defter içini kus. Radikal değişiklikler yapmayı gözün kesmese de adım atman gerektiğinin bilincinde ol. Üni de farklı topluluklara gir. Ya da fakültede herkesin seçmediği seçmeli dersi alarak sınıfından farklı biriyle sıfırdan ilişki kurmayı dene. Bir sığıntı ya da 2. Plandaki 3.kisilerden biri olarak yaşamaya devam etme. Sen kendi hayatının ana karakterisin
Tavsiyen için çok teşekkür ederim hocam. Durumu gayet iyi anlamışsın. Söylediklerinin çoğunu yapıyorum. Arkadaş ortamında 2. Plandaki kişi olmaktan o kadar bıktım ki çok yalnız hissediyorum. Bunun için de verdiğin tavsiyeye uymaya çalışacağım.

BetraS

Mezun
Senin yaşadığın gibi ben de efendi erkek durumundan muzdariptim ama öyle bi an geliyor ki değişmek istiyorsun, ben Kırmızı Hap YouTube kanali ile başladım işe, spora yazilabilirsin oda seni etkiler ayrıca eski sevgilinden intikam almaya çalışma çünkü en büyük intikam başarıdır senin değişimini gören insanlar bir yerden sonra etrafinda toplanmaya baslayacak ve şunu da unutma dibi görmeden zirveye ulaşamazsın.

chidori88

Jüpiter Yolcusu
Senin yaşadığın gibi ben de efendi erkek durumundan muzdariptim ama öyle bi an geliyor ki değişmek istiyorsun, ben Kırmızı Hap YouTube kanali ile başladım işe, spora yazilabilirsin oda seni etkiler ayrıca eski sevgilinden intikam almaya çalışma çünkü en büyük intikam başarıdır senin değişimini gören insanlar bir yerden sonra etrafinda toplanmaya baslayacak ve şunu da unutma dibi görmeden zirveye ulaşamazsın.
İntikam gibi düşüncelerim yok, zaten yeterince kötü bitti doğruyu söylemek gerekirse. Artık önüme bakmaya çalışmak istiyorum. Kırmızı Hap konuları bana aşırı radikal geliyor. Çok uçta sallanıyor gibi hissediyorum. Zararlı/yanlış düşünce yapılarına girmemek için pek dalmamıştım kırmızı hap felsefesine. Hayatında nasıl bir etkisi var hocam? İnsan ilişkilerini ne yönde etkiledi?

Wise

Ancient Wise
Geçmiş olsun dostum. Majör depresyon konusunda lütfen bir psikoloğa görün. Devlette bu işi bedavaya yapan insanlar var. Özellikle depresyon vakası çok arttı dünyada ve ülkemizde.

Rayther

Mars Yolcusu
Hocam acaba düşüncesiyle sevgilileri olmak için etraflarında değilim zaten. Sorun aralarına ait hissetmiyor olmam. Çünkü uydu erkek olarak radarinda tutuyor samimi olduğum arkadaşım. Zora düştüğünde veya başka kimse olmadığında veya ilgi istediğinde arkadasiyim sadece bana sadece o zaman yazıyor. Sorun bu. Çözümü samimiyeti kesmek mi? Onlara daha az zaman ayırıp yeni insanlarla tanışmak mı?
Samimiyeti kestiğin zaman geri dönüşü olacağını düşündüğün varsa yap. Eğer öyle değilse ilişkiyi kesmeni öneririm ki zaten uydu erkek olmak istemiyorum diyorsun

Rayther

Mars Yolcusu
İntikam gibi düşüncelerim yok, zaten yeterince kötü bitti doğruyu söylemek gerekirse. Artık önüme bakmaya çalışmak istiyorum. Kırmızı Hap konuları bana aşırı radikal geliyor. Çok uçta sallanıyor gibi hissediyorum. Zararlı/yanlış düşünce yapılarına girmemek için pek dalmamıştım kırmızı hap felsefesine. Hayatında nasıl bir etkisi var hocam? İnsan ilişkilerini ne yönde etkiledi?
İlk başta kendini tanımlaman ve nasıl biri olmak istediğine karar vermen daha sağlıklı
Ondan sonra kırımızı hap felsefesine bakmanı öneririm
Ben sadece yaşadığın olayı tanımlamak için kullandım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6