Son Paylaşımlar

Sitemize Hoşgeldiniz NeverFap Türkiye

Bize katılmak için kayıt olabilir veya giriş yapabilirsiniz.

Forum Rehberi >>>

Neverfap Türkiye Forum kurallarını öğrenmeniz ceza almanızı engeller. Kurallarımızı okuyunuz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Yönetimle İletişime Geç >>>

Sitemizi kullanırken yaşadığınız sorun ve önerilerinizi yöneticiler ile paylaşabilirsiniz. Sağdaki simgeye tıklayarak gidebilirsiniz.

Gece Mastürbasyon Yapma Alışkanlığı

Hacker

Yeni Üye
Ben 17 yaşındayım. Ben bu mastürbasyon u bırakmak istiyorum. Artık çok yoruldum, tükendim. Bu mastürbasyon lanetinden nefret ediyorum. Ben bu mastürbasyon u hep sadece gece uyurken yapıyorum. Yani gece uyurken bir anda gece vakti uyanıp bu lanet mastürbasyon u yapıp sonra uyumaya devam ediyorum. Örnek vermek gerekirse: Diyelim 00:00 uyudum, saat 04:00 uyanıp mastürbasyon yapıp tekrar uyuyorum. Sanki artık otomatiğe bağlandı. Gündüzleri yani ben uyanık olduğumda kendimi bundan uzak tutabiliyorum ama gece olunca söylediğim gibi hep yenik düşüyorum. Sanki hem bilerek hem bilmeyerek yapıyorum. Artık bıktım, yoruldum bu durumdan hep sadece anlattığım gibi gece uyurken yapıyorum bu laneti. Bu problemim hakkında bana yardım edebilir misiniz ?

Moderatörün son düzenlenenleri:
Dostum önceden benimde öyle alışkanlığım vardı ben yendim. Sana tavsiyem yatmadan önce hafif egzersizler yapman vücudunu yorman. Ki gece deliksiz uyuyabil. Eğer yine olmadı sabah 4'te kalktın kalk bir su iç, sonra biraz saçma gelecek ama evin içinde biraz tur at vücut artık ben uyumak istiyorum desin. Sonra telefon vs. Yatağına yakın olmasın eğer alarm varsa odanda dolabın yanına filan koyabilirsin. Ardından yatağa geç ve nefesine odaklanıp yavaşta uyumaya çalış.

Richard Winters

🔱
Meydan Okuma Rozeti
Merak Ettiğiniz Soruların Cevabı Burada şu 2 konuya bak hazırcı olma

Kemal Unakıtan

Yeni Üye
Ben 17 yaşındayım. Ben bu mastürbasyon u bırakmak istiyorum. Artık çok yoruldum, tükendim. Bu mastürbasyon lanetinden nefret ediyorum. Ben bu mastürbasyon u hep sadece gece uyurken yapıyorum. Yani gece uyurken bir anda gece vakti uyanıp bu lanet mastürbasyon u yapıp sonra uyumaya devam ediyorum. Örnek vermek gerekirse: Diyelim 00:00 uyudum, saat 04:00 uyanıp mastürbasyon yapıp tekrar uyuyorum. Sanki artık otomatiğe bağlandı. Gündüzleri yani ben uyanık olduğumda kendimi bundan uzak tutabiliyorum ama gece olunca söylediğim gibi hep yenik düşüyorum. Sanki hem bilerek hem bilmeyerek yapıyorum. Artık bıktım, yoruldum bu durumdan hep sadece anlattığım gibi gece uyurken yapıyorum bu laneti. Bu problemim hakkında bana yardım

Ben 17 yaşındayım. Ben bu mastürbasyon u bırakmak istiyorum. Artık çok yoruldum, tükendim. Bu mastürbasyon lanetinden nefret ediyorum. Ben bu mastürbasyon u hep sadece gece uyurken yapıyorum. Yani gece uyurken bir anda gece vakti uyanıp bu lanet mastürbasyon u yapıp sonra uyumaya devam ediyorum. Örnek vermek gerekirse: Diyelim 00:00 uyudum, saat 04:00 uyanıp mastürbasyon yapıp tekrar uyuyorum. Sanki artık otomatiğe bağlandı. Gündüzleri yani ben uyanık olduğumda kendimi bundan uzak tutabiliyorum ama gece olunca söylediğim gibi hep yenik düşüyorum. Sanki hem bilerek hem bilmeyerek yapıyorum. Artık bıktım, yoruldum bu durumdan hep sadece anlattığım gibi gece uyurken yapıyorum bu laneti. Bu problemim hakkında bana yardım edebilir misiniz ?
Dostum aynı sorunu bende yaşadım, iyi aliskanlikala dolu sabah ve gece rutinleri(soguk dus ,meditasyon vs.),erken yatip kalkma ile aştım. Bunun icin onerdigim kitaplar sabah mucizesi,atomik aliskanliklar ve sınırsız

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6