Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

En Dipten Zirveye

Gaucho

Mars Yolcusu
15.gün sona erdi bugün itibari ile artık rapor yazacağım.
Bugün sabah güzel bir koşu ile başladım güne.
Ardından biraz evi toparladım ve evrim ağacının evrim hakkındaki içeriklerini tükettim.
Sonra dışarıya çıkıp ders çalışma kararı aldım hava çok güzeldi.
Dışarıya çıktım tam derse bakıcaktım ki telefona bildirim geldi ve bütün dikkatim dağıldı...
Eve geldim boş boş oturup telefona baktım maalesef.
Ardından biraz dışarıda arkadaşlarla takıldım.
Olduğum kişiden nefret ediyorum.

Gaucho

Mars Yolcusu
18.gün başladı perşembe ameliyata gireceğim yarın da hastanede yatacakmışım bakalım.

Gaucho

Mars Yolcusu
Sam horn adlı yazarın 30 adımda özgüven kitabını aldım ona başlayacağım.

Gaucho

Mars Yolcusu
Bugün 19.gün ameliyattan çıktım ve hastanede yatıyorum.

Gaucho

Mars Yolcusu
Bile isteye sinirlendiğim için relapse oldum. Sabırsızmıyım bilmiyorum ama hiçbir şeyin yoluna girmeyeceğini düşünüyorum uzun zamandır kafamda sadece intihar vardı keyif alamıyorum çünkü yaşamdan. Bu anasını sattığımın okbsi zaten insanı öldürüyor. Beynim mahvolmuş durumda. En son sinirlendim bu nofapınde bana bır katkısı yok dedım ve relapse oldum. Şuan pişman değilim sadece hayata ve kendime öfkeliyim.

Gaucho

Mars Yolcusu
Nefret ediyorum kendi kafamdaki düşüncelerden yeter artık yani 24 saat yoğun kaygı yaşıyorum cinsel obsesyonlar zaten hayatımı perişan etti...

Gaucho

Mars Yolcusu
Üstüne bir de kendi kafamda kendi kendime çıkardığım daha önceden de çok sağlam temelleri olmayan cinsel kimlik problemi. Yahu kendi kendime o kadar aşağılayıcı sözler söyledim ki inanın şuan kendimi cinsiyeti olan bir varlık olarak görmüyorum bile. Ne vardı da şu sorun yaşanmasaydı. Çocuk gibi konuşuyorum belki sinirden ama artık nefret ediyorum hayattan.

ProfesionalNofapper

Tony Montana
Üstüne bir de kendi kafamda kendi kendime çıkardığım daha önceden de çok sağlam temelleri olmayan cinsel kimlik problemi. Yahu kendi kendime o kadar aşağılayıcı sözler söyledim ki inanın şuan kendimi cinsiyeti olan bir varlık olarak görmüyorum bile. Ne vardı da şu sorun yaşanmasaydı. Çocuk gibi konuşuyorum belki sinirden ama artık nefret ediyorum hayattan.
Toparlanıp yeni bir sürece başla bro. Ne yazık ki bende ayni durumdayım. Ama pes etmek yok başaracağız.

kafkaslı23

Ay Yolcusu
Bile isteye sinirlendiğim için relapse oldum. Sabırsızmıyım bilmiyorum ama hiçbir şeyin yoluna girmeyeceğini düşünüyorum uzun zamandır kafamda sadece intihar vardı keyif alamıyorum çünkü yaşamdan. Bu anasını sattığımın okbsi zaten insanı öldürüyor. Beynim mahvolmuş durumda. En son sinirlendim bu nofapınde bana bır katkısı yok dedım ve relapse oldum. Şuan pişman değilim sadece hayata ve kendime öfkeliydim
Dostum stresten dolayı relapse olmuşsun youtubede stresle alakalı nevefapin içerikleri var tüketmeni öneririm fazla kendini yorma neden relapse olduğunu bidaha olmamak için neler yapacağını yaz seni nelerin tetiklediğini bul sadece sosyal medya değil streste tetikler sorumluluklarını yapmamanda tetikler bunları bul ve çözümünü yaz bide kendinide spor kitap olarak geliştir bide benimde bu aralar yaptığım evde telefon kullanmamak sanada tavsiye ederim sürecimiz daim olsun

Gaucho

Mars Yolcusu
Uzun zamandır yoktum buralarda.
29 TEMMUZ PAZARTESİ YAPILACAKLAR
SAAT 6 DA KALKILACAK
30 DAKİKA JOGGING
SABAH 4 YUMURTA ÜSTÜNE DUŞ
2 SAAT DERS
9 14 ARASI DERS
14 18 ARASI KÜTÜPHANEDE DERS ÇALIŞILACAK
GÖĞÜS OMUZ TRİCEPS ANTRENMANI ÜSTÜNE 30 DAKİKA KARDİYO
AKŞAM GELDİĞİMDE HER GÜN 1 KÜLT FİLM YA DA BELGESEL