Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Soru Sor >>>

NeverFap hakkında sormak istediğiniz soruları buradan sorabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Gece Mastürbasyon Yapma Alışkanlığı

Hacker

Yeni Üye
Katılım
3 Ocak 2022
Mesajlar
1
Tepki puanı
0
Puanları
1
Ben 17 yaşındayım. Ben bu mastürbasyon u bırakmak istiyorum. Artık çok yoruldum, tükendim. Bu mastürbasyon lanetinden nefret ediyorum. Ben bu mastürbasyon u hep sadece gece uyurken yapıyorum. Yani gece uyurken bir anda gece vakti uyanıp bu lanet mastürbasyon u yapıp sonra uyumaya devam ediyorum. Örnek vermek gerekirse: Diyelim 00:00 uyudum, saat 04:00 uyanıp mastürbasyon yapıp tekrar uyuyorum. Sanki artık otomatiğe bağlandı. Gündüzleri yani ben uyanık olduğumda kendimi bundan uzak tutabiliyorum ama gece olunca söylediğim gibi hep yenik düşüyorum. Sanki hem bilerek hem bilmeyerek yapıyorum. Artık bıktım, yoruldum bu durumdan hep sadece anlattığım gibi gece uyurken yapıyorum bu laneti. Bu problemim hakkında bana yardım edebilir misiniz ?
 
Moderatörün son düzenlenenleri:
Katılım
19 Ağu 2021
Mesajlar
70
Tepki puanı
139
Puanları
43
Dostum önceden benimde öyle alışkanlığım vardı ben yendim. Sana tavsiyem yatmadan önce hafif egzersizler yapman vücudunu yorman. Ki gece deliksiz uyuyabil. Eğer yine olmadı sabah 4'te kalktın kalk bir su iç, sonra biraz saçma gelecek ama evin içinde biraz tur at vücut artık ben uyumak istiyorum desin. Sonra telefon vs. Yatağına yakın olmasın eğer alarm varsa odanda dolabın yanına filan koyabilirsin. Ardından yatağa geç ve nefesine odaklanıp yavaşta uyumaya çalış.
 

Richard Winters

Deneyimli Üye
Katılım
15 Şub 2021
Mesajlar
210
Tepki puanı
479
Puanları
120
Merak Ettiğiniz Soruların Cevabı Burada şu 2 konuya bak hazırcı olma
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Üst