Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Enes'in Günlüğü

Enes

Ay Yolcusu
Selamlar...Relapseleri , bahaneleri , ağlamaları , yakınmaları içeren bir günlük.....

Son düzenleme:

Loner

Yalnız Adam
Başarılar sürecinde

Enes

Ay Yolcusu
1-7
Temiz

Son düzenleme:

Enes

Ay Yolcusu
14-21
Her türlü olayı ve ruh halini yaşadığım ilginç bir hafta....

None

Emekli Moderatör
Aynı kişide bile her süreç aynı olmuyor,flatline veya withdraval evresindesindir,parkinson filan mı oldum düşünceleri beynin seni relaps olmaya ikna etme çabaları,bu iç sesi duymazdan gel

Robert Downey JR

Yeni Fapstronot
Tebrikler kral. Mezun olacaksın o değişimleri de hissedeceksin. Ben sana inanıyorum...

isxo

Jüpiter Yolcusu
Enes dostum bu işin çoğunu halletmişsin zaten. İşin kolay tarafı kalmış. Bence başarabilirsin.

Black Rose

Admin/Üst Düzey Moderatör
Üst Düzey Moderatör
56.GÜN
Arkadaşlar dopamin ve seretonin reseptörlerim bana küsmüşler , sebebini sordum, bizi çok yıprattın , bu ilişki devam edemez dediler, sorun sende değil bizde dediler, ben de madem öyle ,yollarımızı ayıralım dedim.......
Durum bundan ibaret, varın siz düşünün , ama hala umudum var...Bir gün geri dönerler inşallah.....???

Dostum 56 gün olmuş, elbet değişim vardır. Sen mi abartıyorsun ya da farkında mı değilsin acaba ? Doktora da görünebilirsin. Dediğin durum aşırı ise ilaç tedavisi son çare.

Kasva

Yeni Fapstronot
Aman kardeşim 56 günü devirmissin az daha sabret inşallah guzel günler yakındır. Velev ki dediğin gibi dopamin saliniminda bir sıkıntı olsun.. biliyorsun ki bizi bu duruma getiren pmo. Haliyle sakın bu durum seni pmo ya sürüklemesin. Pmo da mutluluk yok hiç bir derde derman yok. Aksine pişmanlık ve ızdırap var. Haliyle senin önündeki tek seçenek sürecine devam etmek. Belki günlük aktivitelerinde ufak degisiklikler yapıp kendini mutlu etmeyi deneyebilirsin. Keyif alacagin şeylerle meşgul olabilirsin. Kendi durumunu en iyi bilen sensin. Az daha gayret et bize de örnek ol :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6