Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

el titremesi

crazyvolkan12

Yeni Fapstronot
merhaba dostlar, yazı yazarken ve oyun oynarken ellerim titriyor. bunun fap ile bir ilgisi var mı?

Ocak21

Yeni Fapstronot
Istahsizlik ve kilo kaybı var mı?

colonel

Ay Yolcusu
Yaş ve hormonlarla alakalı olabiliyor. Esansiyel Tremor da olabilir. Bir nöroloğa gözükmeni tavsiye ederim.

Ocak21

Yeni Fapstronot
En kısa zamanda doktora görünün, nörolojik veya hormonsal kaynaklı olabilir

Mavimsi

Ay Yolcusu
merhaba dostlar, yazı yazarken ve oyun oynarken ellerim titriyor. bunun fap ile bir ilgisi var mı?
Kardeşim doktora ben bu hastalık yüzünden gittim.ilaç kullandım ama nafile.Bu fap denen illet her hastalığın başıdır. el titremesi ayak üşümesi,sık idrara çıkma. bağırsak çoğu vb. Doktora gidip gitmemek senin tercihindir ama ben kesinlikle tavsiye etmiyorum. fapi bunu yanında diğer tüm bağımlılık ları bıraktıkça insan özünü dönüyor yavaş yavaş toparlıyorsun.

promanskins

Mars Yolcusu
Böyle birşeyin fapla ilgili olması çok mantıksız geldi bana. Direkt doktora git sen gecikmeden.

crazyvolkan12

Yeni Fapstronot
Böyle birşeyin fapla ilgili olması çok mantıksız geldi bana. Direkt doktora git sen gecikmeden.

Aksine ben fap ile bağlantılı olduğunu düşünüyorum zira nofap'e başladığımdan beri ellerim az titremeye başladı. Ayrıca vitman eksikliği ve dopamin eksikliğinde de ellerin titremesi olası bir durum. Araştırırsanız görürsünüz. Dopamin eksikliği ile parkinson bağlantılı bu arada.

Dopamin eksikliğinin neden olduğu hastalıklar
  • Sosyal fobi ve Psikoz
  • Depresyon
  • Halüsinasyon görme
  • Parkinson hastalığı
  • ve DEHB
  • Uykusuzluk ve Anhedonia,
Kaynak:

crazyvolkan12

Yeni Fapstronot
Kardeşim doktora ben bu hastalık yüzünden gittim.ilaç kullandım ama nafile.Bu fap denen illet her hastalığın başıdır. el titremesi ayak üşümesi,sık idrara çıkma. bağırsak çoğu vb. Doktora gidip gitmemek senin tercihindir ama ben kesinlikle tavsiye etmiyorum. fapi bunu yanında diğer tüm bağımlılık ları bıraktıkça insan özünü dönüyor yavaş yavaş toparlıyorsun.

Öyle aşırı bir el titremem yok zaten dostum. Sadece yazı yazarken ve oyun oynarken ellerim hafiften titriyor ve genellikle heyecan yaptığım da oluyor. Nofap yapmaya başladığımdan beri daha az titremeye başladı ellerim. Üşüme ve sık idrara çıkma sorunu bende de vardı. Üşüme genelikle vitamin eksiliğinden veyahut hareketsizlikten dolayı ortaya çıkıyor. Son birkaç aydır düzenli olarak koşu yapıyorum sabahları, üşüme sorunum tamamen ortadan kalktı, ayrıca uyku kalitem de arttı diyebilirim. Gözlerim daha iyi görmeye başladı. Senin de belirtiğin gibi tüm hastalıkların başı "fap" denen illet. Bu bağımlılıktan tamamen kurtulursak ortada ne hastalık kalır ne sıkıntı.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6