Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Efendi Erkek Olmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Wiccan666

Merkür Yolcusu
Çok garip mesela bu dediğin
O kişi şuan senin hayatında bile değil
Belki seni çok sevecek bambaşka bir ilişki yaşayacaksınız bilemezsin ki
Kötü yada iğrenç bir geçmişi yoksa eğer normalse kiminle cinsel ilişki yaptığının hesabını yapmak
Çıkmazı olmayan boş bir uğraş
Bu hayatta kızlardan hep izole yaşadım ve 19 yaşıma geldim elde var bi 'sıfır',lise tamamen boş geçti ve gençliğimi hiç yaşayamadım,elimdeki fırsatları hiç değerlendiremedim , hiç kız arkadaşım olmadı hatta zorunda olmadıkça bir kız dışında konuştuğum biri bile olmadı. Ne yapacağımı hiç bilmiyorum , istediğim kız tipine kavuşamazsam varya kafayı yerim çünkü yalnız başıma bir hayat geçiremem
İç sesim beni yiyiyor bitiriyor beylerrrr.

dewfrap

Yeni Fapstronot
Arkadaşlar selamlar. Bunu nasıl açıklayacağımı inanın bilmiyorum. Ama aşk hayatında da arkadaşlık ilişkilerinde de genel olarak başarısız olan biriyim. Sırayla açıklayayım. Eski sevgilimin bana asla arzu, sevgi, saygı duyduğunu hissetmiyordum. Öyle ki, arkadaşları kadar değerli hissetmiyordum. 8 ay boyunca arkadaşlarıyla her buluşmada çekilirken buluştuğumuzda benimle beraber fotoğraf çekilmemesinin beni üzdüğünü açık bir dille dile getirmeme rağmen ne ciddiye aldı ne bir çaba gösterdi, ve bugün Twitterinda biz hâlâ çıkarken bir arkadaşını öperken çektiği bir resmi gördüm. Siz düşünün. Daha kötüsü intihara meyilli olduğum dönemlerde yanımda olmaktansa sabaha kadar partide eğlenmeyi yeğleyen biriydi. Beni kişisel gelişimi için kullandığını hissediyorum. Şu an ayrıldık, hayatını devam ediyor ve ben böyle bir başıma kaldım. Arkadaşlarıma gelecek olursak hepsi kız. Aşırı samimi olduğum bir tane erkek arkadaşım yok üniversitede. Ve bu kızlar aralarında çok samimiyken, grup dışında sürekli konuşurlarken benimle böyle değiller. Ben bir mesaj atmadığım sürece ortada arkadaşlık olmadığını fark etmeye başladım. Etraflarında ilgi veya çeşitli sebepler için tuttukları uydu erkeğim sanırım (Samimi olmadıklarım için geçerli olmayabilir). Ve bu durumdan aşırı bıktım majör depresyon geçiriyorum. Kadınların etrafında uydu erkek olarak tutulmaktan, bir betadan, efendi erkekten başka bir şey olmamaktan ve kullanılmaktan çok yoruldum. Karakterimde değiştirmem gereken şeyler var ancak herkese rest çekerek, radikal kararlar alarak yapmaktansa sizin tavsiyeniz sığınmak istiyorum. Lütfen fikrinizi belirtin arkadaşlar
Erkek adam diye bir kanal var youtubeda ve spotifyde onun kırmızı hap ve mavi hap yazısını dinle ve birkaç yayınını dinle gözlerin açılıcaktır dostum .

Skirmisher

Jüpiter Yolcusu
Evet kendimi bile beğenmiyorum o yüzden başkaları neden beni beğensin ki ? Ama şöyle bir şey var : Tipin iyi olmayınca da özgüvenin hiç olmuyor o yüzden kız işlerine karşı uzak duruyorsun (durmak zorunda kalıyorsun).
Hacı sen klasik incel çıktın ya başımıza, ölmüşsün ama gömenin yok :D. Böyle tiplerle karşılaşınca üzülürdüm bir de; iki tavsiye vereceğim, uygularsan kurtulursun, uygulamazsan elin şeyinde çürürsün. 1-Erkek Adam’a gir, ilk yazıdan başla, yazıları analiz et ve kendi felsefeni yarat. 2- Erkek Adam’da Pook’un Kitabı var, onu oku; Dr. Red Pill dinle ve kendini geliştir kitap okuyarak veya film izleyerek ve spor yap.

Wiccan666

Merkür Yolcusu
Hacı sen klasik incel çıktın ya başımıza, ölmüşsün ama gömenin yok :D. Böyle tiplerle karşılaşınca üzülürdüm bir de; iki tavsiye vereceğim, uygularsan kurtulursun, uygulamazsan elin şeyinde çürürsün. 1-Erkek Adam’a gir, ilk yazıdan başla, yazıları analiz et ve kendi felsefeni yarat. 2- Erkek Adam’da Pook’un Kitabı var, onu oku; Dr. Red Pill dinle ve kendini geliştir kitap okuyarak veya film izleyerek ve spor yap.
Yav erkek adamı okusam nolcak ki tip olmadıktan sonra tam züğürt tesellisi ayrıca hadi okudum diyelim tam cesaretlenmişken aynaya bir bakıcam bütün özgüvenim yerle bir olacak ve her şeyden vazgeçeceğim bir anda.
Gençliğimin baharı üzüntüler ve stres ile geçiyor,bu yaşlarda böyle ise ileriki zamanlarda geçmişte yaşadığım travmaların ve üzüntülerin sonucu olarak daha beter bir hayata sahip olacağım ve üstelik yaşlılığın getirdiği yorgunluğun yanında yalnız da kalırsam iyice kafayı yerim ve bu dünyada cehennemi yaşamış olurum. Keşke ani bir kalp krizi geçirsem de kurtulsam bu yıkık hayatımdan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6